.

.

Со попуст
Приклучок ЗА ГУМИ КУТУЛАМО, Брз Ефикасен Стабилен Сигурен Долготраен Компактен Компактен Комплет За Лепенки За Автомобилски Гуми За Атв За Мотоцикли За Автомобил?

Приклучок ЗА ГУМИ КУТУЛАМО, Брз Ефикасен Стабилен Сигурен Долготраен Компактен Компактен Комплет За Лепенки За Автомобилски Гуми За Атв

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

БРЗ и ЕФИКАСЕН : алатките за поправка на гуми се комплет за поправка на гуми со дупчење за гуми без цевки, кои можат брзо и ефикасно да ја поправат пункцијата КАКО ДА СЕ КОРИСТИ : Извадете го туѓото тело во гумата, вметнете ја датотеката во дупката и стартувајте ги рабовите. Покривајќи ја иглата со гумен цемент и ставете го цементот на дупката, вметнете ја лентата за поправка во дупката и запечатувањето. ЛЕСНО ЗА ПОПРАВКА : алатките за поправка на гумите се опремени со целосен опсег на додатоци, вклучувајќи рачки во Форма На Т и игли за вметнување. ОПСЕГ НА ПРИМЕНА : алатките за поправка на гуми се погодни за автомобили, мотоцикли, Атв, итн. ИЗДРЖЛИВ и СИГУРЕН : алатите за поправка на гуми се изработени од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и метални материјали, со издржливи и сигурни карактеристики. БРЗ и ЕФИКАСЕН : алатките за поправка на гуми се комплет за поправка на гуми со дупчење за гуми без цевки, кои можат брзо и ефикасно да ја поправат пункцијата. КАКО ДА СЕ КОРИСТИ : Извадете го туѓото тело во гумата, вметнете ја датотеката во дупката и стартувајте ги рабовите. Покривајќи ја иглата со гумен цемент и ставете го цементот на дупката, вметнете ја лентата за поправка во дупката и запечатувањето. ЛЕСНО ЗА ПОПРАВКА : алатките за поправка на гумите се опремени со целосен опсег на додатоци, вклучувајќи рачки во Форма На Т и игли за вметнување. ОПСЕГ НА ПРИМЕНА : алатките за поправка на гуми се погодни за автомобили, мотоцикли, Атв, итн. ИЗДРЖЛИВ и СИГУРЕН : алатите за поправка на гуми се изработени од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и метални материјали, со издржливи и сигурни карактеристики. БРЗ и ЕФИКАСЕН : алатките за поправка на гуми се комплет за поправка на гуми со дупчење за гуми без цевки, кои можат брзо и ефикасно да ја поправат пункцијата2.

Главните својства

Item Type:
 Tire Repair Tools
Material Type:
ABS, Metal
Purpose:
General Purpose
Package List:
5 x Adhesive Strip:
1 x Box:
1 x Tire Repair Thread Tool:
1 x Tire Repair Fork Tool:
Избор на купувачот
DEN 1.67

Големина Алуминиумската тркалезна цевка е 22мм во надворешниот дијаметар, 20мм во внатрешен дијаметар, д

DEN 2.00

Материјал од пепел : стакло Дизајн на цигари од цигари : мазен и сјаен, стабилен и здрав, лесен за чистење,

DEN 0.33

Мерења 22 "широк x 19" долг Имајте ги вашите весници, книги и списанија со стил од ваша страна! Направено од

DEN 0.67

Материјал : Најлон, Нерѓосувачки Челик Нашите четки за чистење слама се направени од повеќе влакна...

DEN 479.84

Изолираниот дизајн ја спречува топлината да се распрсне надвор од единицата, овозможувајќи и да ја задр

DEN 2.00

Промена на прстен во бојата емоција, прстен на прстенот, прстен прстен, табела за големини, забавни наки�

DEN 623.84

Безбедносен Материјал Држач За Торта : Изработен од пп материјал за безбедност на храна, железо за столб

DEN 2544.00

€Fitment quits За КАДИЛАК XT6 2019 2020 2021 ●Материјал●Висококвалитетен Алуминиум со Пластика...

DEN 336.00

УПОТРЕБА ВО ПОВЕЌЕ СЦЕНИ : овие декоративни кутии за складирање може да се стават на полици, оставата, ча

DEN 1.33

Професионалните четки се совпаѓаат со сет Мека до допир, силна моќ за фаќање, мека текстура на влакната,

DEN 635.20

◆ Три големини за избор : мали : 82cm x 200cm / 32 x 79 инчи, средна : 90cm x 200cm / 36 x 79 инчи, големи : 91cm x 248cm / 36 x 97 инчи

DEN 0.33

Повлечете го затворањето Само миење на рацете Разновиден резервоар леотард Лажичка деколте пред и грб..

DEN 191.84

●ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ е Покриен Со висококвалитетна кожа и мека кадифена обвивка; Спречете го вашиот наки

DEN 3.00

Максимално оптоварување : 150 кг / 330 фунти (ад Корисник) Л : 104смВ : 47смЧ : 93см( Прилагодлив потпирач за нозе

DEN 95.84

100 парчиња Различни Големини БалониДоволни балони за украсување на вашата роденденска забава, настан, с

DEN 450.40

Ситнозрнестата текстура на датотеката рап е длабоко изгасната и обложена за долготрајни Полирани перф�

DEN 1568.00

Рачно изработено во Шпанија : Највисок квалитет на парчиња рачно изработени во Валенсија, во единствена

DEN 2.67

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

DEN 2.00

€Компактна Големина Qнадворешни димензии : 7,5 x 6,5 x 4,8 инчи, внатрешни димензии : 6,5 x 5,7 x 4 инчи Држи и штити

DEN 2.00

Име на производот : Нерѓосувачки Челик Кабел Вратоврска; Погоден За : Цевка, Црево, Кабел Големина : 350х8 х0

DEN 139.68

? Материјал : полиестер Затворање на копчињата ❤Bra Shorts Постави маички резервоари за резервоари за работ�

DEN 3.33

Исто така, достапна единечна септа Дизајнот на низата не е стандардизиран; Избегнувајте мешавина од амп

DEN 4639.84

Награда за избор на уредник на WCCF Tech Дигитална максимална резолуција : 7680x4320@60 Hz Напојувано од Geforce RTX 2080 Ti

DEN 2.00

Доволно За Употреба : ќе добиете 20 парчиња иглички за заменка во едно пакување, вклучувајќи 3 различни ви

DEN 287.84

✔ Што е вклучено : Една чиста ролна за завиткување на подароци од целофан, долга 50 метри и ширина 40 инчи О

DEN 285.12

Функција : тој е издржлив, отпорен на абење и има долг практичен живот Погоден за кујнски додатоци и дру�

DEN 95.04

Пренос на податоци со супер брзина до 5 Gbit / s 10 пати побрзо ОД USB 2 Продадени како секој Пренос на податоци

DEN 387.20

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

DEN 95.84

[Премиум со висок квалитет на материјали] Надворешната мрежа на крпа е лесна, проточна, со додадена исте�

DEN 2.67

Одлична ставка за подароци : Загарантирано е да ви биде најомилената поседување бидејќи може да се пофа�

DEN 3.33

100% полиестер Нема затворање на затворање Jerseyерси што ве одржува суво Редовното вклопување е пошироко н�

DEN 190.56

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.00

Производот е поделен на два дела : форма На А+Б Дел А : горниот дел е мат површина (не е иста како и другите

DEN 2716.80

Чистата полица од нерѓосувачка жица не ' рѓосува добро, убаво организира ситници на прв поглед и ви овоз�

DEN 1.67

Пакет Вклучени : 2 хкутијасерија и контролер кожи1 х хкутијасеријаи конзола кожата Највисок Квалитет, Ц�

DEN 735.84

Род џеб полу проегирни завеси изработени од лесен и мек, нетоксичен, невкусен полиестер за филтрирање С�

DEN 383.20

Оригинален APD DA30 C01 Азиски уреди за напојување 12 VDC, 5 VDC AC адаптер Влез : 100240 V 50 / 60 Hz 0,85 A макс Излез : 12 VDC, 5 VDC.

DEN 1140.80

Фотоелектричен сензор во форма на коцка со барел М18 Предавател, должина 35,4 мм, опсег 20 м 2жица DC, брзо иск�

DEN 479.20

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлектирачки Слој...

DEN 2.67

Поставен Ѕид На Лак : 1 метален држач за лак(4 СТАПКИ X 7 FT), 1 покривка за позадина на ткаенина(беж капакот н�

DEN 1119.84

Подобро Искуство Во Возењето : LED светилките H11 ја зголемуваат осветленоста на 400% и 100% поглед, моделот на

DEN 1.67

Количина : Секој сет содржи 20 слатки картички за покана и 20 пликови Картичките за покани играат важна па�

DEN 2.33

Пакетот вклучува : сет на крајбрежни страни на знамето од 2, дијаметарот е 2,56 ", дебелината е 0,23", а стандар