.

.

Со попуст
Youbtq 7.5 СТАПКИ Оптички Влакна Елка со 260 LED Светилки &засилувач; 260 Гранки Премија Божиќ Бор дрво За Дома, Канцеларија, Партија Декорација Делумно Се Собраа Дизајн, Мет?

Youbtq 7.5 СТАПКИ Оптички Влакна Елка со 260 LED Светилки &засилувач; 260 Гранки Премија Божиќ Бор дрво За Дома, Канцеларија, Партија Декорација

DEN 1424.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Реална слика, празнична атмосфера : нашето 100% зеленило ја имитира бојата и текстурата на вистинските зимзелени гранки за да го спушти извонредниот реализам до најмалите детали Може да се постави во затворени простории и на отворено за да се создаде уникатна зимска атмосфера. Цврст Метален Држач : металната основа на дрвото со 3 завртки обезбедува стабилност за да го одржите вашето дрво постабилно. Во споредба со пластичниот држач, металниот, непотребно е да се каже, е супериорен во секој поглед, без разлика на трајна издржливост или голема стабилност. Висококвалитетен Пвц Материјал : сечилата на нашата елка се направени од висококвалитетен пвц материјал, целото дрво има 260 гранки. за човечкото тело и да се обезбеди безбедноста на употребата. Комбинирајќи супериорни материјали и извонредна изработка, Елката не само што е чудесна и реална, туку е и отпорна на притисок и не се деформира лесно, обезбедувајќи ви долгорочна услуга. Лесно поставување : Главните гранки паѓаат за една секунда. За да го завршите склопувањето на ова дрво потребни се само 3 чекори, откако ќе ги ставите гранките и металот заедно, целото дрво бара од вас да ги исправите гранките. Уживајте во украсувањето На Вашиот Божиќ : можете да закачите обоени светла и борови шишарки на Елката според вашите желби и да ги ставите подароците што сте ги подготвиле за семејството и пријателите под дрвото за да го направите Целиот Божиќ топол и сладок. Реална слика, празнична атмосфера : нашето 100% зеленило ја имитира бојата и текстурата на вистинските зимзелени гранки за да го спушти извонредниот реализам до најмалите детали. Може да се постави во затворени простории и на отворено за да се создаде уникатна зимска атмосфера. Цврст Метален Држач : металната основа на дрвото со 3 завртки обезбедува стабилност за да го одржите вашето дрво постабилно. Во споредба со пластичниот држач, металниот, непотребно е да се каже, е супериорен во секој поглед, без разлика на трајна издржливост или голема стабилност. Висококвалитетен Пвц Материјал : сечилата на нашата елка се направени од висококвалитетен пвц материјал, целото дрво има 260 гранки. за човечкото тело и да се обезбеди безбедноста на употребата. Комбинирајќи супериорни материјали и извонредна изработка, Елката не само што е чудесна и реална, туку е и отпорна на притисок и не се деформира лесно, обезбедувајќи ви долгорочна услуга. Лесно поставување : Главните гранки паѓаат за една секунда. За да го завршите склопувањето на ова дрво потребни се само 3 чекори, откако ќе ги ставите гранките и металот заедно, целото дрво бара од вас да ги исправите гранките.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 271.84

? Големина на природен флуорит : околу 0,47in / 1,2 см секој; Материјал : Природен аметист суров флуоритски кам

DEN 0.33

Светлината на Денот на Денот на Денот на Патрик : Мултипорната и топла светлина на низа Шамрок може да би

DEN 0.67

Дрвени, уши Предвремено затворање 100% И Висококвалитетен [Прекрасен Венец За Добредојде На Влезната Вра�

DEN 1.00

Додадете повеќе празничен амбиент во вашиот дом и чувајте вода и сок од бор што може да капе од вашето др

DEN 348.80

Lifeивот : 50000 (ч) Метод на контрола : Спецификација : Должина 3, растојание од светлина 10 см Количина : 1 комп�

DEN 0.33

Уникатен дизајн Нашите украси се направени со 2,87 "бел порцелан (керамика) со прекрасен оригинален дизај

DEN 1585.60

Дизајн На Божиќно Дрво : Нашите Украси Од Дрво Од Новогодишна Елка Го Прифаќаат Божиќниот Дизајн Обоен В

DEN 1.67

Вистинската Големина Ги Прави Божиќните Украси СовршениИзработен Од Висококвалитетна Пластика, Многу

DEN 2.33

Божиќна декорација на Венец : ќе добиете 1 пакет 6 стапки Вештачка Божиќна Венец со 20 ЛЕД светла, вклучува

DEN 2.00

Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно порибување обезбедува кадифен чув�

DEN 1.67

Фестивал Тие можат да ја облечат елката, да ја зголемат празничната атмосфера Орнаменти на оревокршачи

DEN 1.67

Традиционална и модерна прекрасна оревозак на оревчеста, изработена од дрво и рачно насликана 1 сет од 3

DEN 158.56

ВЕШТАЧКА ЕЛКА божиќна забава, детска забава, новогодишна забава, лесна за повеќе празнична атмосфера МА

DEN 900.80

10 портокалови LED диоди создаваат сјајно сјај Должина на светлата 6ft, олово жица 1,6ft Бара батерии од 3x тип �

DEN 143.84

8 режими на трепкање : 8 режими на светлина, вклучувајќи : комбинација, во бранови, секвенцијални, пароли, �

DEN 2.00

Оваа Ела Од Кингсвуд Тенка Претходно Осветлена Вештачка Зелена Елка е висока 9 стапки со дијаметар на ос

DEN 849.60

Материјали : Декоративните приврзоци се изработени од високо квалитетни метални материјали, нивните по

DEN 207.84

? Повеќе стилови : Божиќни украси за топки имаат три специјални завршувања : сјајни, мат и сјајни, огледув

DEN 3.33

Димензии : 19 х 0,5 х 13 Инчи Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардв

DEN 1.67

Овие персонализирани украси се направени од висококвалитетна керамика Содржи плочки во форма на starвез�

DEN 3.00

● Производи Со Фин Квалитет Qurfice Engel Topper Е изработен од висококвалитетен Пвц и пердуви, обработени со из�

DEN 2.00

Лисјата собрани од снег Создаваат Уникатно Зимско Чувство, Што Ја прави Оваа Елка привлечен Додаток во �

DEN 707.68

Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер...

DEN 3.33

? Персонализирано кучиња Божиќно порибување? 25 стилови Божиќни чорапи за домашни миленици за да изберет

DEN 239.84

Ангел Дрво Топер Идеален за украсување на топер За Новогодишна елка за да ја осветли празничната атмосф

DEN 526.40

Божиќни украси со висок квалитетовие божиќни чорапи се изработени од висококвалитетни бурлап, пената, �

DEN 1568.00

Материјал : 100% полиестерска четкана ткаенина, цело еднострано печатење Производот е изработен од висок�

DEN 2.67

【Уникатен дизајн Божиќни чорапи】 Голема големина со ширина од 18 тина, 6 ", овие божиќни чорапи се доволн�

DEN 1.00

ДРВО ПРИВРЗОКвашиот дом ќе има нов изглед со овој висечки декор И, исто така, ќе имате добро расположени�

DEN 1.00

Службен пакет за Божиќни декор вклучува (1) Осветлен црвен и бел декор на гном, (1) „Среќен Божиќ“ дрвен Б

DEN 222.24

Изработени од издржлив материјал, за долготрајна употреба Практични и еднократно Може да биде поставен

DEN 3.33

Венец од Велигденска Дрвена Мушка е погоден за сите видови украси во велигденски стил Нека луѓето чувст

DEN 127.84

Димензии (во инчи) : 6,7 L x 4,3 W Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја п