.

.

Со попуст
СМИРК Ајкула ФЛЕШ Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

СМИРК Ајкула ФЛЕШ Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

DEN 1004.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Капацитет за Складирање меморија : USB-уредот печати е дизајн ВО 32 G И 64 G Брзина : УСБ-флеш-уредот на картичката е 2. Дијаметар : печатениот USB флеш-уред е во 3,3 x 2,0 инчи / 8,3 x 5,1 см,што е големина на банкарска картичка, лесен и удобен, приклучок и игра. Повод : USB флеш-уредот 2.0 е погоден за складирање дигитални податоци за училишна, деловна или секојдневна употреба. Аплицирајте за складирање податоци на музика, фотографии, филмови, софтвер и други датотеки. Приклучок Во : печатениот USB флеш-уред е лесен за употреба, нема потреба да инсталирате софтвер, само приклучете го и користете го.Моделот е прилагоден, што ќе му овозможи на ВАШИОТ USB флеш-уред смешно изгледа поинаку со другите и шармантно за очи. РОМАНОТ USB диск е дизајн во големина на банкарска картичка.Смешниот УСБ-уред е направен со картичка, чип и УСБ-интерфејс (2.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1553.60

Тежок wallид Капацитет од 50 мл Капацитет од 50 мл Крајно дно, три колба на вратот Страничните вратови се аго

DEN 1.33

Банерите се направени од сјаен картон Тие се многу дебели, еколошки и невкусни Погоден за многу прилики

DEN 2.00

EU ROHS : Компатибилен ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 854201 Автомобилство : Без PPAP : Без тип : Синхрони чек�

DEN 1138.72

Одлично за проекти за роботика, автомобили со соларни / батерии, роботи со четки, вентилатори / ветерници

DEN 252.64

Меморија за пена во меморија : Стилската удобна влечка за дома е обложена со мемориска пена со висока гу�

DEN 1584.00

Дигитални леќи со висока дефиниција 0 Изградба на челични барел Добијте пошироки погледи...

DEN 2.00

★ Висок квалитет : Ова копче за опрема е изработено од висококвалитетна алуминиумска легура, што го оле�

DEN 271.84

[ДОВЕРБА ] : > кога производот беше произведен, бевме изненадени од убавината на производот Ние сме многу

DEN 623.84

€Совршено Вклопување Xundong off road jack hood mount е компатибилен за 20072018 џип Wrangler JK модели на возила; Нашите држач

DEN 1.33

Директно прикажување напред и основните копчиња ја одржуваат работата едноставна Екранот со позадинск

DEN 1.00

Година на објавување Година : 2020 година Име на одделот : Унисекс возрасен Компатибилност на производот :

DEN 1.67

[Компатибилен]Компатибилен 101 R00474 тапан единица за употреба во Xerox Phaser 3260 3260 DNI 3260 DI 3052 Work Centre 3215 3215 NI 3225 3225

DEN 2.00

Оваа табела за ламба нема да трепка, без зачудувачка светлина, може ефикасно да го избегне заморот на оч�

DEN 219.04

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

DEN 191.84

Големина 5 внатре (3) 80 решетки (2) 120 решетки (2) 220 решетки Големина 51 / 2 внатре (3) 60 решетки (3) 120 решетки Напр

DEN 1607.36

Материјал : Материјал од ковано железо, процес на електрофореза, професионален антикавга Подлога за ста

DEN 1.00

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 195.20

Материјал : Пластика, Метал; Вкупна Големина : 0,7 х 0,7 х 27,2 см / 0,3 "х 0,3 " х 10,7"(Л*В*Ч) Остриот крај помага лесно

DEN 1.33

Адаптерот за филтрирање прифаќа 58мм леќи и филтри за вашата камера G10 / 11 / 12 Бонус! Овој адаптер може да с�

DEN 2.67

€Голем Капацитет Q оваа торба за шминка има огромен капацитет, кој може да ги складира козметичките и ал

DEN 1.00

Апликација : Куките За Тавански Чаши се совршени за безбедно закачување предмети со мала тежина како шт�

DEN 334.40

Јапонски држач за вентилатори Дрвената решетка за преклопување на вентилаторот може да биде за дома, ка

DEN 2.67

Висина на пакетот : 7 Должина на пакетот : 5,08 см Ширина на пакетот : 5,334 см Тип на производ : Снабдување со у�

DEN 1.33

Материјал : не'рѓосувачки челик, многу отпорен на 'рѓа, корозија и ладење, цврсти и издржливи, информации

DEN 1.00

Рамката На Кристалната Регистарска Табличка е целосно рачно изработена, целосно украсена со сјаен крис

DEN 527.84

Основното 3Д пенкало нуди влез пријателски за корисниците во светот на 3Д уметност за оние кои не им треб

DEN 351.84

Воведување на нашата зачудувачка фигура на леопард со уникатен дизајн за отворање на школка што открив�

DEN 544.00

● Безбеден и удобен начин да го носите вашиот мобилен телефон со вас ● Наменет за лесен пристап додека �

DEN 1.33

【Компатибилни модели】 Замена за 20132018 1500 2500 3500 4500 5500 【Број на дел】 68105206 AC 【Предности на производот】 Ви

DEN 87.36

Тип На Производ : Механички Компоненти Количина На Пакетот : 1 Димензии на пакетот : 11,684 см (Л) х 7,874 см (Ш) х

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : 2 Панели Секој панел е Широк 55 инчи на 78 инчи Материјал : Полиестер, лесен и издржлив...

DEN 425.60

Светла цинк обложена BZP челик S во облик на месарки за складирање на месарници со широк спектар на употре

DEN 2.67

Заштитете го вашиот уред во стил со овој зачудувачки ракав за аниме лаптоп! Трајлив дизајн изграден за с