.

.

Со попуст
RAOYI 5 Пакет 32GB USB Флеш диск, USB 2.0 Меморија Стап Палецот Дискови Скокни Диск Пенкало Диск ЗА КОМПЈУТЕР Лаптоп Компјутер - 32g Мултипак

RAOYI 5 Пакет 32GB USB Флеш диск, USB 2.0 Меморија Стап Палецот Дискови Скокни Диск Пенкало Диск ЗА КОМПЈУТЕР Лаптоп Компјутер

DEN 303.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дефиниција на флеш-уред : уред за складирање податоци што користи флеш меморија поточно : мал правоаголен уред кој е дизајниран да биде вклучен директно во USB порта на компјутер и често се користи за пренесување датотеки од еден компјутер на друг, наречен и погон на палецот. Капацитет на меморија до 64gb флеш палецот диск. Само приклучете се ВО ВАШАТА USB порта и вашиот компјутер веднаш ќе го открие и конфигурира дискот, приклучокот и репродукцијата. Сигурна меморија држете се за да ослободите простор на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР. Споделете слики и видеа со семејството, роднините и пријателите. Ажурирање помеѓу дома канцеларија. Копирање музика од компјутер за употреба во автомобилот. Како подарок или дистрибутивен медиум за развој на вашиот бизнис. €_Голем Капацитет И Брз Пренос Q : 5 Пакет 32 GB USB Флеш Дискови Достапни во 5 мешани бои-Црна Црвена Сина Зелена Виолетова. Одлично е за вас да класифицирате и чувате различни датотеки. Брзината на читање и пишување НА меморискиот стап USB 2.0 може да достигне повеќе од 12 MB/s и 5 MB/s за да се обезбеди брз пренос на податоци. €●Повлечен И Пренослив Дизајн Q : погонот на пенкалото има USB конектор што може да се повлече за лесно да го истегнете од телото при притискање на палецот. Дизајнот без капачиња ја елиминира маката за губење на капачињата на usb-уредот. Компактната големина и дупката за јаже ви е погодно да го закачите погонот со патент на вашиот приврзок за клучеви и да го носите насекаде. €●Приклучете И Репродуцирајте Q : нема потреба да инсталирате никаков софтвер, само едноставно приклучете го меморискиот стап во портата на ВАШИТЕ USB-компатибилни уреди како што се компјутер, лаптоп за да започнете со складирање или пренос на податоци. Обликот на палецот и лизгачкиот прекинувач што не се лизга е погоден за држење и приклучување. €éd широка Компатибилност : Поддржува Windows 7/8/10 / Виста / XP / 2000 / ME / NT /Linux, MAC OS И ТВ, автомобил, аудио уред со USB порта. 5 парчиња 64 GB палецот дискови ги задоволуваат вашите најголеми потреби за дневно складирање за фотографии, музика, видеа и датотеки. Импресивен подарок за вашата сакана и пријатели. ЗАБЕЛЕШКА : стандардниот систем за формат на усб-стапот 32 GB е FAT32. Што Ќе Добиете : 5 Пакет 32 GB USB 2.0 Флеш Палецот Дискови (5 Мешани Бои : Црна Црвена Сина Зелена Виолетова), 12-Месечна Гаранција и Доживотна Технологија Поддршка. УЖИВАЈТЕ ВО КУПУВАЊЕТО БЕЗ РИЗИК. €_Голем Капацитет И Брз Пренос Q : 5 Пакет 32 GB USB Флеш Дискови Достапни во 5 мешани бои-Црна Црвена Сина Зелена Виолетова.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

Затворање на патент Само миење на рацете Колк мајмун колк пакет за да го извадите мајмунот од грбот! Дек

DEN 463.84

●Градина Украсете Наводнување Може Фенер Q светилки за наводнување изгледа како истурање низа сјајни ѕ

DEN 3.00

Пренослив звучник голем вати моќ засилувач звучник пренослив звук и режим на аларм на алармот и контрол

DEN 3.33

Усвојувајќи дизајн за приклучување и играње, овој типC / USB центар е погоден за употреба Со 4 порта, може д�

DEN 774.40

100% полиестер Control Control Control Control Зајакнување на задниот дел од телото на телото】 Подложни за задниот дел �

DEN 0.67

欢迎 您 的 到来! 请 您 知悉! 您 实际 的 货物 是 括号 内 注明 的 款式 Добредојдовте! Ве молиме, бидете свесни! Она што вс

DEN 3.00

Лого / слика на ласерско сечење за прецизни детали и точност Повторно користење и може да се чува во ориг

DEN 1.33

ЗАШТИТНИК на ЕКРАНОТ од 12,3 ИНЧИ : Совршено компатибилен со 2023 2022 Bmw X3 M40i M / X4 30i M40i M 12,3инчен аудио мултиме�

DEN 955.20

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д оксфордска ткаенина, Ткаен Појас, Кожа Од Праска Материјалот е Сигуре

DEN 2.67

100% памук Предвремено затворање Миење Раце Само Материјал : 100% памук, изработен од висококвалитетен мате

DEN 1153.60

●Потсетник : проценетото време на испорака на овој производ е 1025 дена Поради посебниот период, транспор

DEN 3.33

【HD Canvas】 Дијамантско сликарство е со големина на 11,8 "x 15,7" Самиот платно има леплива позадина со него, што

DEN 443.20

Кога ќе го ставите во рака, тоа е пејзаж, односно складирање и декорација Таа е погодна за различни сцени

DEN 1.33

ФОТО АЛБУМ КОЛО НОЧИ : Сосема веројатно најсовршената книга за фали во светот, Ноци е бестселер И омилен

DEN 2655.84

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти...

DEN 2.67

Големина : Таблета : 7,0 см(2,7 инчи) дијаметар x 1,2 см (0,5 инчи) висина; Слика : 5,8 см дијаметар Класификација : Т

DEN 7331.36

Аксиом Претпријатие Хард диск6 тбтопларазмена3 Аксиом Претпријатие Хард диск6 тбтопларазмена3...

DEN 1.33

Голем Капацитет : Дополнителен Голем Волумен на оваа висечка торба за перење 29,3 х 19,6 инчи, е погодно за д�

DEN 0.67

580 фунти максимална тежина капацитет Четири 2" широк 4 " дијаметар лесно тркалање, некршење тркалца (две ф�

DEN 1.33

100% памук Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со големи

DEN 3.33

❄●Пренослив Клип● Вентилаторот За клип Незилаф може да ви овозможи да уживате во удобниот ветер додек

DEN 511.84

Име на производот : тркало за рициново; материјал : полиуретан, метал Боја : црн, сребрен тон; навојна дија

DEN 1.33

Висококвалитетен полиестер Дедо мраз капи доаѓаат во две големини, возрасни и деца Големината на детет�

DEN 1291.20

●Автоматски Освежувач На Воздух ● овој аеросолен диспензер ви го носи миризливиот воздух автоматски п

DEN 122.72

Ibrивописни и непроaирни бои се мешаат заедно убаво и суви до водоотпорна завршница Достапно во 24 различн

DEN 8928.00

Cgoldenwall секогаш се држеше до принципот на управување со „Клиентот доаѓа прв“, обезбедувајќи им на секој

DEN 351.68

Боја четка меки, но издржливи влакна Нашето сликарство се држи добро, без оглед на тоа на што сликате Че

DEN 1279.84

Направено од не'рѓосувачки челик со трајна завршница што се спротивставува на елементите 4 Преддупчат д

DEN 2.67

[Материјал] Изработен од висококвалитетно Силиконско Мелење и метал, со висока еластичност, силна цврс�

DEN 655.68

Фитм : Погоден за турнеја харли 20062022 и модели на трикови опремени со багаж кинг турпак Долготрајни led све

DEN 1.00

Име на производот : Дупка Видов; Материјал : ХСС Дијаметар на битот : 4мм / 0,15"; Големина На Стеблото : 7,5 х 20�

DEN 1.33

Опсег на спортска салата за спортски салата за тренингот на куќиштето на раката за џогирање на бендот Neo

DEN 648.00

Еколошки Материјал : јога душекот Ана Каупер е направен со пријателски материјал ТПЕМатеријалот TPE нуди

DEN 1.67

100% Полиестер Затворање на патент ① Опис На материјалот 100% Полиестер, има одлична дишливост и удобност, �

DEN 1318.72

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 102.24

Еколошки : Штетно е За Животната средина Директно Да Ги Отфрлите Отпадните Батерии, Со Овие Кутии За Скл�

DEN 2.00

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа)...

DEN 3.00

1, Добро Решение За СИТЕ ВИДОВИ УСБуреди, Уживајте во Вашето Кампување или Патување 2, Широко Компатибилн

DEN 3.33

[5x Моќно Вшмукување Од Четкани Мотори]INSE S6 T безжична правосмукалка има 300w напреден дигитален мотор без �

DEN 1.00

Земја на потекло е САД Должина на пакетот на артикалот : 2 Ширина на пакетот на артикалот : 7 Висина на пак�

DEN 2.67

Користете едно еднократно шише или кригла за пијалоците Ако нема отпадоци во близина, земете го ѓубрето

DEN 348.48

По калење и усовршување, најсовремениот е остар и небрборечки дизајн Запрепастените заби за сечење обе�

DEN 937.60

1Изработен од квалитетен материјал за долготрајна издржливост.Дизајниран со водоотпорен капак на двој�