.

.

Со попуст
Netgear ProSAFE WAC730 Бизнис 3x3 Двојна Лента 802.11 ac Безжична Пристапна Точка - 3 Пакет Пакет Пакет

Netgear ProSAFE WAC730 Бизнис 3x3 Двојна Лента 802.11 ac Безжична Пристапна Точка - 3 Пакет Пакет Пакет

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Безжична Пристапна Точка од деловна класа со супериорни 3х3 двојни Опсези 80211 перформанси на наизменична струја (до 1.7 Gbps) - 3 Пакувања. Флексибилно управување Со Четири Режими (самостоен, Ансамбл, Контролер и Деловен Централен облак). Режимот на ансамбл централно управува со До 10 Ап без дополнителен хардвер или софтвер.3 af моќ-over-Ethernet (Po E) поддршка за леснотија на распоредување (poe прекинувач & AC/dc адаптер за напојување не се вклучени). ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА, ДОЖИВОТНА Замена За Следниот Работен Ден, ДОЖИВОТНА Напредна Технолошка Поддршка преку разговор. Максимизирајте ја употребата на безжичен медиум за испорака на висока пропусна содржина. Сигурна безжична покриеност со 3 струи на податоци врз основа на 3 х 3 (Пренесува и Прима) оптимизирани внатрешни антени. Компактен и елегантен дизајн стилски се вклопува во околината. Истовремена работа во 2,4 GHz (450 Mbps) и 5 GHz (1,3 Gbps) за максимална безжична пропусност. Интегрираната Моќност над Етернет (IEEE 802.3 af Po E) ги намалува трошоците за распоредување. Единствена контролна табла за широк поглед на мрежата на поврзани wifi клиенти и сообраќајни профили низ секоја ап. Целосно наназад компатибилен со поддршка на наследството клиенти и двојна бенд истовремена работа. Може да се напојува со користење на стандардни 802. Сеопфатна безбедност со WPA И WPA2 И Mac Адреса Пристап Листа. Заробен Портал за автентицирано управување со врската. Бонџур поддршка за apple уредите можат да се применат ширум системот што го олеснува пристапот низ повеќе подмрежи.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

Двоен зашиен на сите вистински места за удобност и издржливост Поли / памучна кошула без ракави за секој

DEN 607.84

ML712 SLA Е 12v 72 Ah Запечатена Оловна Киселина (SLA) батерија без одржување на полнење, Пакет од 2 UL Сертифициран

DEN 191.84

Големина 19, 5х4х8, 8см / 7, 7х1, 6х3, 5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од оксфордска �

DEN 1.33

поставување Десно Лево Копче Микро Прекинувач За РадостКонтролер За да го замените оригиналниот скрше�

DEN 479.84

НАДГРАДЕНА 2023 ПАМЕТНА КОНТРОЛА на ДОПИРфункцијата за контрола на допир со Отпечатоци го прави користењ

DEN 1.33

☀ ЗАВЕСА СО ДУПКИ ☀ завесите за дупчиња создаваат модерен стил за вашиот дом, лесен за инсталирање ? ЗАВ

DEN 127.84

Димензии (во инчи) : 6,3 Л х 4,0 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

DEN 2.33

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

DEN 2321.28

Секој тркалце има два лежишта, квалитетот на лежиштата е многу добар, отпорен на абење и издржлив, силен

DEN 15650.72

Изработен од материјал од ковано железо, тродимензионалниот ефект е силен, а рачно обоената боја е свет�

DEN 3.00

Одликувајќи се со овална витка со леопард / абалонска обвивка / ратан и друг уникатен дизајн, специјален

DEN 159.84

Ѕид Календар за 2023 година 12 страници 8 " x12 " (А4, 20x30cm, големина како списание) жица врзани...

DEN 3.33

Монетата е удрена од метал на златар, исполнета со задебелени емајлирани бои, позлатена во злато и полир

DEN 1.00

110 Режими На Осветленост 3 Бои, Светло За Затемнување Без Чекори, Бела Светлина, Топла Светлина, Мека Свет

DEN 3.00

Пвц Водоотпорен временски Доказ Налепница 1 брои Калиграфија Во Бела Боја Исламски и arпски Налепници За

DEN 2.00

98% полиестер, 2% спандекс Стилска алтернатива : Уникатните чорапи за дијабетични фустани на Пембрук се со

DEN 212.48

Големина на возачот : 10мм Вклучете го звукот со пупки на ушите Одговор на фреквенција : 20 Hz30,000 Hz...

DEN 271.84

Qlage И Совршена Големина : Мерка На Голема Работна Маса : 31,5 X 11,8 Инчи (80 X 30cm) Подлогата За Глувчето Совршено

DEN 187.84

Опрема : Овој Комплет Алатки За Отстранување На Шофершајбната е широко користен меѓу автомобилите,ками�

DEN 159.84

◕ ‿ ◕Табелата за повеќекратна употреба е изработена од пластика Листата хартија е отстранлива Доаѓа с

DEN 2.67

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

DEN 0.33

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 1119.84

●Одговара На Сите Американски Стандардни Возила● : Големини на рамки за регистарски таблички се 12х6 ин�

DEN 800.00

1904 Индискиот Главата Денар Број На Инвентар #998 / Б Ве Молиме Внимателно Прочитајте пред Да Го Направите �

DEN 1.00

Лесен за употреба, дифузерот за арома има автоматска функција за исклучување, кога нивото на водата е пр

DEN 191.84

Мал и пренослив, компактен дизајн, лесен за носење, лесен за ставање во џеб Позиционирањето на бирачот с�

DEN 0.67

[LED Дигитален Дисплеј И Sportsономски Удобен Спортски Дизајн]безжичните слушалки не само што се внимателно

DEN 232.00

50% полиестер, 50% шифон Здолништето е изработено од полиестер и шифон материјал, препорачано миење на рац�

DEN 633.60

Замена на барел / клип за употреба со шприц од 800 серии 250 капацитет на шприц на микролитар Замената на Ха�

DEN 825.60

Релеи Релеи контакт оптоварување : 10контакт префрлување струја : 10контакт прекинувач напон : 12вконтакт �

DEN 1190.56

● Висококвалитетни прилагодени 3д резбани неонски светла, долг работен век, побезбедни и потрајни Може

DEN 1.33

Материјалот за површински сунѓер е мек, површината за контакт е голема, а триењето е силно Дизајн на гла�

DEN 14.40

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 191.84

? Висококвалитетен Материјал : овие светла со орелско око се изработени од алуминиумска легура обезбеду

DEN 0.33

2023 Божур Цвет Блузи Биста Маици За Дами Магацин Продажба Капа Краток Екипажот Вратот Блузи Биста Маици .

DEN 0.33

Фабричкиоверклокуван на часовникот за засилување на ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР од 1291 MHz, со брзина на меморија

DEN 2.67

【Држете до 4,4 фунти】 вклучително и 5 куки и 1 "широк простор за складирање, исполнете ги вашите потреби з�

DEN 2.00

[Издржлив Материјал] : Тврда пластика внатрешна за ослободување на топлината и спречување на вашиот тел�

DEN 1.00

Мешавина од памук Прилепување на затворање Машинско миење и миење на рацете Материјал : Овој комплет за