.

.

Со попуст
ХАРФИНГТОН 2 парчиња Миг Заварувач Жица Храна Возење Ролери 35х25х8х4мм Клуч Ширина Ролна Делови Замена У жлеб 0.05

ХАРФИНГТОН 2 парчиња Миг Заварувач Жица Храна Возење Ролери 35х25х8х4мм Клуч Ширина Ролна Делови Замена У жлеб 0.05

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Изработени од квалитетен материјал месинг, цврст и издржлив, имаат долго време на услуга Имаат висока ефикасност и е безбедно да се спроведе заварување со голема брзина и силна изолација. Со стабилни и одлични перформанси може да се користат за замена на стариот или оштетениот дифузор за гас. Применливо за замена на истрошено или оштетено заварување, за продолжување на работниот век на факелот за заварување. Овој дифузер за факел за заварување е применлив НА факелот ЗА заварување заштитен СО гас ОД 500А, попрактичен. Содржат прецизно формулирана мешавина од јаглерод и графит; целокупна Бакарна облечена зашилена гушкачка електрода. Со добра електрична спроводливост, не е лесно да се скрши. Контролираната бакарна обвивка ја подобрува електричната спроводливост (за поефикасно, поладно работење). Електродите за копање јаглерод во воздухот се дизајнирани за сечење и копање метали како што се јаглероден челик, нерѓосувачки челик, бакар, алуминиум и некои легури со висока температура. Широко се користи во леарница, бродоградба, котел, индустрија итн. Се создава електричен лак кој го топи металот, користи компримиран воздух за да го издува стопениот метал од жлебот. Изработен од челик со голема брзина, издржлив за употреба. висока јачина, цврстина, отпорност на абење. Висока прецизност и висока јачина, Брз и лесен за инсталирање. Таа се вклопува за многу стандардни миг/МАГ заварувач жица фидер машина. Други додатоци не се вклучени. Ве молиме потврдете дали секоја големина одговара на вашата опрема пред купувањето. Големина-Надворешна Диа : 35мм / 1,38 инчи, Внатрешна Диа : 25мм / 0,98 инчи, Дебелина : 8мм / 0,32 инчи, Ширина На Клучот : 4мм / 0,16 инчи, Големина на Жлебот : 1,2 мм / 0,05 инчи.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1296.00

Г С Инструментите Штотуку Ги Продава Г С Онлајн Продавница Многу 3 61 / 4 Инчен Ножици За Ирис Од Нерѓосува�

DEN 2.33

®Компатибилност : безжичниот прекинувач контролори е компатибилен Со Прекинувач / Прекинувач Лајт како

DEN 287.84

[Тетка Подароци Од Внука] Најдобра тетка подароци, тетка прстен јадење може да се даде како подарок на те

DEN 1150.40

ЈА ШТИТИ СЕЗОНАТА НА ХАРТИЈА ДО СЕЗОНА : пвц кесата за складирање спречува хартија за завиткување од пра

DEN 3.00

Име на производот : Електронски Аларм Сирена;Номинален Напон : DC 324 V Големина На Телото : 12 x 9mm (D*H); Надворе

DEN 628.80

Строги детали, генијален квалитет Убава и уникатна форма, создавајќи удобен простор Внимателно избрани

DEN 3.00

2 ЕКСТРА ШИРОКИ СЛОТОВИ : што го олеснува прекумерното полнење на вашиот сендвич со сирење, екстра широк�

DEN 472.00

3Д леќеста слика со магичен ефект Леќеста пвц ламинирана со силен магнет со дебелина од 60 мил...

DEN 2.67

Изработени и полирани Боите се мазни и полни, а линиите се мазни Не е лесно да се скрши, не е лесно да се д�

DEN 3.00

€ 3 во 1 Вакуум Терапија Машина со 6 Парчиња Дрво Терапија Масажа Алатки ®3 Во 1 Нова Надградена Машина За �

DEN 1.00

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.33

Најлонски кабелски врски трајно безбедни жици, кабли, торби, итн Доказ за тампер дизајниран да се заклу�

DEN 615.84

КОШНИЦА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ЈАЈЦА Прекрасна корпа за складирање пилешко покритие, може да се користи како дом

DEN 3.33

Применливи сценарија : кујна, бања, зад вратата, кабинет за чевли, Како да се користи : Излупете го капако�

DEN 1.33

Пакетот вклучува 50 парчиња куки, боја на злато 7 / 8 Инчи Мала големина Лесна инсталација, исполнува разли

DEN 185.60

①ПРАКТИЧЕН И ИЗДРЖЛИВ дизајн на ротирачко шише, доброто запечатување може ефикасно да ја спречи влагат

DEN 1.33

Применливо за : сечилото е совршено за Создателот 3 Создателот Истражуваат 3 Воздух 2 Воздух Еден, може Да

DEN 137.44

Содржина на пакет : Пакетот доаѓа со 6 парчиња балони со пеперутки во 6 различни бои, вклучувајќи виолето�

DEN 159.84

Сет Од 24 Обликувани Исечоци Печатени На Тешки Картичка Акции Хартија Тематски Фронт Со Шарено Печатење

DEN 2.00

Технологијата на звук на вибрации со висока фреквенција на фреквенција на магла за лице и атомизација н

DEN 224.00

Катја Предиво, Лувр,50 грама, 180 јарди Направено од 96% Вискоза, 3% Полиестер, 1% Најлон Предложени Игли За Пле

DEN 0.67

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 1502.40

Мултифункционалната кожна кука има различни апликации за кампување на отворено, пешачење, ранци, пикни�

DEN 1251.20

Прекрасно растрчање помеѓу не изгледа како закуска или јадење еден знак прекрасно парче за додавање на

DEN 678.40

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : случа�

DEN 1.33

ИЗДРЖЛИВА БЕЗБЕДНА КОНСТРУКЦИЈА : телото на извлекувачот На Мед е направено од нерѓосувачки челик и е м�

DEN 127.84

Пакетот Вклучува : ќе добиете 10 парчиња роденденски централни парчиња саќе, вклучувајќи ѕвезди,торта, б�

DEN 1251.20

Силикон Совршен за издавање кечап, сенф и облекување на сендвичи и салати Уникатниот дизајн не тера да ч

DEN 1.33

※ Користете висококвалитетни материјали : Покривот на воланот на Rhinestone е изработен од кадифен и истегн�

DEN 2.67

Наставник по музика бело стакло со црн ентериер,уникатно и смешно стакло Музички наставник Подароци : П

DEN 108.00

Битовите на Белиот Рутер се направени Со Премиум Карбид Прецизна основа за правилна рамнотежа при висо�

DEN 2.33

Увезени Полиестер поставата Затворање на патент Голем капацитет; Големина 17, 5х12х7 инчи со функционални

DEN 0.33

должина на коленото шорцеви Jeanан црни шорцеви машки мажи пливаат шорцеви мажи влечејќи шорцеви мажи су�

DEN 3538.72

Платно Изработен е од водоотпорна ткаенина со висока густина, водоотпорна, отпорна на гребење и отпорна

DEN 351.84

Богата Дипломирањето Партија Чаши : пакетот вклучува 50 парчиња честитки град партија чаши, доволна коли

DEN 47.68

`+Прилика : Сребрени Прстени За Ветување Погодни За Банкети, Клуб, Забава, Годишнина, Свадби, Состаноци, С�

DEN 127.20

Пакување од 5 Чаши Голема Вредност Прикажи Go Pro 3d Видеа Gopro 3 D Очила 5 Пакет Користете ги овие црвени / сини

DEN 1.00

# 1 ЛЕКАР ПРЕПОРАЧУВА : Медицински одделение силиконна врвот дерматолог + пластичен хирург избор за нама�

DEN 3.33

Компатибилен со : Nitro Gas RC автомобил Пакет од 1 сет (аа батерија не е вклучена) Комплет за алатки за алатки �

DEN 1.33

Полиестер, памук Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : памук и полиестерско влакно, м�

DEN 1556.80

Висококвалитетни материјали : Издржлива Оксфордска ткаенина и одлична изолација вградената постава од

DEN 1.33

Тема на земја со земја : дизајнирана со пријатна шарм, меки нијанси и безвременска романса за создавање �