.

.

Со попуст
ИГ - 1 Дге46 Карбид Сон Дупчалка Со Дупки За Течноста За Ладење, Тиалн Финиш, Директно Стебло, Бавна Спирала, 118 Степен, 25/64 Дијаметар х 5.3594 Должина

ИГ - 1 Дге46 Карбид Сон Дупчалка Со Дупки За Течноста За Ладење, Тиалн Финиш, Директно Стебло, Бавна Спирала, 118 Степен, 25/64 Дијаметар х

DEN 1654.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вежби за соништа за алуминиум со дупки за течноста за ладење Алатката има посебна форма на флејта и геометрија за соодветна обработка на алуминиум. Одлична евакуација на чипот поради подобар површински третман. Точката Р-разредување го прави супериорното центрирање и навивањето на чипот. Колвањето не е потребно. Вежби за соништа за алуминиум со дупки за течноста за ладење. Алатката има посебна форма на флејта и геометрија за соодветна обработка на алуминиум. Одлична евакуација на чипот поради подобар површински третман. Точката Р-разредување го прави супериорното центрирање и навивањето на чипот. Колвањето не е потребно. Вежби за соништа за алуминиум со дупки за течноста за ладење. Спирала на десната рака, спирала од 30 степени. 118 степен точка агол. Направено Од Карбид. Толеранција на стеблото 2 : -0. Алатката има посебна форма на флејта и геометрија за соодветна обработка на алуминиум. Одлична евакуација на чипот поради подобар површински третман. Точката Р-разредување го прави супериорното центрирање и навивањето на чипот. Колвањето не е потребно.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Продадени како 1 Секој Ултрабел заден слој за екстремна јасност Површината на таблата никогаш не дамка �

DEN 1198.24

Супериорен пакетобезбедуваме поголем вкупен капацитет за складирање за разлика од другите Вклучува 4 �

DEN 799.84

Чист Бакар Шише Вода 1000 МЛ Со Лак Слој Кој Не Може Да Ја Промени Бојата Се ' Рѓа Со Текот На Времето...

DEN 2.00

Аквариум Блескав блескав се безбедни за рибите, кои ги надополнуваат вештачките украси и се совршени за

DEN 1.00

Облека Виси Покритие : преклопен дизајн за лесно складирање Торба за покривање : , можете да ја користите

DEN 3.00

Суптилен затемнет филм за фарови што овозможува добра видливост ноќе Заштитува од оштетување на карпит

DEN 3.00

Изработен од мек стопен материјал што одговара на овој кадифен, има конструкција што може да се пере на �

DEN 191.84

[ Компатибилност и Zenfone ] Совршено компатибилен Со AsZenfone 5z ZS620 KL / AsZenfone 5 ZF620 KL, едноставен луксузен и чист д

DEN 1067.20

Уживајте, убаво преработени, антички гравури во различни бои и големини Вашата уметност ќе биде отпечат

DEN 0.67

Удобен Стил На Среден Профил Премиум Материјали Отпорни На Избледување Квалитетна Полиестерска Мрежа �

DEN 6380.80

Обезбеден Со Сертификат За Автентичност и Доживотна Гаранција За Автентичност од светски познатата ан�

DEN 2.33

Море Стакло Собирање 12оз Кампер Кафе Кригла Нерѓосувачки челик со емајлирана завршница Се препорачува

DEN 415.84

(12 Пакет) GBO 16 мл Килибарно Бостонско Тркалезно Стакло со Црна Поли Конусна Капа Богатата, килибарна боја

DEN 2.67

Налепница за кожа од винил материјал подобрете ја убавината на вашиот уред Чист дизајн, лесен за ставањ�

DEN 159.84

Произведен со висококвалитетен материјал, издржлив и може да се користи долго време пејзаж на современ�

DEN 2032.00

Големина : Прибл Дијаметар 3,7 инчи (9,5 см) х Висина 3,9 инчи (10 см) (висина на чашата 3,3 инчи ( Материјал : Порце

DEN 1195.84

Ве молиме Запомнете : Специјален Дизајн ОДГОВАРА САМО за iphone 13 Pro (2021) 6,1 инчи Не е применливо за iphone 13 Pro Max,

DEN 1.33

Играјте како Бен Тенисон и до 17 вонземски форми во авантура преполна со акција базирана на најновата се�

DEN 0.33

ЛЕСНО, ЕФИКАСНО во спротивно, можете да добиете целосна наплата на овој месечен буџетски планер без пра�

DEN 239.20

Специјално дизајниран за специфични уреди Лесен за нанесување и лесен за отстранување и повторно нанес

DEN 2.00

? [20 W ИСПОРАКА на ЕНЕРГИЈА] Полнач Компатибилен СО ТОПЕЛОТЕК Детска Таблета ДЕТЕС708 (7 инчи) ПД (ИСПОРАКА Н

DEN 0.33

®КОМПАТИБИЛНОСТОвој Случај на Паричник дизајниран да одговара совршено со Samsung Galaxy S22 ULTRA (68") САМО, не од�

DEN 3.00

Тестерот за јаглерод диоксид може да открие концентрација на јаглерод диоксид во воздухот, може широко

DEN 319.84

Големина : 8,5 / 8Х5, 2 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

DEN 2.00

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

DEN 2.00

Ова е заменлив ПРЕКИНУВАЧ за механичка тастатура OUTMU 3Пински структура, компатибилен со повеќето механи

DEN 319.84

Пластика ШТО ДОБИВАТЕ 40 х Фламинго Приврзок за Клучеви (4,6*1,8 инчи); Подготвен за секој што е опседнат Со �

DEN 407.84

Чисто Стакло И Прекрасен Златен Метал овој држач за приказ на прстен изработен од елегантно стакло и вр

DEN 3.00

●Прилагодлива висинакорисникот може да ја прилагоди висината на педалата на 15 см / 25 см според неговата

DEN 5515.68

Модел : 2БЕЈ USB 30 ДО Sata / IDE Hdd Докинг Станица Материјал : Алуминиум + СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Внатрешен интерфејс :

DEN 319.20

Гем Бу Синглови Одличен начин за комплетирање на вашиот сет Овој сет На Американски Државни Квартали ги

DEN 3.00

€ШИРОКА ПРИМЕНА оваа Алатка ЗА Пумпа За Вода SCITOO 2pc Погодна За различни мотори : M4, M10, M20, M30, M40, M44, M50, M52, M52 T

DEN 5189.28

Високата брзина на пренос е погодна за апликации со големи количини на податоци и брз пренос на датотек�