.

.

Со попуст
Hao Pro 50mm ширина метал d прстени елегантна форма мазна цвест Брзо прилагодување Едноставно нанесете силен јаглероден челик хардверски прстен додатоци бронза 8 парчи?

Hao Pro 50mm ширина метал d прстени елегантна форма мазна цвест Брзо прилагодување Едноставно нанесете силен јаглероден челик хардверски

DEN 95.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Елегантен облик : убави залемени метални прстени Постои линија на цвест каде што прстенот се среќава, но има само тенок јаз и сè уште може да се усогласи убаво. Празнините се мазни и не се затегнуваат лесно, ве спасуваат од многу пополнување и чувајте ја формата на материјал за јаже и ситници. Може да ги користите за да се изградите или да поправите нешто веќе направено. Лесно прилагодување : Овие мали токи функционираат добро со капчиња со капчиња. Тие изгледаат добро на престилки за Божиќ и овие Д прстени работат совршено за прилагодување на лентата за вратот. Другите ситни токи не можат да работат со дебелина на капчиња ткаенина, но преку лентата Од овие прават приложување на лентата и лизгајќи ја за да се затвори како ветре. Брзо аплицирање : Доаѓа при рака кога ви треба нешто за да завршите со изградба на реквизит на Cosplay, можете да ги користите за да направите зглобови во вашите DIY прицврстувачи и тие ќе работат толку добро. Несрдени, но не премногу цврсти за да ви овозможат да ги разделите по потреба, едноставно отворете и затворете со клешти. Како и за училницата, дури и децата можат да работат со нив за да создадат и градат занаети. Јаглероден челик : Тие се пристојна, полесна тежина, сепак, иако се прилично силни, нема да додадат премногу тежина на вашиот готов проект како јаки и прицврстувачи на кучиња.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 143.84

Широк 3 инчи, 3 двор во должина, боја : црна 69% полиестер, 31% гума Тешка плетена висока еластичност...

DEN 3.00

Цилиндерот на цветната пена мери со дијаметар од 25 см и дебелина од 5 см Тркалата од цветни пени е одличн�

DEN 2.67

Бели топки : Едноставен дизајн на половина топка, што е совршено за DIY вашиот сопствен уникатен украс Бож

DEN 879.84

Ironелезо на ткаенина Декоративна лепенка Брза и лесна за употреба : Истерете ги за 10 20 секунди на облекат

DEN 1.67

Орнамент : Тоа е одличен занаетчиски проект за деца во црква, предучилишна возраст, градинка или дома За�

DEN 2.00

Големина : 6,8*3,8 см Неверојатен квалитет : Нашата печ за вез е 100% 3Д вез, така што се чувствува удобно и не г�

DEN 95.84

Големина : 2 * 2 инчи Печ е 100% извезена Поддршка : Супер силна лепак за заптивка на топлина...

DEN 1.33

Пакетот вклучува : 1 x Белешки за комплети за алатки за шиење на кожа од кожа : 1 Дозволете мерната девијац�

DEN 1.33

Мерки високи 1,25 инчи со широк 1,75 инчи Идеално за украсување на фармерките, капи, торби, јакни и кошули...

DEN 191.20

2x3 "Велкро морал лепенка Печатено во САД! Бродови во рамките на 1 работен ден Целосна боја и резолуција на

DEN 95.84

Големина : 2,6*3inch За повторна употреба : Усвојување на ткаени етикети занает, тактички закрпи имаат уредн�

DEN 1539.20

Елегантен сатен со двојно лице Совршен за облека, занает, цветни, домашни декорации и додатоци за коса Д�

DEN 2.00

Материјал : чипка за вез, елегантна и убава Големина : 39x59inches, доволно поголеми за вашиот декор на фустано

DEN 1.33

Големина : 1,75 x 2,50 во Бесплатна стандардна меѓународна испорака Нема број за следење Ние испорачуваме ши

DEN 255.84

Пакетот вклучува : Getе добиете 4 PCS 8inch бела топчиња со пена полистирен занаетчиски топки Материјал : Овие

DEN 1132.80

Име : Тропски оаза Медли Големина : 7,83 x 7,6 Име : Тропски оаза Медли Големина : 7,83 x 7,6 Тропски оаза Медли за в

DEN 175.84

Спецификација : Сет од 2 американски закрпи со прицврстувач за прицврстувачи по пакет Правилната големи

DEN 2.00

Тип #10 тешки на двапати, раздвојувајќи пластичен патент за облека Материјал направен од добра пластика

DEN 350.24

3 / 8 "(1 см) искривен кабел за јаже со кабел за усни (стил # 0038 S) чиста бела # A1 (светло бело) 8 пакет со вреднос�

DEN 319.84

100 парче по нарачка Орган направи игла Дел#DBX1 16 X257 16 X95 DBX95 16 X231 Се користи за машина за индустриски тип, тр�

DEN 3.00

Елката е изработена од пена и убаво обликувана Висока густина, мазна површина за сликање...

DEN 159.84

Пакетот вклучува : 3 парчиња осветлени игла и 10 броеви разновидна игла за шиење со кутија за игла, удобен

DEN 1.00

Ги вклучува сите 5 големини на производители на ленти за пристрасност на детелина Ги вклучува сите 5 гол�

DEN 127.84

???? ???? ???? ???? ???? Формите на пена направени со мазна површина за лесно прилагодување и цртање ???? ???? ???? ???? ????

DEN 239.84

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

DEN 2.00

Божиќни украси од пенаКристори DIY занаетчиски украси : Овој Божиќен занает може да се користи за да се на

DEN 2.33

Компатибиленвелкро кука поддршка за прицврстување на тактички капи и опрема Лентата за јамка доаѓа бес

DEN 1.67

●БОГАТА и УНИКАТНА БОЈА € камелеон пренос на топлина винил 12" € 12" 12 пакет 7 бои камелеон градиент проме�

DEN 3.33

Големина : 3 "х 2" Закрпи со поддршка За Кука и јамка Висок квалитет, удобен, издржлив, лесен за отстранувањ

DEN 159.84

Големина : Покажете на сликата (Направете ги вашите предмети уникатни) Рачно изработени занаетчиски зан

DEN 0.67

Изразувајте свој уникатен стил : Нашите лезбејски закрпи имаат естетски и деликатни детали за вез Со иг�

DEN 111.84

Висококвалитетно извезено лепенка Јамка за поддршка на кука не е вклучена Големина : 4,0 x 1,5 инчи...

DEN 127.84

Затворање на копчињата со жаби, направено од квалитетен полиестер, издржлив Големина : 7x3cm; Боја : Црна...

DEN 1.33

Кликнете / слајд на следните слики за големината Упатства за апликација Ставете го везот на ткаенината.