.

.

Со попуст
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Samsung Galaxy A42 5G - Капацитивно Игла Со Двоалтип, Врвот На Влакната Врвот На Дискот Капацитивно Пенкало За Samsung Galaxy A42 5G - Металн?

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Samsung Galaxy A42 5G - Капацитивно Игла Со Двоалтип, Врвот На Влакната Врвот На Дискот Капацитивно

DEN 300.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

? [ПЕНКАЛО За Игла СО Две Во ЕДНО] Компатибилно Со Samsung Galaxy A42 5 G со два различни совети за игла беспрекорно интегрирани со метално алуминиумско тело, го добивате најдоброто од двата света на дофат на раката. Страната НА ФИБЕРМЕШ ви обезбедува меко чувство за пишување перничиња, а ВРВОТ НА ФИНЕТУШ има јасен врв што ви ја покажува точната точка на контакт. ? [ФИБЕРМЕШ МЕК ВРВ] Врвот На Фибермеш е цврсто ткаена проводна мрежа од ткаенина која е многу издржлива и отпорна на дефект. Резултатот е ултра точен и издржлив, истовремено обезбедувајќи ви ПОВРАТНИ информации ЧУВСТВИТЕЛНИ на ПРИТИСОК. ? Иновативниот ЈАСЕН ВРВ ви овозможува прецизност ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ВИДОТ за да ја видите точната точка за контакт на екранот На Вашата Галаксија А42 5Г. Обезбедување точност на фината точка до каде и што пишувате, цртате или прислушувате. ? [СИТЕ АГЛИ] двата совети работат добро од КОЈ било АГОЛ! Совршен за оние студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците. ? [ЛЕСЕН ПРИСТАП] Користете ГО ВГРАДЕНИОТ МЕТАЛЕН КЛИП за да го закачите Капацитивното Игла со Двојна Врвка директно на вашата кошула, јакна, фармерки или куќиште; опциите се бесконечни. ? [ПЕНКАЛО За Игла СО Две Во ЕДНО] Компатибилно Со Samsung Galaxy A42 5 G. со два различни совети за игла беспрекорно интегрирани со метално алуминиумско тело, го добивате најдоброто од двата света на дофат на раката. Страната НА ФИБЕРМЕШ ви обезбедува меко чувство за пишување перничиња, а ВРВОТ НА ФИНЕТУШ има јасен врв што ви ја покажува точната точка на контакт. ? [ФИБЕРМЕШ МЕК ВРВ] Врвот На Фибермеш е цврсто ткаена проводна мрежа од ткаенина која е многу издржлива и отпорна на дефект. Резултатот е ултра точен и издржлив, истовремено обезбедувајќи ви ПОВРАТНИ информации ЧУВСТВИТЕЛНИ на ПРИТИСОК. ? Иновативниот ЈАСЕН ВРВ ви овозможува прецизност ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ВИДОТ за да ја видите точната точка за контакт на екранот На Вашата Галаксија А42 5Г. Обезбедување точност на фината точка до каде и што пишувате, цртате или прислушувате. ? [СИТЕ АГЛИ] двата совети работат добро од КОЈ било АГОЛ! Совршен за оние студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците. ? [ЛЕСЕН ПРИСТАП] Користете ГО ВГРАДЕНИОТ МЕТАЛЕН КЛИП за да го закачите Капацитивното Игла со Двојна Врвка директно на вашата кошула, јакна, фармерки или куќиште; опциите се бесконечни.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 111.84

*USB C конектор*кабелот за полнење на часовникот може директно да се вклучи во која било ПОРТА ЗА ПОЛНЕЊЕ US

DEN 263.84

Голема подлога за биро, 23 ”x 16” со висина од 0,08 ”што ќе смести многу уреди со големина Разновиден за дом�

DEN 1380.80

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот Yota Yotaphone ја зголемува издржливоста и точноста на врвов

DEN 1.33

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

DEN 156.00

Wide широка Компатибилност〗 метален адаптер За поврзување Компатибилен Со Сите Samsung Galaxy Watch 5 Модели(2022) И

DEN 0.33

Големина : 1,3 инчи x 1,6 инчи (3,2 см x 4 см) Класификација : Носител на телефон Функција : Дизајнирано во тркале

DEN 0.33

⚡ Кабел за боксерски бран компатибилен со Vivo Y01 Способен да испорача до 100 вати моќност, кабелот за полне

DEN 3.00

Компатибилен со Ticwatch Pro, Ticwatch Pro 2020 Smartwatch Изработени од висококвалитетна жица; обезбедете одлично искуст

DEN 1.00

? Ве молиме, потврдете го моделот и локацијата за инсталација и слободно контактирајте не ако имате как�

DEN 3.00

Спецификации : Исчистете го акрилниот штанд што нема да ја покрие шемата на случајот со вашиот телефонс�

DEN 0.67

Епошта : да биде Компатибилен Со Motorola Moto G8 Плус XT2019, XT20192 Ве молиме потврдете ги броевите на моделот пред �

DEN 0.33

Откажување на бучава водечка во индустријатаСо откажување на бучава водечка во индустријата и суперио�

DEN 1.67

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

DEN 2.33

* КВАЛИТЕТ : Игличките За Часовници Ламшо составени од нерѓосувачки челик и се лесни за инсталирање, заш�

DEN 2.00

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се п�

DEN 0.67

Официјално лиценциран Хаикју!! Број 11 Тим Униформа Мобилен Телефон Шарм Од Голема Источна Забава! Симпа�

DEN 495.20

? Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Леново Тинкпад Т15г (20УР) Активното Игла За Акупункт Не бара �

DEN 239.20

? [СТАБИЛНОСТ и СИЛА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Граѓанско Купе Хонда 2019 (5 инчи) Пробив во

DEN 483.20

Професионално дизајниран Компатибилен Со Samsung SMG977 U ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! Обез�

DEN 1.67

? КРИСТАЛКАЗА + ПАКЕТ ЗА ВРАЌАЊЕ НА КРИЛАТА : добијте дополнителна функционалност додадена на Вашата Кри

DEN 207.84

Клипот на овој магнетски телефонски држач за автомобил е изработен од торзиона пружина од алуминиумска

DEN 447.84

Совршено усогласените магнети на овој 25 W магнетски автомобил за безжичен полнач за полначи, се прикаче�

DEN 159.84

●Најдобра замена На Копчето За Дома за поправка на вашиот i Phone 7 / 7 Pl PlШто се Користи за Правење На Копчет

DEN 1003.20

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 0.67

【Широко компатибилен】 Нашиот полнач за часовници до USB кабел е компатибилен со сите серии за часовници

DEN 1039.68

Врховен звук Искусете го врховниот звук со ушите на џиб 2 Овие ушни уши се дизајнирани со најнова технол

DEN 0.33

Затворање на бравата ?●2022 Најновиот Печатен Дизајн На Божиќна Шема : ве молиме облечете Го Часовникот с�

DEN 3.33

ХАЛО БЕЗЖИЧНА ПОДЛОГА ЗА ПОЛНЕЊЕ : 3 USB Порти и 2 Приклучоци за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Погодна Станица за Пол�

DEN 799.20

▶ 【AI Auto Fict Lanking Trapod】 yendili Smart Auto Tranke Thonge Tongemer го усвои интелигентниот систем за компјутери за АИ, нема пот

DEN 1.67

Повеќекратни употреби : Нашите пенкала за врв на стилови имаат заменлив врв за да можете да ги користите

DEN 431.68

Забележете дека ова е пакет од два производи Дизајн на елегантен, случај дизајниран за полнач на wallидов�

DEN 2.33

Затворање на бравата [Компатибилен Модел] дијамантски кристал од нерѓосувачки челик метален нараквица

DEN 3.00

? [Едноставен и лесен за употреба] користејќи едноставен, но брилијантен концепт за безбедно да го зафат�

DEN 2.67

? [БЕЗ КАВГА] Пенкало Со Пенкало Компатибилно со Acer Chromebook Спин 15 (CP315) Активното Игла Не бара никаква форма

DEN 239.84

Кабел за полнење со дијаметар од 7 сантиметри】 Кабелот за полнење има ултра дебел дизајн со дијаметар о�

DEN 1198.40

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Samsung SMG720 N0 ја зголемува издржливоста и точноста на врв�

DEN 463.20

? Активното Игла Не бара никаква форма На спарување за Вашиот Mi 9 T Pro! Едноставно притиснете го копчето за

DEN 1.67

Универзално : Ова Јазиче За Телефонски Врски е дизајнирано да работи со скоро сите комбинации на јаже и �

DEN 2.67

Hi Novo Magnetic Wireless Bank, 5000m Ah Преносен полнач за i Phone Ultra Slim 035 ”и метал дизајн, PD 20 W USBC & 15 W Брза безжична батериј

DEN 3.00

【Безжичен полнач за магнетски автомобили】 Вграден чип за надградба, полнач за безжични автомобили со �

DEN 2.67

Samsung Galaxy Watch 4 40мм Samsung Galaxy Watch 4 44mm Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm Samsung Galaxy Watch 3 45мм Samsung Galaxy Watch 3 41mm...

DEN 1324.80

? ? Нашата обвивка за шок отпорност може да го поддржи на држачот на магнетниот автомобил, што е погодно з

DEN 2.00

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате