.

.

Со попуст
ИУЈУДОБЕ Јака За Кучиња Синџир Јака, 18к Позлата Кубанска Врска Силен Ѓердан За Одење За Кученце, Мали Кучиња

ИУЈУДОБЕ Јака За Кучиња Синџир Јака, 18к Позлата Кубанска Врска Силен Ѓердан За Одење За Кученце, Мали Кучиња

DEN 159.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

За Мали Кучиња - нашата должина на производот од 10", а препорачаниот ѓердан е 6" - 9 " мали кучиња МАТЕРИЈАЛ - 18к златна вакуумска облога над синџирот од нерѓосувачки челик, а златната обвивка е 20 ПАТИ подебела од другите обични позлатени синџири. Висока јачина и цврстина, тешка, издржлива, без ' рѓа, без оцрнети за долгогодишна употреба! Може да издржи 700 килограми сила на влечење, а синџирот на кучиња никогаш не треба да се замени. РАЗВИЈТЕ ДОБРИ НАВИКИ - ова е Синџир на кучиња П кој лесно може да ги поправи лошите однесувања и да им помогне да развијат добри навики за одење. ПОГОДЕН-луксузната кубанска јака со синџир на врски изгледа кул и кај машките и кај женските кучиња. Дизајниран е за мали и средни и големи кучиња од активна раса како Кавапу, Јаскек Расел, Ротвајлери, Питбули, Американски Насилници, германски Овчари, Хаски, Белгиски Малиноа и англиски булдози. И, исто така, добар подарок за вашата мачка, мазна јака за мачки што нема да гребе крзно. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - ако вашето куче често џвака или крши синџири, оваа јака ќе биде најдобриот подарок за него. Овој синџир на кучиња е цврст и тежок, а процесот на високо полирање ја прави површината светла, мазна и удобна, па затоа е погоден за развијте добри навики и одење на кучето. За Мали Кучиња - нашата должина на производот од 10", а препорачаниот ѓердан е 6" - 9 " мали кучиња. МАТЕРИЈАЛ - 18к златна вакуумска облога над синџирот од нерѓосувачки челик, а златната обвивка е 20 ПАТИ подебела од другите обични позлатени синџири. Висока јачина и цврстина, тешка, издржлива, без ' рѓа, без оцрнети за долгогодишна употреба! Може да издржи 700 килограми сила на влечење, а синџирот на кучиња никогаш не треба да се замени.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Кожа со полно зрно Должина : 18до 40инчи Ширина : 1 " Инч Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, Бела Кожа со полно з�

DEN 342.88

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

DEN 287.84

Безбеден Материјал Од Нерѓосувачки Челик : Нашиот сад за хранење Гајба изработен од врвен материјал од �

DEN 0.67

Костимите за миленичиња се карактеризираат со сина костум со прицврстена бела јака и црвена врата Скок�

DEN 325.44

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 456.32

Се вклопува со 1832 "големина на вратот и е широка 1,5" Баката е минијатурна автентична тока на безбедноснио

DEN 1.67

Голем Керамички Сад За Кучиња Безбедно За Микробранова Печка Стоп За Прејадување : нашите чинии за хран�

DEN 172.80

Топол класичен џемпер Симпатична нова џемпер Паметно здолниште Обем на градите : 11,8 "; Обем на вратот : 11,8

DEN 1.67

2,25 мм14 инчи36 см НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Херм Спренгер Квалитет 2,25 мм14 инчи36 см НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК...

DEN 127.84

Силна и издржлива висококвалитетна кожа со Шила и Блинг Дијамантски Кристал Направен е со тешка тока и �

DEN 2.33

3 режими за обука и 1600 метри далечински управувачјака за обука на кучиња обезбедува бип, вибрации (нивоа

DEN 2.67

DT ПакетDt Работи Темперамент Со" СЛЕПО КУЧЕ "ЛепенкаПортокал XSmallОдговара 21" 26 " + Поместена Кутре Поводни�

DEN 399.84

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 1.00

Памук Мекиот и удобен материјал може да го натера миленичето да биде подготвено да го носи...

DEN 332.64

Изработени од нетоксичен премиум силикон (Произведено Во Кореја) Луксузната кожна текстура добро се вк�

DEN 191.84

●16 стапки Силен и без заплеткување поводник нашиот поводник за кучиња прифаќа цврста најлонска ткаени�

DEN 2.67

МЕКА и УДОБНА : јаката За Миленичиња е изработена од висококвалитетен велур материјал, помека и поудобн�

DEN 352.00

УЖИВАЈТЕ ВО РЕЛАКСИРАЧКА СЕСИЈА ЗА ДОТЕРУВАЊЕ со ВАШЕТО КУЧЕОд удобноста и удобноста на вашиот дом, под

DEN 2.00

100% полиестер Должина на ракавот : Долг ракав 1 парчиња пуловер Крајниот начин да се гушкате вашето куче, �

DEN 2.33

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА : Оваа када што се склопува е совршена за капење на мали кучиња и мачки (тежина помала

DEN 2.67

Слатките женски пелени за кучиња се неред дизајнирани имајќи ја предвид удобноста и издржливоста, тие с

DEN 523.20

Quality Quality Сите прстени се изработени од висококвалитетни легирани материјали во комбинација со процес н

DEN 234.24

Користете 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејствување Одлично за ку

DEN 289.60

Громот веќе го користат милиони кучиња и може да помогне во ублажување на симптомите на анксиозност кај

DEN 1.67

Свети ФРЕНСИС свети Франциск од љубовта На Асиси кон Бога беше изразена од неговата љубов кон Сите божј

DEN 1.67

Големина : големина На С,Обем на Вратот : 5,97,9 инчи, Длабочина / Ширина : 3,5 ИНЧИ;големина М,Обем На Вратот : 7

DEN 780.80

Добро напишано, забавно за читање и лесно разбирливо Уникатно форматираната книга ги прави темите брзи

DEN 0.67

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 113.60

Произведено во САД Достапно во нашите дизајнерски ткаенини како што се минишеврон, дамаск, заб на песов�

DEN 558.56

Реј Дан е роден Во Калифорнија и живее во Областа На Заливот Сан Франциско Инспритацијата на рае доаѓа о

DEN 1.33

Мерења18" х 24" х 22" Дрвена Рамка и 25" х 21 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели животни Нап

DEN 2.00

Совршен за момчињата или девојчињата класичен, безвременски дизајн Печатената лента се применува на си

DEN 2.00

Полиуретан / полиестер со две водоотпорни патенти за комбинирање со јака или прицврстување Стејфот на с

DEN 453.44

Пилешкото е состојка број 1 Нема додадена пченка, пченица, соја или глутен Нахранете го вашето куче како

DEN 319.84

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 0.33

【Мека памучна кучиња за кучиња】 Направено од висококвалитетна памучна ткаенина, висока еластична чис�

DEN 118.24

Рачно Изработени Плетени Кожни Јаки За Кучиња : оваа извонредна кожна јака за кучиња со рачно изработен�

DEN 1.33

●Лесен За Употреба ● Користете кеси за ѓубре или хартиени крпи за да го покриете изметот, само повлечет