.

.

Со попуст
N/USB Флеш Дискови 32GB 16gb Пенкало Диск 128GB Pendrive 64GB OTG 2 ВО 1 USB Стап

N/USB Флеш Дискови 32GB 16gb Пенкало Диск 128GB Pendrive 64GB OTG 2 ВО 1 USB Стап

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Брзина на читање : 20МБ-26МБ/второ Брзина на пишување : 3МБ-6МБ/секунда.0 интерфејс со поголема брзина и поголема стабилност. Пренослив, лесен, метал го штити конекторот. Претходно вчитан софтвер за гледање документи за сите главни формати на датотеки. Брзина на читање : 20МБ-26МБ/второ. Брзина на пишување : 3МБ-6МБ/секунда.0 интерфејс со поголема брзина и поголема стабилност. Пренослив, лесен, метал го штити конекторот. Претходно вчитан софтвер за гледање документи за сите главни формати на датотеки. Брзина на читање : 20МБ-26МБ/второ.Брзина на пишување : 3МБ-6МБ/секунда.0 интерфејс со поголема брзина и поголема стабилност.Пренослив, лесен, метал го штити конекторот.Претходно вчитан софтвер за гледање документи за сите главни формати на датотеки.8 GB8 GB = околу 7.6 GB16 GB = околу 14 GB-15 GB32 GB = околу 28gb-30 GB64 GB = околу 58 GB-60 GB128 GB = околу 110gb-120gbaut Капацитет : Поради различни начини На пресметување, или постоечкиот лош блок, или некој вграден софтвер , меморијата КАПАЦИТЕТОТ на usb флеш-УРЕДОТ МОЖЕ ДА ПОКАЖЕ ПОМАЛКУ НА КОМПЈУТЕРОТ . И колку повеќе капацитет е, толку повеќе отстапување е.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Севкупна висина : 21,80мм, ставка : стегач за тела, материјал : челик Стегач на тела, ID на стилот на стегач Xpans

DEN 1134.40

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 1760.00

Freshliance Fresh Tag 1 D LCD единечна употреба на податоци за температура со PDF извештај е идеален избор за следење �

DEN 335.84

✔ 【Надградете го уредното ликвидација】 Секогаш одржувајте непречено хранење за време на печатењето,

DEN 301.28

Тип На Производ : Авто Додаток Количина На Пакетот : 1 Димензии на производот : 23,622 см (Л) х 14,732 см (Ш) х 6,604 с�

DEN 3.33

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д оксфордска ткаенина, Ткаен Појас, Кожа Од Праска Материјалот е Сигуре

DEN 1.00

45мм Фиксна ф / 35 Селективна Фокусна леќа Креативните Сечила на Боке додаваат креативни ефекти и текстур�

DEN 477.92

(Нова форма) случајот со лакот нема драматично да се скрши Нова формула : ткаенина Од пена за подобрени п�

DEN 232.00

КОБАСИ дк комбинира памук, бамбус и свила со еластичен најлон за предиво со тежина НА ДК што навистина с�

DEN 191.84

Брич остар машина Сечило со еден раб Замена брич ножеви (25125303) Целосно метална конструкција...

DEN 1.33

✅ ✅идни куки Големина : 18x7 cm / 7 ✅ Куки за висечки материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер ✅ Каракт

DEN 3.33

Оксфордска крпа Направено од отпорна на вода и издржлива ткаенина од ткаенина во Оксфорд со силни метал

DEN 3.00

Нашите Услуги : Снабдување на предниот раб природни производи со висока чистота на фармацевтски активн�

DEN 3.33

Затворање на бравата Спортската најлонска нараквица од 20 мм компатибилна за Вашиот Garmin Fenix 7 S, Феникс 6 S /

DEN 2.33

UPC : 812382033008 Тежина : 0,150 фунти UPC : 812382033008 Тежина : 0,150 фунти Овој висок квалитетен вкупен микро 8 GB DDR3 L 1600 MHz PC

DEN 3.00

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

DEN 1193.92

[Карактеристики] Нашите куки за закачалки за кујни за завртки се Rustproof, еднократно, изолирано, водоотпор�

DEN 253.76

Quality Caterable Quater Има супериорна изолација, отпорна на истекување и издржливост бидејќи е изработена од мат

DEN 95.84

Дизајн на лачно сечило, користејќи увезен нерѓосувачки челик од Одделение А, лесен за сечење, лесен за ч�

DEN 3.00

Навистина беспрекорно спречува точките на притисок што предизвикува блистер, честопати предизвикани �

DEN 825.60

Големина : 15х8см Мали Душеци За Маси Чинии Душеци за Трпеза тркалезна Лесна Маса Тркач И Салфетки Тркале�

DEN 1.67

Пневматско Прилагодување : 2635, 5 во Високо издржливо обликувано полиуретанска пена амортизирање покрие�

DEN 1364.80

Полиестер, Памук Нашите ракави за уста изработени од 100% полиестерски влакна со 2 парчиња заштитен филте�

DEN 119.68

Пробив во гел лак! Добијте го салонот погледнете дома со чудотворниот лак За Нокти Од Сали хансен Единст

DEN 1.00

ИЗДРЖЛИВА ГУМЕНА НАДВОРЕШНОСТПроизведена од премиум гума, овие пондерирани топчиња се дизајнирани со �

DEN 3.33

100% најлон Затворање на патент Материјал : 94% најлон + 6% спандекс Функција : Лесен, дише, брзо суво, истегну�

DEN 0.33

Материјал Скарачот направен од силикон има добра цврстина, не е лесен за деформирање, има добра пловнос

DEN 2.00

Ветеринарен асистент Бело Застрелано Стакло со Црн Ентериер, Уникатно И Смешно Застрелано Стакло Вете�

DEN 1.00

4 Торбички за Прибор за Јадење Во Форма На Новогодишна елка за сребрени садови за додавање на боја на пра

DEN 3.00

Цена за : Пакување од 500 Тип На Етикета : Димензии На Етикетата За Предупредување : 4,6 см х 6,4 См Боја На Поз�

DEN 113.44

Компактно огледало за преклопување на лесен Висок 85мм X 54мм Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите т�

DEN 3.00

кадифен Направени во САД или увезени Големина шише со топла вода 10 "долги, 4" широки, 1 L капацитет...

DEN 353.60

За сендвичи, салати Горниот и долниот двослоен дизајн, може да собере повеќе храна Безбеден за носење бе

DEN 2.00

Издржлив Материјал : Изработен од 100% Полиестер, висококвалитетен водоотпорен цветен најлон фунти " лесе

DEN 1091.20

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д оксфордска ткаенина, Ткаен Појас, Кожа Од Праска Материјалот е Сигуре

DEN 783.84

Компатибилна замена на RAM меморијата за клучна CT2 K8 G4 SFRA266 16 GB комплет (2 x 8 GB модули) DDR4 2666 MHz / 2667 MHz (PC421300 /

DEN 120.00

Висококвалитетен далечински управувач,Совршен За замена на вашиот скршен или старСовршен производ за �

DEN 175.84

Комбинација : 20 пакувања долги 3,5 инчи, високи 1,77 инчи, можат да го отворат 1,57 инчи Висококвалитетен нерѓ�

DEN 270.24

Полиестер+спандекс Повеќе корици за употреба : Може да се користи како покривка на седиштето за бебиња, �

DEN 3.33

Вклучува 300 месинг во боја на месинг со големина #4 Метал во месинг метал се спротивставува на корозијата

DEN 63.84

Направено од траен водоотпорен винил Големина : 3 "x3", 4 "x4", 5 "x 5", ако имате нарачка, ве молиме контактирајт

DEN 159.84

Уникатен Дизајн : ножот за путер е порцеланска рачка Премиум Сечилото : сечилото е нерѓосувачки челик, к�

DEN 175.84

100% Сосема Ново КОМПЈУТЕР со висока цврстина, Јасен, Против стареење, не пукна Лесен за инсталирање, Без и

DEN 473.60

SBL Gossypium Herbaceum разредување 30 ч Користете под надзор на медицински советник Некои производи од хомеопатиј