.

.

Со попуст
Jabey Orbital Polisher, Mini Mini Proviable Speed ​​Speed ​​Speed

Jabey Orbital Polisher, Mini Mini Proviable Speed ​​Speed ​​Speed

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Контрола на променлива брзина-Погоден систем за контрола на копчето за брзина, лесен за контрола на брзината и јачината на работата од 0-8500rpm, направете контрола на Prcision за различен материјал и апликации Совршено за завршување, комбинирање, восочување, полирање и тампонирање. Силна и стабилна моќност на моќност - Моќен мотор обезбедува силна и стабилна моќност со помала потрошувачка на електрична енергија, прави поправка на гребење на автомобили, полирање и восочување поефикасно и без напор. Ергономски и корисен дизајн - лесна и компактна големина со човечка инженерска рачка го прават удобно да се справи и да работи, за време на долгорочно работење и мини -големина погодна за носење и складирање. Цврсто и издржливо - куќиште на полиамиди со софтвер за сечење на топлина и високо квалитетен фино Купер мотор. Сите го прават нашиот мултифункционален полисер за автомобили силен и издржлив доволно за да издржи тешка и долгорочна употреба. Различни додатоци вазатилен полисер - доаѓа со 1 влошка волна, 4 влошки за сунѓер и 2 шкурка, кои можат да се користат за брзо поправка на гребнатини, отстранете ја шемата на бојата, извадете го лепак за боја, полирање на автомобили, лесна жолта поправка на мелење, отстранете ја трагата на оксидацијата на Поправка и полирање на бојата, длабоко гребење, итн. Совршено за завршување, комбинирање, восочување, полирање и тампонирање. Силна и стабилна моќност на моќност - Моќен мотор обезбедува силна и стабилна моќност со помала потрошувачка на електрична енергија, прави поправка на гребење на автомобили, полирање и восочување поефикасно и без напор. Ергономски и корисен дизајн - лесна и компактна големина со човечка инженерска рачка го прават удобно да се справи и да работи, за време на долгорочно работење и мини -големина погодна за носење и складирање. Цврсто и издржливо - куќиште на полиамиди со софтвер за сечење на топлина и високо квалитетен фино Купер мотор. Сите го прават нашиот мултифункционален полисер за автомобили силен и издржлив доволно за да издржи тешка и долгорочна употреба. Различни додатоци вазатилен полисер - доаѓа со 1 влошка волна, 4 влошки за сунѓер и 2 шкурка, кои можат да се користат за брзо поправка на гребнатини, отстранете ја шемата на бојата, извадете го лепак за боја, полирање на автомобили, лесна жолта поправка на мелење, отстранете ја трагата на оксидацијата на Поправка и полирање на бојата, длабоко гребење, итн.

Главните својства

Type:
Standard / Variable Speed  (optional)
Power Supply:
DC 12V Lighter
Power:
60W
Speed:
8500 rpm
Color:
Black + Gold
Material:
ABS + Metal
Polishing Disc Diameter:
25mm/0.98in
Item Length:
150mm/5.91in
Item Weight:
  260g/9.2oz
Packing List:
1 * Variable Speed Mini Car Polisher:
1 * Lighter:
1 * Wool Polishing Disc:
2 * Sandpaper:
4 * Sponge Polishing Discs:
1 * User Manual :
Избор на купувачот
DEN 3.33

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве

DEN 2.33

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

DEN 3.00

Ракува со сите склопови на центри и тапани со вклучени универзални сетови на приемник и адаптер Се трка�

DEN 2.00

Брзо дијагностицирајте проблеми со сите системи за палење Поврзете ја алатката помеѓу свеќичката и жиц

DEN 3.33

【Плуци за искри за брза поправка】 Поставувањето на алатката за поправка на приклучокот на свеќичката �

DEN 2.33

Висина : 34мм Опис на производот CO2 Комплет за инфлатор на гуми, вклучувајќи адаптер за вентили од типот Ш�

DEN 0.33

Оваа магнетна лента за делови се изработени од силициум материјал со висока затегнување со вградени мо�

DEN 387.36

Антикорозија и третман со антикара, подолг животен век Лесна инсталација и употреба Различни специфика

DEN 510.40

Операција со ниска бучава : Оваа навртка на заниткување работи со низок шум, бранејќи ги вас и другите лу

DEN 1123.20

Дигитален мерач на капацитет на батеријата Тестер Различен приказ на боја : ЛЦД екран со моментално отч�

DEN 2.67

Апликација : Компатибилен со Toyota / Lexи повеќето други модели за исклучување на лентите за заклучување на

DEN 2.67

Овозможува прилагодување за промените во камбер и рициново Лесен за инсталирање Изградба и дизајн потв

DEN 1.00

✅ Повторно приклучоци за гуми за гуми без цевки ✅ Ставка : Пополнувања на приклучоци за гуми...

DEN 0.33

Ги отстранува и инсталира горните задни главни заптивки без да се отстрани моторот или коленестото вра�

DEN 2.00

Set Сет на поп котли за поп напнатост】 Комплетот за асортиман на големи прирабници за прирабници содржи 3

DEN 1.33

Опсег на примена : Калипер на раб на гуми е погоден за кој било друг баланс што треба рачно да влезе во ши�

DEN 2.33

Користете за заклучување на конечниот погон на погонот За отстранување или инсталирање на навртката на

DEN 230.40

Забелешка : Само персоналот со професионални вештини е дозволено да го користи! Материјал : Дијамант и м�

DEN 0.33

Fit for Jeep Wrangler CJ 19441986 / YJ 19871995 / TJ 19972006 Ве молиме, проверете дали овој дел одговара на вашето возило пред да �

DEN 6841.28

Вклучува нов трансформатор со ниска топлина, специјално дизајниран за денешни возила со висока јачина �

DEN 3.33

Абразивни дискови поддржани од филмот за високофинични апликации за пескарење на телото Абразивниот а�

DEN 1.00

Професионален клуч за филтрирање на нафта со 3нафта за самоприлагодување Внатрешната опрема овозможув�

DEN 216.00

Функција : Оваа алатка одговара на моторите Toyota 20 L на 5,7 L кои го користат системот за филтрирање на масло

DEN 1378.08

Овој производ е изработен од метал, освен печатот и лепак, тој е силен и издржлив Преси и преси се израбо�

DEN 319.84

Комплет за полнење за прицврстување на Трулепки 15163 Комплет за поправка на гуми за итни случаи Комплето�

DEN 152.00

5инчен подлога за поддршка на PU со прицврстувач за кука и јамка и нишка од 5 / 16инчи24 Работи со агол со дво�

DEN 633.60

Екстрактор на заби со две вилица, лесен за ракување Ретакторот може да се ротира во двете насоки...

DEN 2.33

Подготвување : Исечете го старото куќиште за филтрирање на маслото и проверете ја внатрешноста за да го

DEN 479.84

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве

DEN 303.84

【Аглен топка вентил】 45 степени на агол за исклучување на вентилот со 1 / 4 "SAE машки и женски фитинг Компл�

DEN 0.67

【OEM Fit & Заменете】 Компатибилен за MercedesBenz 20122016 Избрани модели, 201314 C300 / 1214 C350 / 1516 CLS400 / 1216 CLS550, 201216 CLS63 AMG (S), 2

DEN 1.67

?? Практична алатка? Прилагодете го механизмот за тресење преку слотот во плочката за поддршка на сопира

DEN 136.32

Направено од издржлив и квалитетен најлон материјал, што резултира во неговиот одличен квалитет Компак

DEN 1.67

HSSCO вежба за вежбање за високи челици за затегнување, како што е не'рѓосувачки челик Рачна и стационарна

DEN 475.04

Откријте ги сите видови на халогени гасови за ладење; Чувствителноста прилагодена во секое време и може

DEN 3124.80

Внесете го номиналниот капацитет на батеријата, BM560 ќе започне со анализирање на вредноста на CCA на бате�

DEN 1758.24

Надграден модел од LD100 : Доаѓа со сензор за загреан диода со висока прецизност со подолг живот Се активир

DEN 1564.80

Забелешка : Само персоналот со професионални вештини е дозволено да го користи! Материјал : Дијамант и с�

DEN 1.33

Користете нож за комунални услуги за да го отсечете вишокот самовулКАНИЗИРАЕ гумена лента за да ја задр

DEN 0.67

Производ 1 : Променливата брзина оди од 1500 до 3500 ротации во минута во зголемувања од 500 вртежи во минута П�

DEN 1.33

Адаптер за вртење на орев безжичен алатка безжичен алатка за забивање на вртење на орев Адаптер Електри

DEN 447.84

Надградби на пакетите : Вклучува алатка за задржување 2 x на коленестото вратило, алатка за затегнување 1

DEN 94.88

【Спецификација】 боја : црна; Содржина на пакетот : 1 компјутер x фиока за завртки, секоја големина 140 x 90 x 2

DEN 1.33

3 / 8 "Д р Ал легура фино умираат стврднување на структурата на кастинг, филтер за масло, клуч за филтрирањ�

DEN 351.68

100% сосема нов и висок квалитет Произведено за брза и лесна инсталација Се користи за ладилник R1234yf Супер