.

.

Со попуст
Лвидек 50 стапки Вештачка Божиќна Декорација На Венец, Неосветлена Борова Венец Мека Зеленило Венец За Декорација На Празнична Забава,Надворешна / Внатрешна Употре

Лвидек 50 стапки Вештачка Божиќна Декорација На Венец, Неосветлена Борова Венец Мека Зеленило Венец За Декорација На Празнична Забава,Надворешна

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

`+Долга Божиќна Венец】 оваа зелена венец има должина од 50 стапки, доволно долго за секој проект За божиќна декорација 【Бојата На оваа венец е природна темно зелена како што е прикажано на сликата, совршен додаток на вашата црвена тема празнична забава или декорација на домот, лесно носејќи Го божиќното расположение!. ●Разноврсна q-Без разлика дали ви требаат само 6 стапки за наметката,12 стапки што се обвиткуваат преку рамката на вратата или 24 стапки за банистите на скалите, оваа вештачка божиќна венец ве покри. Само отсечете или користете повеќе венци заедно за да ја создадете потребната должина. ①Супериорен Материјал】 нашата декоративна венец е изработена од квалитетна пластика со лесна жица завиткана во средината на венците, што ја прави оваа венец мека на допир и исто така флексибилна за секаков облик на украси. ●Гаранција За задоволство-Заштитена со 30-Дневна гаранција ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ, ве молиме контактирајте не директно со кое било прашање. Лвидек 50 Стапки Вештачка Божиќна Декорација На Венец-Без разлика дали барате венец За украсување На Скалите За Божиќ, посебен допир за свадба или уникатна пресвртница или роденденско парче за разговор, нашето зеленило нема да разочара! - Оваа едноставна зелена венец без светлина ќе ги задоволи вашите креативни идеи за декорација на одмор, и можете да го користите за повеќе прилики. - Додадете бели или виножито светла за да и дадете на венецот таа празнична искра што отсекогаш сте ја посакувале, или завртете неколку панделки околу неа за да ги користите како свадбен лак, столб или декорација на масата.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 224.32

Совршен Божиќен Избор Ова божиќно дрво на Маса ќе ви даде прекрасно празнично сеќавање тоа ќе биде един

DEN 1.00

? Зачудувачки око цел ден : Ново дизајнираниот печатење со двојно ткаење го прави овој ден посебен Ноќе, �

DEN 719.84

Цврста Кутија Одбројувајте До Божиќ со изненадување зад секоја фиока со семејството и пријателите! Одв�

DEN 0.33

Орнамент изработен од акрилик, мала тежина и издржлив Симпатична Божиќна приврзоци кои усвојуваат форм

DEN 1.33

Полиестер Телото на чорапите е црвена, бела манжетна со кратки купови, мека и удобна ткаенина, лесна тек�

DEN 1108.80

LED неонски знаци светла Исклучителна изработка со дизајн на форма LED неонски знаци светла убава неонска

DEN 159.84

Тоа е Одличен Подарок за Домашен Декор Прифатлива Цена Исклучителен Квалитет Не Е Потребно Собрание Цв�

DEN 896.00

?Божиќна Декорација На цвеќеИзработена од висококвалитетен пвц материјал, може да се залепи каде сакат�

DEN 2.33

Оставете ја вашата фантазија да дивее и направете нешто извонредно прекрасна декорација за божиќна заб

DEN 2.67

✅ Совпаѓање на секоја тема за Божиќни декор : Оваа традиционална дрвена оревозачка од 10 инчи е совршен н

DEN 1.00

Материјал : Постелнина и фланел Божиќните чорапи можат да се користат за украсување на домови, хотели, с�

DEN 194.88

ВАЛЕНТИН лента Додавање повеќе слатка и празнична атмосфера На велигденската забава, полна со среќна п�

DEN 478.88

Оваа венец е дел од Божиќниот природен и црвен опсег на Божиќ, во кој има и венци, венци, држачи на свеќи и

DEN 1424.00

Оваа вештачка половина новогодишна елка со надигран бел снег е идеален избор за кој било простор во кој

DEN 3.33

Големина : 15 / 8 инчи за 25 јарди Забелешка : жична лента Материјал : полиестер Лентата е изработена од мреж�

DEN 3.00

【Рециклирајте шишиња со романса】 : најпопуларни ладни бели, 10 супер светли LED светилки на 40 инчи долга и

DEN 2.33

Количина и Големина : ќе добиете 2 парчиња големи празнични лакови во длабоко Божиќно црвено, и 2 парчиња

DEN 0.33

КОЛИЧИНА : 1 ЕЕЗ Материјал(и) : ткаенина / дрво Димензии : 13,5"H x 3"W x 9" L Црвена И зелена карирана шема Црн пом �

DEN 2.33

ЕЛЕГАНТНА ВЕШТАЧКА ЕЛКА : Се Одликува со снежно зелени гранки и 100 јасни блескаво светла наведени во ул з

DEN 1.33

Овие божиќни украси беа изработени од висококвалитетна пластика, издржлива и еднократна, внимателно, ч�

DEN 2.67

Достапно во повеќе дизајни, модели, отпечатоци, прилики, теми и бои Произведено во САД Дизајниран да одг�

DEN 2.67

Она што ќе го добиете : Пакетот вклучува 2 пакувања LED стринг светла за велигденски јајца, секоја содржи 10

DEN 3.33

Кабел EL 6 FT : Неонската ламба е долга околу 2 m, дијаметар на жица : 2,3 мм, зашиен раб : 8мм Мека и водоотпорна :

DEN 271.84

Мравки изработени од висококвалитетна ткаенина од вештачки микрофибер, Оваа Божиќна декорација ✿ Овој

DEN 2.33

Декор на ореви од орев : материјал од дрво од висока класа и модерен украс за кукли со оревчери, лесен за �

DEN 3.00

Материјал : Направено од висококвалитетна кадифен ткаенина за да се обезбеди долгорочна употреба, да се

DEN 1.00

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

DEN 143.84

【Нов начин за рециклирање шишиња со романса】 : Нема тајмер (шише не е вклучено) !!!! Светлата се управуван

DEN 387.20

Декорации на Денот на вinesубените : Пакетот вклучува 13 нозе сребрена позлатена бакарна жица и 50 LED црвени

DEN 1.33

полиестер Направени во САД или увезени 【Големина】 Симпатичното Божиќно порибување не е само за декора

DEN 2.33

Еколошки Материјал Нашата Елка Е Изработена од Висококвалитетен Пвц Материјал,Не Само што Го Прави Дрв

DEN 316.80

Уникатен Дизајн : Надградете го вашиот празничен декор оваа година со нашето забавно и ексклузивно Здол

DEN 143.84

Тие се добро изработени со прилично густ полиестерски кадифен материјал за да обезбедат долгорочна упо

DEN 207.84

❤ Висок квалитет Процеси на топлина за сублимација За да се обезбеди постојана слика, оваа ставка нема

DEN 1.33

120 црвени LED светла 6 нишки на длабоко црвено нејасно јаже 20 светла по влакно со растојание од 3,9 инчи...

DEN 1.00

Комплет за вкрстени бод Завршена големина на секој украс : 11 см или 4,25 инчи висока Комплет за вкрстени бо

DEN 2.67

Материјал : Метал Во форма на снегулка Мерење на дијаметар од 3 инчи Вклучува сребрена нишка за виси...

DEN 3.00

Уникатни новогодишни украси, овој 10 лед лесенopан природен ѕвезден врв е уникатен начин за украсување На

DEN 143.52

100 ултра брата чиста бела мини сијаличка низа светлина сет со зелена жица режими на стабилно горење и тр

DEN 1.67

Материјал : Крпа Може Да Се Сместат Празнични Бонбони, И Некои Мали Нешта Ве Молиме Внимателно Проверете

DEN 587.20

Количина : 1 компјутери Материјал (и) : Керамика Димензии : 8 ”w x 9” h x 1 ”г Декорација на таблети за керамич