.

.

Со попуст
Сензор за трансдуцер на притисок, предавател отпорен на абење, Universal0-16 BAR висока прецизност, NPT1/4 4‑20mA Packard Plug, систем со три жици

Сензор за трансдуцер на притисок, предавател отпорен на абење, Universal0-16 BAR висока прецизност, NPT1/4 4‑20mA Packard Plug,

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

✩ [Стабилен и сигурен] Нашиот предавател на притисок усвојува стандарден режим на напон и струја на излез и користи керамичка чувствителна дијафрагма со висок капацитет на преоптоварување, што има висок капацитет за преоптоварување Тој е издржлив, има одличен отпор на абење и има долг животен век, кој може ефикасно да ја намали вашата фреквенција на замена. ✩ [Одлична техничка поддршка] Овој предавател на притисок усвојува висококвалитетна структура од не'рѓосувачки челик, јадрото на притисок и чипот на предавателот се увезуваат од Германија, користејќи прилагодување, ASIC технологија за дигитален компензација, напреден дизајн и совршена технологија. ✩ [Лесна инсталација и работа] Овој предавател на притисок е лесен во тежина и мал по големина, што е многу погодно за складирање и спроведување за употреба. Прирачникот е прикачен, можете да се повикате на упатството, погодно е да се инсталира и управува и заштедува време. ✩ [Користете] Трансмитер за притисок на серија T2000 е производ со добар квалитет и висока сигурност. Тој е погоден за со голема волумен, ниска цена OEM, граѓанска и индустриска употреба. Поддржува широк спектар на апликации. Ве молиме, бидете сигурни да купите. ✩ [Добра услуга по продажба] Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа. Вашето задоволство е наша потрага. Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите пријатно искуство за купување и задоволителна услуга по продажбата. Ве молиме, бидете сигурни да купите. ✩ [Стабилен и сигурен] Нашиот предавател на притисок усвојува стандарден режим на напон и струја на излез и користи керамичка чувствителна дијафрагма со висок капацитет на преоптоварување, што има висок капацитет за преоптоварување. Тој е издржлив, има одличен отпор на абење и има долг животен век, кој може ефикасно да ја намали вашата фреквенција на замена. ✩ [Одлична техничка поддршка] Овој предавател на притисок усвојува висококвалитетна структура од не'рѓосувачки челик, јадрото на притисок и чипот на предавателот се увезуваат од Германија, користејќи прилагодување, ASIC технологија за дигитален компензација, напреден дизајн и совршена технологија. ✩ [Лесна инсталација и работа] Овој предавател на притисок е лесен во тежина и мал по големина, што е многу погодно за складирање и спроведување за употреба. Прирачникот е прикачен, можете да се повикате на упатството, погодно е да се инсталира и управува и заштедува време. ✩ [Користете] Трансмитер за притисок на серија T2000 е производ со добар квалитет и висока сигурност.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 304.00

Материјал : Цврста Месинг Боја : Кафеав Антички Тон Завршница : Природна Димензија : Големина : 5 см х 5 см х

DEN 303.84

Црн Рамен HDMI Кабел Целосно компатибилен со HDMI 2Поддршка 4к, 3Д, 2160п, 1080п, Етернет и Аудио Враќање Дизајн на

DEN 7888.96

Нбк Јапонија МЈЦ95ВХ 38мм до 38ммтип флексибилна Спојкабк Јапонија МЈЦ95СХ 38мм до 38мм Флексибилна Спојка о�

DEN 1.33

Име на производот : изложба за прикажување Торта 110v / 60 HZ, 320 W, сад приклучок Големина на машината : 61x48x68cm(24

DEN 2.33

За Вистинско Истражување : Измерете волумени на течности за експерименти и складирање со ова пакување о

DEN 2.67

Име на производот : torx шрафцигер; бит диа : 2 M_m / 0 Вкупна големина : 13 x1.1i_n x 0,6i_n (l*d); големина на вратило : 7,4

DEN 3.33

Големина5, 5х6х20см / 2, 2х2, 4х7, 9 инчи, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа...

DEN 175.84

? Годишен преглед : Овој календар на бирото 20232024 го опфаќа јули 2023 година декември 2024 година со главниот

DEN 1492.80

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење 【Прилики】 О�

DEN 2.33

【Што добивате】 10 компјутери по пакет од 1 / 0 guage (AWG) 3 / 8 "Stud (M10) Терминали на прстенот (SC5010), голи бакарни ла

DEN 654.24

тампон Центар за превоз на тиква креативни сувенири, сосема различни од обичните сувенири, свежи и рафи�

DEN 1.67

Димензии На Кригла Од лос : Ширина (Од рог до рог) : 81 / 2" Висина : 41 / 2" Напред Кон Назад (вклучувајќи муцка) 4"

DEN 1.00

Земја како етикетирана *100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара

DEN 3105.60

Затемнето : Креативно Таванско Светло Со Затемнување На Далечинскиот Управувач, Можете Да Го Користите

DEN 335.84

Завеса драперија стапчиња со предвремени за прозорец и врати 30" Долга Прачка / Стапче, 1 / 2 инчен Тркалез

DEN 1.33

Релеи Relay Srelays Model JR36160 Прилагодување на тековниот опсег 4063 A 5385 A 75120 A 100 A160 A помошен контакт тип 1 бр + 1 NC це�

DEN 1.67

Подарок за пријателство За Неа : печатената изрека : "Пријателите Ве Тераат Да се Смеете Малку Погласно Д

DEN 287.84

Кратка кадифна + гума Гума со висок квалитет, водоотпорен и добар квалитет Нашето шише со топла вода е ле

DEN 2.00

【Широка апликација】 Заградата за изолација од гума е главно погодна за компресор на воздухот, дизел мо

DEN 3.00

Долниот прстен на прстенот не е застаклена со функција против лизгање и може да се постави стабилно Здр�

DEN 191.68

Висококвалитетен метален алуминиум со висок сјај запечатена метална регистарска табличка Светла тежи�

DEN 2523.04

Материјал на производот : акрилик Мал и преносен, компактен дизајн, лесен за носење, лесен за ставање во �

DEN 1.00

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори Дизајн отп�

DEN 2.00

Што Ќе Добиете : пакетот вклучува 50 парчиња 5 мл мини чаши за десерти и 50 парчиња пластични лажици, доволн

DEN 0.67

1It се користи за поправка и монтажа на батерии.само за луѓе кои се запознаени со перформансите на батери�

DEN 0.67

Избран број на мрежа од 80 до 40 Висока чистота со многу малку нечистотии Лесно е да се нацртаат зен градин

DEN 932.80

Ранец Со Голем Капацитет И Економичен, Со 1 Надворешна Usb Порта, 1 Порта За Кабел За Слушалки И 1 Плоча За Е�

DEN 928.00

2020 Модерни налепници за фолија за нокти на нокти сет : Makartt Nail Foil Gel, со силна адхезија, спарување со нашат�

DEN 1.00

✨ 【【Компатибилен список на уреди】 : Компатибилен со објавувањето на i Pad 72 инчи 2019 (модел : A2197 / A2198 / A220

DEN 1.00

●Висок боросиликатен стаклен материјал ● Безбеден и издржлив, отпорност на температура 20 € 150é, така ш�

DEN 3.33

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно Мулти моде

DEN 1.67

【Удобно и меко】 ќе добиете 12 парчиња пудра во прав во бела и црна, 6 парчиња за секоја боја, секоја пука в

DEN 3.00

Вклучени се занаети со христови : Добијте Божиќни украси за украси за да направите 22 парчиња Божиќни за�