.

.

Со попуст
Klzuopt Исклучителни Полици За Бања Самостојна Решетка За Пешкири На Отворено, Модерен Држач За Крпи Покрај Базен, 3 Нивоа, Тешки, Никогаш ' Рѓа, Чисти Линии, Лесни За Скл

Klzuopt Исклучителни Полици За Бања Самостојна Решетка За Пешкири На Отворено, Модерен Држач За Крпи Покрај Базен, 3 Нивоа, Тешки, Никогаш '

DEN 3165.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одликува со 3 нивоа кои се движат во висина од највисоките во задниот дел до најкратките напред ● Изработен од 100% метал, издржлив и отпорен на ' рѓа, извонредниот квалитет обезбедува години на сигурност и издржливост. ● Самостојна Решетка За Крпи, Држач За Метална Крпа Од 3 Нивоа. Пондерираната основа обезбедува стабилност и спречува случајни прелистувања. ● Самостоен дизајн ви овозможува да ја поставите решетката за крпи каде и да ви треба, и може да се користи во затворени простории или на отворено. Одликува со 3 нивоа кои се движат во висина од највисоките во задниот дел до најкратките напред. ● Изработен од 100% метал, издржлив и отпорен на ' рѓа, извонредниот квалитет обезбедува години на сигурност и издржливост. ● Самостојна Решетка За Крпи, Држач За Метална Крпа Од 3 Нивоа. Пондерираната основа обезбедува стабилност и спречува случајни прелистувања. ● Самостоен дизајн ви овозможува да ја поставите решетката за крпи каде и да ви треба, и може да се користи во затворени простории или на отворено. Нашите полици за бања не се само убави, туку и практични, лесни за инсталирање и ви даваат одлично искуство.Чувајте Ја Вашата Бања Уредно Организирана Со Најпрактична И Модерна Самостојна Решетка За Крпи! Голема основа : основата на лавиците за пешкири покрај базенот обезбедува стабилност без превртување или дување. 3 Скалила За Виси И Наклонет Дизајн : решетката за крпи за базен може да закачи повеќе крпи и крпи за капење истовремено, така што тие се целосно изложени на сонце за да бидат суви и организирани, за да се спречи влечење на земјата, а максималното оптоварување е 20 килограми.

Главните својства

Material:
Cast Iron
Surface :
High temperature paint
Style:
free standing
Product Size:
95*25*110cm
Package included:
1x Towel stand(not include towel)
We stand behind quality of all of our products. If you have ang question please feel free to contact us. :
Избор на купувачот
DEN 3840.00

Лесно се менуваат хартиени крпи Посебен простор за складирање за уреден живот Мода надвор од кругот, се

DEN 2.00

● Водоотпорен Капак на Пвц Када : Изработен од еколошки пвц материјал, водоотпорен, идеален за употреба

DEN 1.67

Материјал со висок квалитет : Материјал : Алуминиумска легура Силиконската подлога отпорна на гребење

DEN 812.80

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

DEN 255.84

Ладна ткаенина Направено од трајни високо квалитетни, супер апсорбирани ткаенини Машинско миење или ми

DEN 111.84

Уникатен дизајн, мода декоративни дома бања тркалање завеса куки Одличен додаток во бањата декоративна

DEN 579.20

Потекло : CN (потекло) Материјал : Керамика Карактеристична : Нема инсталација Тип : сапун сапун Потекло : CN

DEN 3.00

Елегантен и стилски изглед, лесен за украсување на вашиот дом Микрофибер кожа со јасна текстура и силна

DEN 256.00

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 15539.20

Може да исуши крпи и други предмети за домаќинството во исто време Постојаната температура околу 50 степ

DEN 887.04

Поништување Направено во нас Направено од најдобрите цврсти месинг материјали Сокриен хардвер за монт�

DEN 0.33

Големина : 25*10*30см прскање со боја, не е лесно за ' рѓа, густа и издржлива УНИКАТЕН ДИЗАЈНВертикалниот диз�

DEN 3467.20

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

DEN 0.67

Решетката за крпи Од Која Е Направена Решетката за Пешкири За Да ' Рѓосува и Да Обезбеди Издржливост и Си

DEN 520.00

Полиестер, мрежа Полиестерска обвивка Затворање на патент Едноставно со дизајнерска мрежа за туширање,

DEN 2.67

100% Јута На Волна Искриват Автентично : оригинален производ ЗА саемска трговија ВО НОВИЦА Во Соработка с�

DEN 160.00

Заштитниот Држач Ја Одржува Главата На Четката За Заби Чиста И Овозможува Лесно Складирање Промовирајт

DEN 0.67

● Висококвалитетен материјал : изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и отпорен на ' рѓа Пог

DEN 2.00

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

DEN 696.00

❤ Оптимизиран алумизиран материјал за вселената : процес на анодизирање, целиот вселенски алуминиумск�

DEN 3.33

Елиминирајте го нередот за шише за туширање; се вклопува рамно на wallидот или уредно во аголот Исклучете

DEN 2.67

Инсталација против замав гумена глава за глава за туширање го поддржува кади за туширање одозгора, а на

DEN 104.80

Оставете сапун да се исуши воздухот и да спречи да биде заматен, продолжете го животниот век на сапунот �

DEN 962.40

Вселенски алуминиумски материјал, водоотпорен и добра текстура, антикорозија и доказ за 'рѓа, процес на

DEN 959.84

Чувајте Ги Душеците За Капење Суви И Удобни во секое време : ви пречи влагата на душеците за бања? Сега не

DEN 1.00

Подлогата Што Не Се Лизга Е Изработена Од Фланелна Ткаенина, Која Е Супер Мека, А Густата И Мека Контактн

DEN 3980.80

Може да виси во преградната плоча на кабинетот или преку вратата на кабинетот или монтирањата под кабин

DEN 2.00

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

DEN 160.00

РЕДОВНА УСТА : Одговара На Топката, Кер, Бернадин и други стандардни 2 3 / 8 во дијаметар мејсон тегли ? СЕ Ч�

DEN 3400.48

Не само како кутија за ткиво, туку и како домашна декорација Не е лесно да се изгребат прстите, донесе уб�

DEN 191.84

ГОЛЕМИНА : 4 Организатор на Проѕирни Канистри : горниот капак одговара на телото на резервоарот, кој е от�

DEN 1.00

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

DEN 1.67

Цврста, екстра долга шина за крпи, идеална за закачување крпа за капење или две крпи за раце Изработени о

DEN 2.67

?●Комплет За Крпи Од 3€ : Секој комплет крпи за бања вклучува 1pc 30x60 инчни крпи за туширање, 1pc 16x28 инчни ку�

DEN 3.33

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

DEN 2.00

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 1.33

Дизајниран со едноставна форма, може да ја направи вашата тегла поразличнаРустикална фарма мејсон тегл

DEN 1.33

Сценге ја отстранува вишокот вода од стакло или прозорци Достапно во различни бои и форми...

DEN 324.96

Апс Решетка за складирање на тоалетисовршено како практичен подарок за домаќинство за вашите пријател�

DEN 0.33

[Современ изглед] Овој држач за четкичка за заби ќе ја направи вашата бања да изгледа модерно и нередна [�

DEN 3652.32

Тој е мал, со мала тежина и лесен за употреба Круг дизајн, погоден за повеќето ролна салфетка и ткиво Лес�

DEN 2891.36

Многу корисен сапун за семејна употреба Удобен и уреден декор за употреба на бања и кујна...

DEN 0.67

Подароци за туширање на баби за гости : како подарок или декорација, па дури и сувенир во туш за бебиња, г�

DEN 159.84

* * ДВЕ ГОЛЕМИНИ ОДГОВАРААТ НА ПОВЕЌЕТО КУТИИ за ТКИВО : кутијата за коцки за ткиво има две големини : Квад