.

.

Со попуст
Acer Спин 5 SP514-51N-70LZ Intel Evo Кабриолет Лаптоп, 14 Ips Допир, Intel i7-1260P, 16GB LPDDR5, 1TB SSD, Убиец WiFi 6E, Активен Игла, Windows 11 Со Предатор Поврзете W6 Wi-Fi 6E Игри Рутер

Acer Спин 5 SP514-51N-70LZ Intel Evo Кабриолет Лаптоп, 14 Ips Допир, Intel i7-1260P, 16GB LPDDR5, 1TB SSD, Убиец WiFi 6E, Активен

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Изграден на Платформата Интел Ево за високи стандарди во перформансите и траењето на батеријата Одликувајќи се со најновиот 12-Ти Генерал Intel Core i7-1260p Процесор и Intel Iris Xe Графика За да ги забрзате вашите потреби за уредување. Погледнете ја вашата иновација во славни детали на остриот, 16 : 10 2560 x 1600 екран на допир со сертификација СО сина светлина TÉV. Активното Игла Acer Со Wacom AES 2.0 обезбедува инженерска прецизност со 4.096 нивоа на притисок, совршена за земање белешки и визуелизација на нови концепти. 16gb lpddr5 меморија, 1 TB SSD, Wi-Fi 6 E AX1675, Thunderbolt 4, Windows 11 Дома. WI-Fi 6 E TRI-BAND AXE7800 (2.4 GHz/5 GHz/6 GHz) МУ-MIMO : 2x4x2 (2 во опсегот од 2.4 GHz, 4 во опсегот од 5 GHz и 2 во опсегот од 6 GHz). Хибриден Qo S Компатибилен Со Intel Убиец Приоритизација Мотор теоретски врв пропусност на 7. Изграден на Платформата Интел Ево за високи стандарди во перформансите и траењето на батеријата. Одликувајќи се со најновиот 12-Ти Генерал Intel Core i7-1260p Процесор и Intel Iris Xe Графика За да ги забрзате вашите потреби за уредување.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

ИЗВОНРЕДЕН ЗАНАЕТ : Изработен од црвена синтетичка кожа и мек беж кадифе, одличен за одржување на вашиот

DEN 0.33

Тркалцата на тркалата се дизајнирани да обезбедат непречено возење преку нерамни површини Таа е идеалн

DEN 400.00

МАТЕРИЈАЛ : памук+јаже за собирање+водоотпорна обвивка,Мека памучна и ленена ткаенина што дише, што е до�

DEN 2.67

?Висок Квалитет : уредот за заштеда на вода за засилување на славината е изработен од ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ С

DEN 2.00

[Компатибилен] Компатибилен Со Samsung Galaxy A02 / Galaxy M02 6,5 инчи, БЕЗ Заштитник На Екранот [4 Слоеви Инсталација

DEN 2.67

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја бате�

DEN 0.33

Нашите куки се, силни, цврсти и имаат , рационализиран дизајн Атрактивни, силни и лесни за употреба, овие

DEN 0.67

1 машки конектор 2 женски конектори, проверете дали конекторот може да одговара на вашиот оригинален кон

DEN 2.33

СОВРШЕНА КОМПАТИБИЛНОСТ : комплетот за замена на филтерот хепа и пена е компатибилен Со Подигнување На �

DEN 2.00

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред

DEN 0.67

Име на производот : PCB Електромагнетна реле за напојување; Модел : JQC3 FFSH; напон на калем : DC 9 V; капацитет за

DEN 990.40

Ергономски дизајнирани шишиња идеални за складирање и носење вода Истурете доказ и течното покритие на

DEN 430.24

Погоден ЗА : 55077263АБ 55077263АА 94 95 96 97 98 99 00 01 02 Дизајниран Да Одговара : 1994 1995 1996 1997 1999 2000 2001 ДОЏ РАМ 1500 2500 3500 ПИК

DEN 527.84

Замена на напојување 300w За BESTEC ATX0300 D5 WB Rev A00 Заменете Го Напојувањето за Вашиот BESTEC ATX0300 D5 WB Rev A00 Карактери

DEN 271.84

Нашата линија На Експресни Најдобри Прибор за Пиење ви нуди висок квалитет со светла живописна слика Ти

DEN 223.84

ПОДАРОК ЗА ВАШИОТ НЕКОЈ ПОСЕБЕН нашата кригла за сопственик на аквариум е совршен подарок особено ак�

DEN 383.36

Мал мал детски ранец за девојчиња, симпатичен и функционален, совршен за дневен престој, предучилишна у�

DEN 191.84

Компатибилни модели : картичките за лепак за полнење се компатибилни со DOT3005 W DOT, DT3005 WDS3, 2300506 и побезбедн�

DEN 2.00

?Ќе добиете 14 парчиња ден на смртта одделни триаголни хартиени знамиња со различни обрасци,Големина 5, 5х

DEN 2.33

Мал Вентилатор За Патување : Изработен од врвен материјал, тој е издржлив и лесен Вентилатор За Закачува

DEN 1537.60

[Спецификации на производот] 120трепки по послужавник, 2 реда трепки од 10мм, 3 реда трепки од 12мм, 3 реда тре�

DEN 1036.80

●Дизајн На големина ● Големината На овие врвки за значки за ЛИЧНА КАРТА е 18,5 Инчи, а големината на држач

DEN 2.33

?●МЕК КАДИФЕН КАДИФЕН КАДИФЕН БУВ птичји играчки изработени од врвни кадифени ткаенини Полнети СО пп п�

DEN 2.67

Весник18Х6 инчи Весник28Х6 инчи Секој дневник има 200 Страници (броење на двете страни) Дебелина на хартија 2

DEN 2079.84

Направено од висок силикон, низок јаглероден челик Стартувајте поладно и траат подолго Забите се мелен�

DEN 2.00

СТРУГ ВЕРТИКАЛНА МЕЛЕЊЕ СЛАЈДВРТЛИВАТА БАЗА 4 инчен х 5инч Големина на табелата : 100 мм х 125 мм, патување С�

DEN 162.56

Градинарски рачни мотики направени Од врвен материјал, отпорен на ' рѓа и за трајна употреба ГРАДИНА КОП

DEN 777.60

Пневматско Прилагодување : 2635, 5 во Високо издржливо обликувано полиуретанска пена амортизирање покрие�

DEN 1456.00

Вклучува : 2 панели меки завеси за забави без брчки, секоја големина на позадината на панелот е 5 стапки (W)

DEN 3.33

Материјал : 6АЛ / 4В (ТЦ4)Легура На Титаниум, одделение 5 Теренот на конецот : 1,0 мм; Користете t30 торкс клуч Д�

DEN 1.00

1 : Разумен распоред и дизајн, лесен за ракување Има многу функции, лесни за ракување и носење Издржлив, л�

DEN 519.84

●ПРЕНОСЛИВА ГОЛЕМИНА● Железото За Преклопување е специјално дизајнирано за патување, службено патув�

DEN 1.67

Изработен Од Оксфордска Ткаенина Со Висока Густина И Алуминиумска Фолија, Што Е Висококвалитетно Со Уб�

DEN 1215.84

Завртката од 8 одделение е посилна од најчесто користената оценка 5 Изработен е од легиран челик и има ше

DEN 3.00

Со сертификат за автентичност Премиум квалитетен рака ја избра Рудракша Рудра е едно од ведските имиња

DEN 472.00

Боја : Црна, Тен, Зелена, ЦП, АКУ, ДД, ДВ, 3 Пустина во Боја, Шума Материјал : Најлонска Ткаенина Со Висока Гу�

DEN 1.00

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д оксфордска ткаенина, Ткаен Појас, Кожа Од Праска Материјалот е Сигуре

DEN 127.52

Чувствував ® Материјалот ● организаторот на држачот за Обетки е изработен од висококвалитетен филц...

DEN 799.84

[Револуционизирајте Го Тренингот] Закривената неблагодарна работа со дизајн на наклон од 30% го намалува

DEN 4879.84

Ова Е Сосема Нов Оем Бојлер Индуктор Мотор Собранието Врвен Квалитет Оем Замена Дел! Ова Е Сосема Нов Ое�

DEN 1.33

Лесен и пренослив, џебен стап лупа Издржлив материјал Со милиметарска и инчна мерна скала, попогодно е з