.

.

Со попуст
Intlife Магнетски телефонски држач за прстен за прсти за магсафе, 360 ° прилагодлив клокстанд за iPhone 14 13 12 Pro Mini Pro Max, компатибилен маг безбеден случај

Intlife Магнетски телефонски држач за прстен за прсти за магсафе, 360 ° прилагодлив клокстанд за iPhone 14 13 12 Pro Mini Pro Max, компатибилен

DEN 207.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Наменет за i Phone 12/13/14 Серија】 Силен држач за магнетски телефонски прстен Не грижете се за паѓање Компатибилен со сериите i Phone 12/13/14 и случаи на телефон Magsafe. Design Дизајн на прилагодување на аголот】 Лесно ротирајте 360 ° и двојна оска 180 ° преклопна. Задоволете го произволното прилагодување на вашиот i Phone од поглед на пејзаж до портрет порт. 【Висококвалитетен материјал】 Направено од висококвалитетна алуминиумска легура и силна магнетна основа обезбедува цврсто да се држи до вашиот i Phone 14/13/12. Ултра-тенкиот дизајн на 3мм не влијае на убавината на i Phone. 【Лесно за инсталирање и отстранување】 различно од традиционалниот леплив телефонски прстен, користи магнетна адсорпција и може постојано да се прикачува и одвои. Кога се полнат со полнач Magsafe, отстранете го производот, не остава никаква трага од лепило. 【Услуга и белешка】 Int Life нуди услуга за квалитет од 12 месеци. 【Белешка】 Ве молиме, користете употреба без случај или со телефон за телефон Magsafe. Опремено со 1 персонален метален прстен Magsafe во пакетот, може да се користи и со нормално телефонско куќиште.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

4во1 игла на екранот на допир(хемиско пенкало + Игла + Покажувач + ПРЕДВОДЕНА Фенерче) 100% Сосема нов и висо�

DEN 214.88

Телефонски зафат со заменлив врв од Pop Sockets; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целос�

DEN 870.40

Направете екранот да се зголеми 23 пати, сликата е јасна и динамична Обликот на производот е едноставен, �

DEN 1.00

●КОМПАТИБИЛНОСТ●Подобрена благородна кутија и ремен, одговара на најновата серија на apple watch 7 45mm и сер�

DEN 2315.84

Користете го вашиот телефон за да снимате професионален квалитет, мазни видео снимки Universal Fit може да ги

DEN 3.33

20 W дизајн со двојна порта : опремена со USBC (PD пренос на електрична енергија) и USBA (QC 30 брзо полнење) двојни

DEN 3.33

Не Патент Во Очекување : нова идеја за" униформност " со стаклена рамка, слика во мирување и дизајнерска к

DEN 319.20

Изработен од висококвалитетен материјал, може да трае долг период Синџирот е погоден за декорација на р

DEN 0.33

€Десктоп СелфиПрстен Светло ● затемнетото ledпрстенесто светло доаѓа со статив за биро и држач за мобил

DEN 3.33

Qualcomm, Брз Полнач За Среќно Купување брзо полнење на ВАШИОТ KC 30 компатибилни уреди од 0% до 80% за 35 минути, 50

DEN 1021.44

100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара н

DEN 2.33

♔_Компатибилност ЛцдЕкранот Е прикажан само За Моторола Мото Г Игла 2020 XT2043 / Моторола Мото Г8 Игла (Не

DEN 2.67

【Компатибилност】 Нашиот штанд совршено поддржува таблети / i Pad, мобилни телефони и лаптопи 【Прилагодл

DEN 243.20

✅ultraмала и лесна сертифицирана компатибилна со Blu Studio Selfie 2, изолацијата на бучава обезбедува висококва�

DEN 143.84

Специјално дизајниран За Лута Пиперка Серано 3 Заштитник На Екранот [2 Пакет] HD чистиот заштитник на екра

DEN 447.84

PD 20 W и QC 30 Полнење со голема брзина : 20 W Порта за испорака на електрична енергија USBC ви дава моќ што ви е п�

DEN 582.40

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 1179.20

Земја Како Што Е Означено ●Компатибилен Модел Q производот е погоден за Apple Watch 44 / 45mm серија, За серија 8 /

DEN 1.33

Одличен Дизајн : Специјално дизајниран За Галакси А02С А03С Заштитете Ја Вашата Приватност : Чувајте ги ва

DEN 1.00

Комплетна Собранието Замена Делови Заменете го вашиот скршен, оштетен, испукан, неупотреблив Оваа лист�

DEN 271.84

Професионално дизајниран за Вашиот Зен Мобилен М6 со зголемена издржливост и точност на врвот со издржл

DEN 2.67

●5000mah Lcd Полнач За Дисплеј ● преносливата банка за напојување има лцддисплеи батеријата нумерички, изв�

DEN 0.67

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 0.67

Realme 9 Pro+ / Realme 9 Pro Компатибилен, Прилагоденодговара на екранот на вашиот уред, Максимална Јачина Изработ

DEN 1.00

Нанижани со цврсто најлонско јаже, не е лесно да се скршат Деликатен синџир на мобилни телефони со разли

DEN 614.40

[Држач за безжичен полнач за автомобили] Безжичниот полнач за автомобили може да се користи како држач з

DEN 664.00

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Карбон а12+ ја зголемува издржливоста и точноста на врв

DEN 63.84

Целосна ротација од 360 степени за портрет и прегледи на пејзаж и лесно прилагодување на навалување за оп

DEN 223.84

●Големи Комплети За Јаже,Вклучувајќи 2 парчиња Јаже За Ѓердан, 2 парчиња Врвка За Рачен Зглоб, 8 Парчиња М

DEN 3.33

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 3.33

За Разлика од заштитникот На црниот екран за приватност, бојата на нашиот кален филм ќе има различни бои

DEN 1296.00

Прецизно Активно Пенкало ова игла е создадено со помош на ВРВ ОД ПОМ од 1,2 мм, што е официјален материјал

DEN 191.84

Полнење 2 уреди истовремено : Станицата за полнење 2во1 на Угрин е дизајнирана за серија i Phone 14 / 13 / 12 (7,5 W) и

DEN 0.33

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате