.

.

Со попуст
Тек Стиз Про Капацитивни Резистивни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Вашиот Microsoft Lumia 532 Висока Чувствителност &засилувач; Прецизност Целосна Големина 3 Пакет!

Тек Стиз Про Капацитивни Резистивни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Вашиот Microsoft Lumia 532 Висока Чувствителност &засилувач;

DEN 969.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Лесен за носење. Од линии и букви до засенчување и суптилни детали, советите соодветно реагираат. ● Пренослив, ЛЕСЕН И ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ-Користете За состаноци, канцеларија, дома/кујна, училиште. `+ КАПАЦИТИВЕН (ДОПИР) ● Подобрениот гумен кружен врв може да се користи во сите телефони и јазичиња. Користете за точност и леснотија. Помага да се избегнат гребнатини, испакнатини, маснотии и отпечатоци од прсти на екранот на допир. Кружниот крај на нашето игла нуди подобра флексибилност и точност за пишување, цртање, правење белешки, скицирање, игри итн. Е) резистивен (ПРИТИСОК), Врвот На Притисокот, шилестиот/фин крај бара екран на допир без допир, ова е најмалку вообичаен тип и повеќе за уреди со висока класа. СОВРШЕН КАКО ПОДАРОК. пенкало пакет од 3 бои (ЦРНА) по непобедлива цена прави совршен подарок. Доаѓа во исклучителен пакет ќе биде идеален божиќ/роденден/назад училиште/канцеларија подарок за семејството или пријателите. ☝ Ова е високо прецизно пенкало 2 во 1 Компатибилно Со Вашиот Капацитивен (Најчест) И Отпорни екрани На Мајкрософт Лумија 532 ЗОШТО ОВИЕ ПЕНКАЛА ЗА ИГЛА СЕ СОВРШЕНИ за сите ЕКРАНИ на ДОПИР? ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●цврст игла со Добар квалитет со двојни краеви компатибилен со Вашите Капацитивни(Допир) и Отпорни(Потребен Притисок) екрани на допир.●Транспарентниот врв ви овозможува да видите за да видите точно каде покажувате. ●Ergономски дизајн на нелизгачки и удобен стисок за сите ваши намени. Носете насекаде со леснотија.●Ви помага да ги заштитите екраните од гребнатини,испакнатини,маснотии и отпечатоци од прсти.●Високата прецизност и чувствителното игла е совршено за пишување, цртање, правење белешки, скицирање, навигација, играње игри и други форми на креативно изразување.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 200.00

Водоотпорен сеопфатен држач за складирање на оддели за туширање или кујна, со вградена силиконска запт

DEN 239.20

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 0.33

? [Телефонски зафат] Телефонски зафат на Boxwave Компатибилен со Blu Studio X10+ Намалете го заморот на паметните т

DEN 2.00

? [БЕЗ ПРОБЛЕМИ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со АВАЛУАЛ СТАМ2416АМЦ Активното Игла Не бара ник�

DEN 111.84

Компатибилен со Samsung Galaxy S20 Fe 5 G (6,5 инчи), познат и како Samsung Galaxy S20 Fan Edition и Samsung Galaxy S20 Lite, не е погоден за дру

DEN 3.00

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката €Одговара На Сите Модели На Apple Watch Q

DEN 0.33

? [КОМПАКТЕН] Кабел Со Боксови Компатибилен СО Huawei Honor 6 X Малиот дизајн погодно се прикачува на вашиот при

DEN 143.84

【Компатибилност】 Компатибилен со 2 ри и молив на Apple и Apple молив 1 та генерација! 【Потрајни】 Надграден м

DEN 0.67

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 2.33

Компатибилен со i Phone Xs Max 65", број На Модел : а1921, А2101, А2102, А2103, А2104.Неправилниот екран на моделот може да го

DEN 905.60

Замена Sim Картичка Фиока / Sd Картичка Носителот За Samsung Galaxy A13 5 G SMA136 U тоа е компатибилен со : Samsung Galaxy A13 5 G (�

DEN 135.84

Мат гел со шема на ленти Издржлив ergономски дизајн за лесно држење Ја штити слушалката од прекари и греб�

DEN 1.00

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

DEN 572.80

Ефикасност на полнење : ≥75% Влезен напон / струја : 5 V2 A / 9 V2 A Пренесување на моќност : Мобилен телефон 10 W + �

DEN 3.00

Зачувајте простор на вашата работна маса : Поддржува безжично полнење на вашиот i Phone 14 / 13 / 12 и со 65 W напо�

DEN 2.00

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот Motorola Moto G4 Play XT1607 ја зголемува издржливоста и точноста �

DEN 273.28

Компатибилност Ултра серијалот за Apple Watch, ултратенкиот компјутер случај и овозможува брза и лесна инст�

DEN 159.84

Професионално дизајниран Компатибилен Со Легијата Леново ја зголемува издржливоста и точноста на врво

DEN 0.67

? [ПЕНКАЛО За Игла СО Две Во ЕДНО] Компатибилно Со Фануц Серија 30iB (8 Со два различни совети за игла беспре�

DEN 155.52

нова Замена Пристаниште За Полнење За Верзијата Samsung Galaxy A51 A515f Не е во ред За Галакси А51 А515У Верзија НА С�

DEN 1552.00

Овој паркер игла е изграден за вистински пенкало чувство, со е елегантен ergономски дизајн за удобен зафа

DEN 1286.40

пластика Направени во САД или увезени Стенд за преклопување на мобилниот телефон Достапно во црна, бел�

DEN 3.00

Оваа монтажа со седишта за велосипеди за рачка за велосипеди со ширина на мобилниот телефон помеѓу 5585 mm

DEN 2.33

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1041.60

●Заштитник на екранот од хартија q : овој филм ЗА МИЛЕНИЧИЊА, односно ipad mini 6Та Генерација заштитник на е�

DEN 1281.60

Третираната долна страна е ултра мека против кожата и го минимизира лизгањето додека обезбедува идеалн

DEN 1.33

Не треба да го соблекувате случајот за часовници при полнење На навистина е издржливо материјалот за ко

DEN 287.84

2 Складирање на картички Добро дизајнираната внатрешна структура силно држи до 2 картички истовремено �

DEN 2.67

Напон на батеријата : 1400 Mm Тип : ЛитиумЈон 393393 Капацитет : 2600m Ah ●Услуга по продажбата●12 месечна Гаранциј

DEN 688.00

Нашиот издржлив ПопПриклучок tidepool компатибилен со i Phone, Samsung и сите други уреди, ние го нарекуваме "Pop Grip"

DEN 3.00

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1919.20

[Пакет] (1) UAG i Phone 14 Про Случај 61 " Монарх Про Кевлар Сребро, Компатибилен Со магсафе ограничување на отпеч�

DEN 1.00

【Компатибилен модел】 Производот е погоден за серија на Apple Watch 41 / 44 / 45mm, компатибилен со SE / Series 7 / Series

DEN 3.00

Магнетски безжичен адаптер за полнач компатибилен за Apple Watch * 1 Нежен и стилски дизајн Магнетна технолог

DEN 159.84

【Одговара на вашиот часовник】 Еластичниот најлон на „Olmaqo“ еластичен најлонски часовник компатибиле�

DEN 1.33

Оем задната врата служи како совршена замена или резервна врата за вашиот мобилен телефон Чувајте го ва

DEN 977.60

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

DEN 143.84

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Леко Макс 2 ја зголемува издржливоста и точноста на вр�

DEN 187.04

Препорачуваме овој дел да биде инсталиран од професионална продавница за поправка на мобилни телефони

DEN 191.20

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Хјундаи 2021 Кона Дисплеј (7 инчи) Најдоб�

DEN 3.33

полиестер Произведено во САД Или Увезено ♆ Изработени од полиестерска ткаенина и конектори од нерѓос

DEN 0.67

Покрај тоа, покрај тоа, можете слободно да го поставите вашиот телефон хоризонтално или вертикално, а ис