.

.

Со попуст
Слатки Кучиња Подлога За Новогодишна Елка Водоотпорен Држач За Дрвја Тепих Под Додаток За Новогодишна Елка За Заштита На Подот Снабдување Со Одмор Дома 28 Инчи

Слатки Кучиња Подлога За Новогодишна Елка Водоотпорен Држач За Дрвја Тепих Под Додаток За Новогодишна Елка За Заштита На Подот Снабдување Со Одмор

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, а површината е велур, кој е мек и удобен на допир Задниот дел е изработен од алуминиумска фолија, која има добар водоотпорен и отпорен на влага ефект. Quound Заштита Q душеците на дрвјата можат да ги заштитат вашите дрвени подови и теписи од гребнатини, да ги оштетат вештачките И вистинските Новогодишни елки и да спречат истурените дамки од вода и нечистотија да го загадуваат подот. ①Повеќе Прилики.шармантната подлога не е погодна само за Божиќна декорација, туку и за домашна, внатрешна, надворешна и канцелариска декорација. Направете прекрасна декорација за вашата елка за божиќни празници дома, дневна соба, свадба, годишнина итн. ●Совршена Големина●дијаметарот на Заштитникот за Тепих За Новогодишна елка е 28,3 инчи, што е многу погодно за покривање на држачот за Новогодишна елка и цврсто поставување и држете го подот подалеку од борови иглички или сок. ● Здолниште Од дрво} исклучителниот дизајн на моделот го прави дрвото под подлогата да изгледа повеќе од обична подлога за дрво, можете да го користите и како традиционално здолниште од дрво. Направете го тоа моќен и празничен додаток на секоја празнична декорација. ●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, а површината е велур, кој е мек и удобен на допир. Задниот дел е изработен од алуминиумска фолија, која има добар водоотпорен и отпорен на влага ефект. Quound Заштита Q душеците на дрвјата можат да ги заштитат вашите дрвени подови и теписи од гребнатини, да ги оштетат вештачките И вистинските Новогодишни елки и да спречат истурените дамки од вода и нечистотија да го загадуваат подот. ①Повеќе Прилики.шармантната подлога не е погодна само за Божиќна декорација, туку и за домашна, внатрешна, надворешна и канцелариска декорација. Направете прекрасна декорација за вашата елка за божиќни празници дома, дневна соба, свадба, годишнина итн.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Овие прекрасни божиќни чорапи се изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина со бела кратка �

DEN 2.33

Компактен дизајн Погоден за мали станови, станови или која било просторија во куќата Може да се стави во

DEN 436.64

Ова Елка здолниште е направено од полиестер, издржлив и лесен, удобен и мек, убав и практичен Може да се п

DEN 1.33

Памук Повеќеболен украс на новогодишна елка Порцелански круг, дијаметар од 2,8125 инчи Задниот дел од праз

DEN 2.33

Исполнете Ги Вашите Барања : ќе добиете украсна Божиќна Лента Со Лак, доволно за да ги задоволите вашите

DEN 1.33

Услуга за квалитет Ако не задоволувате со нашите производи или ако имате какви било прашања, ве молиме к

DEN 223.20

Шик монистра акрилна венец Мерки долги 5 стапки Нанижани на јасна нишка за влакно за елегантен изглед...

DEN 1.00

Бесплатната персонализација вклучена со секој украс, лично лиценцирано од нашиот стручен персонал Упа�

DEN 271.84

Големина : 12 инчи 300мм висок Направено од дрво, издржлива и уникатна кукла од дрвени ореви...

DEN 1.00

Орнамент од снегулка : Божиќните украси од снегулка се изработени од висококвалитетен метал Печатење с�

DEN 1.00

Големина : Вистинската Големина Ги Прави Украсите Посовршени Креативни Украси : Овој Креативен Украс Е �

DEN 3.33

Име : Симулација Цреша Предводена Украс Топки Прозорец Кристали Птици Мушка Затворач За Ѕид Хартија Син

DEN 193.60

Овие прекрасни божиќни чорапи се изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина со бела кратка �

DEN 1001.60

атмосфера, одлични украси за дома Самостојни додатоци за ракотворби, користете ја вашата имагинација з�

DEN 1139.20

Дрвени Одбројувањето До Ноќта На Вештерките Ковчегот Календар Со Подвижни Нашиот Самостоен Календар З�

DEN 2.33

ДРВЕН ВИСЕЧКИ КАЛЕНДАР Декорација На Домот : покрај снимањето важни датуми, може да биде и како украс на

DEN 403.20

Дкд Домашен Декор Цитронела Свеќа (2 парчиња) (10 х 10 х 10 см) Домашен Декор производи ОД Dkd Домашен Декор...

DEN 160.00

Полиестер Информации за големина : 17.20inch (45x31cm) Божиќна декорација за вашето семејство Материјал : Плишан

DEN 2.00

МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер Кратката пената што ја покрива површината

DEN 536.48

Гранките се мешавина од длабоки зелени кашмирски мешани игли исечени со избрани борови Ова е нанижано с

DEN 186.72

Материјал : Полиестер Елегантното, удобно и меко допирање на рацете ви дава топло и силно празнично чувс

DEN 2.00

Лисјата собрани од снег Создаваат Уникатно Зимско Чувство, Што Ја прави Оваа Елка привлечен Додаток во �

DEN 708.96

Класичен Дизајн : огледалната диско топка има класичен дизајн Сребрените диско топки се покриени со сја

DEN 175.84

●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиест�

DEN 241.44

Режим на напојување : 2 ААА батерии (треба сами да подготвите 2 батерии на ААА) 【Внатрешна и надворешна де

DEN 2.00

Повторно употребливи, водоотпорни, безжични потопливи LED светла достапни во 10 бои Светлата се со дијаме�

DEN 387.20

Железо Материјал : железо ?Квалитет : Изработен од висококвалитетен, безбеден ?Идеален : совршен подарок

DEN 400.00

100% волна Божиќните чорапи беа дизајнирани и произведени од мене и се неискористени Неговата големина е

DEN 1.67

Неограничена забава за живот Големиот украс за снегулки Божиќни украси слатки девојки украси Голем Бо�

DEN 3.00

Доаѓа со 40 квалитетни LED клипови, многу цврсти, прикажете ги омилените фотографии или уметнички дела, ка�