.

.

Со попуст
18-8 Нерѓосувачки Челик Црн Оксид Рамни Подлошки - 1/2 ИНЧИ-Количина 1000

18-8 Нерѓосувачки Челик Црн Оксид Рамни Подлошки - 1/2 ИНЧИ-Количина 1000

DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Се користи за рамномерно распределување на притисокот на прицврстувачот Рамни подлошки со црн оксид се користат претежно на црни алатки. Финишот на црниот оксид нуди слој на отпорност на триење и корозија, како и елегантен црн изглед на нерѓосувачки челик 18-8. 18-8 Нерѓосувачки Челик со Црна Оксидна Завршница. Црниот оксид обезбедува заштита од корозија за да спречи ' рѓосување. Рамните Подлошки за црн Оксид се 18-8 нерѓосувачки челик кои се хемиски третирани за да ја создадат својата завршница на црн оксид. Рамни подлошки со црн Оксид се користат претежно на црни алатки. Се користи на пиштол и нож гради, и со автомобил и мотоцикл ентузијасти слично. 18-8 Нерѓосувачки Челик со Црна Оксидна Завршница. Црниот оксид обезбедува заштита од корозија за да спречи ' рѓосување. Рамните Подлошки за црн Оксид се 18-8 нерѓосувачки челик кои се хемиски третирани за да ја создадат својата завршница на црн оксид. Рамни подлошки со црн Оксид се користат претежно на црни алатки. Се користи на пиштол и нож гради, и со автомобил и мотоцикл ентузијасти слично.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 270.40

Сите Rc Bearings се направени на строги толеранции за да се обезбеди долг, без проблеми живот Повеќето од наш�

DEN 3.33

100% памук Затворање на бравата Миење Раце Само Црната бејзбол капа усвојува двослојна структура на висо�

DEN 1.67

Компатибилен со : PSP 1000 Конзола За Игри 100% нов и одличен квалитет Пакетот вклучува : 1 x Приклучок За Слуша�

DEN 1267.20

Надоместокот за испорака е вклучена во САД и може од Јапонија Обично се потребни 714 дена за испорака...

DEN 318.40

●Лесен За Инсталирање : Лесен за инсталирање и демонтирање, може директно да ја замени старата или истр�

DEN 3.00

ПРАКТИЧНО РАКУВАЊЕ : куките за капчиња се направени ergономски, што обезбедува лесно ракување при плетењ�

DEN 639.84

Дали сакате да додадете малку осветленост и интересна работа во вашиот дом или бизнис? Не гледајте пода�

DEN 0.67

Слатката со сите намени, со низок профил Направено од најлон Вертикална, конфигурација на чакер или кор�

DEN 0.67

Наместо тоа, страшно овие жични дух на ткаенина се пријателски расположени и не се страшни, но дефинити

DEN 1.00

Масажа на терапевт снимен стаклени слики Изгледот на зачуденост измешан со возбуда додека го отвораат �

DEN 0.33

? ? ? ? ? ● Бидејќи нашиот велосипед е многу безбеден, лесен за носење и складирање, со цел да се обезбеди бе

DEN 2.00

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Karbonn A21+ за да м

DEN 897.44

Датум на објавување 22 јуни 2022 година Официјално дистрибуирана нова и оргинална ставка од производител�

DEN 193.60

Горниот слој е одвоен за класификација, ставете медицина за итни случаи и дневни гаџети, транспарентно �

DEN 1384.00

Заврши : Сиена Стаклена завршница : семе Тип на сијалица : Ca блескаво Број на светилки : 3 Номинална лумен �

DEN 2.67

Интегрирано коло за мало прегледување Часовник и тајминг ИЦ (10 парчиња многу) Нови, никогаш не користени

DEN 3.00

Вистински Рудни Планини рачно изработени Во Зајфен и околината Имаме играчки и народна уметност од Руд�

DEN 345.28

Слика со висок сјај, отпечатена директно на бела сјајна надворешна површина Слика од обете страни...

DEN 287.84

Супер Светла : нашата фенерче Со привезок V3 EDC дава импресивни 900 лумени достигнувајќи 110 јарди Постојат �

DEN 152.64

Повлечете го затворањето Машинско Перење женски модерен тркалезен врат половината вратоврска јазол то

DEN 2.67

87% полиестер, 13% спандекс Затворање на копчињата Ултра мек и удобен материјал : Четирисочен истегнување,

DEN 177.60

Преносен генератор : Бидете подготвени за најпредизвикувачките ситуации на прекин на електрична енерг�

DEN 1.33

Покријте едноставно слајдови во текот на објективот, и се затвора со сигурен прицврстувач на допир Кори

DEN 367.20

? [Classy Design] Case Boxwave Case компатибилен со Huawei Honor 8a Prime Чист и колк современ стил на класичен дизајн на пликови,

DEN 1244.80

Пораката без завршен капацитет со високи капацитети со челични додатоци за додавање на единици за хори�

DEN 1.00

Удобно : Без разлика дали се релаксирате од огнот или спиете под вездите, нашите под јоргани за хамакови

DEN 2.67

Боја : NJK5002 C NPN БР Материјал : Пластика Карактеристики : Број на модел : NJK5001 A специфики На Ставката : Струј

DEN 527.84

Кожа од праска Направени во САД или увезени Ткаенина : Мажите од плажа костуми се прават од ткаенина од к

DEN 127.84

Правоаголен Приврзок, приближно 1 инч на 1 инч, 0,5 унци 17 инчен стилски црн гумен кабел со сребрен тон, зат�

DEN 3.00

УПОТРЕБА : жица за Завиткување совршена за поставување камен, прстени , компоненти на евреи, жици за уши �

DEN 896.00

Состав : Стерлинг сребро Возраст : 18501899 Бренд : Доминик и Хаф Модел : Мазарин Тип : лажичка за сирење Соста�

DEN 2.00

0,5 килограми жица за лемење Брз проток 0,7мм / 22 SWG 40 / 60 Брзо лемење со проток со уникатна смола „јадро“ шт�

DEN 1.00

Постигнете суптилен и шик изглед со 3 бои Покријте Акрилен Прав Одлично за лична и професионална употре�

DEN 560.16

Со овие практични и удобни производи за патувања за да го направат патничкиот живот на секој патник поу�