.

.

Со попуст
3дроза Една Црвена Јагода На Бела Позадина пешкир, 15 х 22

3дроза Една Црвена Јагода На Бела Позадина пешкир, 15 х 22

DEN 78.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сликата нема да исчезне по миењето Машина перат, не белилото. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Овој 15 на 22 инчи, рачен/спортски пешкир ви овозможува да ја прилагодите вашата соба со посебен дизајн или боја. Одлично за сушење садови, раце и лица. Погоден за ставање во секоја спортска торба. Сликата нема да исчезне по миењето. Машинско перење, сува сува ниска, не белило. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Изработени од 63 проценти полиестер (микрофибер)/37 проценти памук (велур тери крпа). слика отпечатена на страната на микрофибер/тери крпа страна празно.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 495.04

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина (w x d x h) : приближно 3,7 x 3,7 x 3,3 инчи (9,5 x 9,5 x 8.

DEN 367.84

МАТЕРИЈАЛ : Полиестерски Материјал ,Брз сув Микрофибер,Супер Абсорбента И Ултра Компактна, Мека за ваша�

DEN 239.84

100% Смола Плашливи Додатоцидомашната колекција на диспензери За сапуница Аванти за Ноќта на Вештерките

DEN 255.84

Quality MATERIALS qualty point plastic дното и коралното руно, нелизгачко дно, без оштетување на подот, многу издржливо, о�

DEN 3.00

Одете СЛОБОДНИ РАЦЕ И УЖИВАЈТЕ во ВАШИОТ ПИЈАЛОК, Носете го пијалокот со леснотија Пренослив носач за п�

DEN 2.67

1 Дизајн што може да се повлече, удобен за складирање и не зазема простор Во споредба со дрвените, тој е п�

DEN 932.16

Стакло Големина : (по парче) : Прибл 4,7 х 3,1 х 3,1 инчи (12 х 8 х Големина : (по парче) : Прибл 4,7 х 3,1 х 3,1 инчи (12 х 8 х

DEN 348.80

Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Имулираат Заврши На Ва�

DEN 1.67

Прави одличен подарок за водителка Одлично акцент парче во гостин или половина бања Сапун е миризлива к

DEN 225.28

Јасна, текстурирана пластика 16 куки за организирање ѓердани и нараквици Послужавник на дното за часовн�

DEN 143.04

Сапунско јадење перфорирано направено од 100% природно маслиново дрво Овалниот сад за сапун е направен о�

DEN 484.80

Материјал за заштита на животната средина, безбеден , силен и издржлив 360° чисти без ќорсокаци, може да с�

DEN 287.52

Не само плажа круг таписерии или круг плажа ќебе! Таписеријата на черепот за спиење може да се користи д�

DEN 0.33

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

DEN 0.33

Држач за крпи и послужавник е најдоброто решение за поставување крпа во близина на кадата за капење Сој�

DEN 2.33

Смола Занает Украс Соба Кабинетот Тремот Кабинетот Украси Ставете ги декорирајте, како биро, маса, библ�

DEN 95.84

П ? Чувајте го уредниот и организиран разноврсен контејнер може да складира памук круг, памучни брисеви

DEN 273.60

Име : четка за Заби чаша за чување багажник материјал : Пп Тежина : 109гр Големина : 115 см Пакување : торба Ка�

DEN 2.00

СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Ставката вклучува 2 пакувања слатки јасни тегли за организатори, секоја тегла е вис

DEN 2.67

Четка за тоалети со силиконски влакната Оваа чистачка за тоалети доаѓа со силиконска четка глава и црни

DEN 239.84

Крпа, полиестер, винил Екопријателски Материјал : Изработен од материјал од полиестерска ткаенина Кори�

DEN 395.36

Патнички сапун сапун неговиот модерен изглед ја прави оваа сапун кутија навистина привлечна и убава де�

DEN 271.20

Две лесни за склопување сетови ја претвораат секоја редовна уста arидарска тегла во прекрасни диспензер

DEN 415.84

КОМПЛЕТ ЗА БАЊА СО СОВРШЕНА ГОЛЕМИНАзавесата за туширање е висока 72" широк х 72" Совршено големина за пов�

DEN 143.84

СЛОБОДНА ЉУБОВ Мал Круг Огледало Злато Послужавник 2 Пакет, 4 инчи, Сапун Сад Диспензерот Коцки, Свеќник �

DEN 2.67

[Материјали]Заградата Е Изработена Од, Која е Стабилна и Сигурна, Отпорна на Притисок и Издржлива [Безбе�

DEN 1.00

Бања бања мебел бања wallидна полица wallид што виси полица за бања додатоци за бања простор алуминиум wallид�

DEN 169.44

Креативниот дизајн на облак е помодерен и поубав Прекрасен дизајн на моделот на облак, исто така е многу

DEN 0.33

Издржлив Современ Организатор На Крпи За Крпи За Бања Монтиран На Ѕид : Конструиран Од Нерѓосувачки Чел�

DEN 1.67

ДРЖАЧ ЗА ХАРТИЕНА КРПА ПОД КАБИНЕТОТ дизајнот за заштеда на простор е погоден и за бања, тоалет, кујна, д�

DEN 1091.20

Материјал : Простор алуминиум (водоотпорен, отпорен на ' рѓа, отпорен на оксидација, не избледува, отпоре�

DEN 1332.80

Оваа четка за чистење тоалет е изработена од мек и еластичен материјал, кој лесно се чисти и нема да оста

DEN 2.00

Изработени од стп кожа, и многу отпорни на абење Исклучителни детали и модерен стил, покажувајќи го ваши

DEN 0.33

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

DEN 1.00

Име на производот : бања Пешкир Бар / Пешкир Железнички Материјал : Простор Алуминиум Карактеристики : б

DEN 1.33

Димензии (CM) : 87 Материјал : полица изработена од пластика + метал Тој е фиксиран со поддршка на метална ши

DEN 448.00

Стил на вшмукување чаша, леплив, не е лесен за паѓање Пол за складирање од не'рѓосувачки челик Тешка долж

DEN 1.67

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

DEN 6256.00

Бања Тоалетна Крпа Решетката Пешкир Полица Може Да Се Користи Од Страна На Секое Семејство, И Се Вклопув

DEN 1124.80

Многу Простор За Држење на Сите Предмети за Капење Не ограничувајте се на претходно направена традицио�

DEN 162.56

МИЈАЛНИК САПУН СУНЃЕР НОСИТЕЛОТ КОРИСТИ САПУН СУНЃЕР ДИСПЕНЗЕРОТ Рачен сапун диспензерот дизајн, креа�

DEN 2291.52

Име на производот : држач за чаши Материјал за производи : стр Големина на производот : како што е прикажа