.

.

Со попуст
NQHUY 10/25/50PCS Терминали за намалување на топлината Изолирана задникот Електрични конектори за жица за раздвојување кабелски конектор за терминал 26-24awg

NQHUY 10/25/50PCS Терминали за намалување на топлината Изолирана задникот Електрични конектори за жица за раздвојување кабелски конектор

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тип : Сплице; Fitица за вклопување : 0,25-0,5мм2 Број на модел : конектори за жица; Име : Терминали на Кримп. Количина : 50 парчиња. Големина : 26-24awg. Тип : Сплице; Fitица за вклопување : 0,25-0,5мм2. Број на модел : конектори за жица; Име : Терминали на Кримп. Количина : 50 парчиња. Големина : 26-24awg. RM22718040540181106 Color : White Features : Standard crimp then seal heat shrink butt connectors Guaranteed to hold the strong crimps Dual-walled design, polyolefin tubing in outside hot melt adhesive in inside Allows visual inspection, prevents corrosion, provided a waterproof seal For best results use a hot air gun until it reduces Во големина на лепилото, се пополнуваат празнини во рамките на Terminal Specifications : Colors : White Size : White Connector : Suits Cable/Wire големини 0.5mm2,26-24awg, 28mmpackage Вклучува : 10/25/50pcs x Heat Shrink Connectors Color : Whitefeatures : 100 % на новите високи квалитетни врски, а потоа запечатете го конекторите на задникот на топлината, кои се запечатуваат за да го држат силниот дизајн на crид на wallидови, полиолефин цевки во надворешно лепило за топло топење во визуелна инспекција во Insideallows, спречува корозија, под услов водоотпорен заптивка за најдобри резултати користете пиштол за топол воздух, сè додека не се намали пиштолот за топол воздух, сè додека не се намали пиштолот за топол воздух, сè додека Во големина на лепилото, се пополнуваат празнини во рамките на Terminal Specifications : Colors : White Size : White Connector : Suits Cable/Wire големини 0.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Гаранција за услуга : Ние Обезбедуваме 100% Задоволство и Гаранција За Враќање На Парите Ако Имате Какви б

DEN 0.33

Јасна полица : Можете да користите држач за складирање на wallидови за да чувате козметика или други мали �

DEN 1429.60

Истегнати и врамени, подготвени да висат за домашни украси Совршена платно wallидна уметност за канцелар�

DEN 1030.40

【Декор на wallидот во кујната】 знак на wallид во кујната додава убав и жив допир на вашата кујна и трпезари�

DEN 255.84

●Дизајниран за i Pad Pro 11 "Qute cute patterfly wing stand дизајниран за apple i Pad Pro 11 109" 2021 / 2020 / 2018,3Та Генерација, 2та Генера�

DEN 3.33

Професионален Адаптер Со Високи Перформанси Кабли за пробивање изградени во нашата кабелска продавниц

DEN 10358.08

188 Навртки за капакот на капакот на капакот од не'рѓосувачки челик, 1 / 4 "28 Најчесто се нарекуваат ален зав

DEN 127.84

1* Дијамантски сликарство и комплет за дијаманти и пинцети 2* Алатки (пенкало за дијаманти, фиока за дијам

DEN 959.84

Висока Осветленост и заштеда на Енергија : LED светлината се одликува со висококвалитетен LED чип, висока о

DEN 951.84

Тип На Уред за напојување : UPS UPS Технологија : Излез На Напон Преку Интернет : AC 120 V ( 50 / 60 Hz ) Влез На Напон :

DEN 1265.60

100% сосема нов и висок квалитет Нема потреба лемење или друг конектор за поврзување Лесно за инсталирање

DEN 2.00

Мека : Четката е родена од рацете на квалификувани занаетчии, направени од меки удобни влакна Без животи

DEN 134.24

Божиќна Калај Кутија За Подароци Лимена Плоча Железна Новогодишна Елка Топчести Орнаменти Тркалезна Т�

DEN 2.67

КомпатибилностСпецијално дизајниран табот for Samsung A7 Lite 87 " (2021) T220 / T225 Случај Врежана Шема Флип Стп Кожен �

DEN 2.00

Делукс сетот вклучува 1 замав за бебиња со 5 нивоа на опсег на движење, 1 премија за крзно од крзно во бело

DEN 3.33

СТП кожа Направено од висококвалитетна кожа, има мазна надворешност и изгледа премија Се препорачува р�

DEN 2.33

? [ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН] Boxwave Кабел Компатибилен СО LG XBOOM Оди P7 Иновативниот дизајн на ПОВЛЕКУВАЊЕ ќе ве оста

DEN 568.16

● Безжичен Адаптер За Карплеј Со овој безжичен донгл на apple carplay, лесно ќе го претворите оригиналниот жи�

DEN 1.67

Големина : 12 " Американски направен производ Водоотпорен винил отпорен на надворешно избледување Бродо�

DEN 2.00

Формулиран за авиони, совршен за вашиот автомобил Формулиран за авиони, совршен за вашиот автомобил...

DEN 1.67

Карактеристики Прецизни диекасти колекционерски броеви Open Official 2020 Indianapolis 500 Pace Car Replica Authentic Indy Pace Car Graphics

DEN 0.33

1 Број на дел : 790104 790104 80753002 80753002 24244100 24244100 Компатибилен со Workmate Black & Decker 79028 Type 1, 79032 Type 1, 79032 Type 2, 79032 Type 3, Type

DEN 351.20

? [Осветлете го вашиот пат] вооружени со осум (8) светли луминисцентни LED диоди, ќе бидете забележани од во�

DEN 1.67

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 1.00

Должина 50 стапки За мрежни адаптери, центри, прекинувачи, рутери, dsl / кабелски модеми, закрпи панели и др�

DEN 3.33

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.67

Големина на знакот : Мерки приближно 6 "x12" Премиум знак за дрво : Направено од компресирана суровина од др

DEN 191.84

Компатибилност : овој случај е компатибилен за i Phone 11, ве молиме проверете го моделот на вашиот мобилен т

DEN 1.00

BMW 1 серија F20 / F21 BMW 2 серија F22 / F23 BMW 3 серија F30 / F31 / F35 BMW 4 Серија F32 / F33 / F36 BMW 5 серија F10 / F11 BMW 6 серија

DEN 1073.60

врвови за жени секси обични елегантни врвови за жени кои се обични есен маици за женски графички маици з

DEN 2.67

ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : Мултифункционалната полица проширува повеќе простор за складирање за да ги прикаж�

DEN 832.00

[Лесен за употреба] Механизмот за повлекување ви овозможува лесно да го проширите и повлечете врвот на п