.

.

Со попуст
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла кафе, осамен остров осамена куќа

Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла кафе, осамен остров осамена куќа

DEN 761.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см/10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Капацитет од 500 мл. Преносни и издржливи. ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасци, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. ★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патување со кафе е мала во големина и големи во капацитет, лесен за транспорт и складирање. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ 100% сосема нов и висок квалитет. ★ Поддршка за прилагодување. Бидејќи прилагодувањето е многу значајно. ★ Рачно мерење, оставете мала грешка на големината. ★ Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.67

Димензии : 27x19 Материјал : Метал Број на подови : три ката Тежина : Околу 0,6 кг Димензии : 27x19 Материјал : Мет�

DEN 1316.80

Совршен подарок за секоја пригода Фасцинирајте ги секој пат со откривање на тајна или изненадувачка сл�

DEN 452.80

Воведување на лесен вакуум изолиран Тумблер Заокружена и нежна уста Безбеден модел на машина за миење с

DEN 1.00

Секое шише е уникатно зрно бамбус, така што никогаш нема да го имате истото како некој друг! 100% гаранција

DEN 383.84

Хиндалкос Алуминиум Тава, Хард Елоксирани Садови, Тешко Материјал : Хиндалкос Алуминиум, Боја : Сребро...

DEN 3.33

Висок квалитет Изработено од материјал од не'рѓосувачки челик, доказ за 'рѓа и издржлив Идеално за трес�

DEN 1.33

Направете ги вашите семејни собири повеќе елегантни Свежа и удобна боја Модерна, дарежлива и исклучите�

DEN 564.48

Големина : 20 "x 20" Сетот вклучува 4 компјутери Дизајнот не е реверзибилен Идеално за секојдневна употреба.

DEN 2.33

Правилна големина : Големината на овој штанд за приказ на крофни е околу 16 x 11,8 инчи, соодветната големин�

DEN 409.44

Природен материјал, здрав и хигиенски Површински перфориран дизајн, чувајте ја вашата кујна убава...

DEN 0.67

Екозанаетчиска девица ПВЦ боење ПВЦ лента со висока јачина на PVC Убав и практичен шуплив дизајн Погоден

DEN 2.33

Декорација за трпезариска маса Метал држач за салфетка Можете да ги направите вашите маса и салфетки п�

DEN 694.72

Сет на маса за кафе : Кинески кунг фучајник удобно дизајнирање на рачката на топлина, што е и антискалада

DEN 0.67

Странично засилување : Долниот раб е подигнат, капакот на тенџерето се поставува стабилно, а складирање�

DEN 0.67

Бела керамика 11oz кригла Слика отпечатена од обете страни Заврши со висок сјај Микробранова безбедна, ми

DEN 3.00

Нежните линии, убава форма, уживајте во сопственото време Керамичка послужавник за лесно и уредно склад

DEN 2.00

Лесно за инсталирање : Овие високи држачи за чаши се лесно достапни и не бараат склопување Висококвалит�

DEN 3.00

Направено од не'рѓосувачки челик со висока оценка 304 Долга резервација на топлина : Контејнерот со не'рѓ�

DEN 1.67

Име на производот : прилагодлива решетка за складирање на капакот Функција на производот : жлебот во фор

DEN 495.20

Фаукс кожа, јута Пазарот на големиот земјоделец Jute tote со полиуретанска водоотпорна обвивка Пространа т�

DEN 127.84

Јута Јута, постелнина, полиестерска обвивка Затворање на патент Само миење на рацете 【Повеќекратни гол

DEN 319.84

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

DEN 2923.52

Четири решетки 30,5cmx15cm x9cm; Тежина : Околу 1000g Материјал : Не'рѓосувачки челик Дизајн на внатрешна мрежа за �

DEN 183.68

Високо квалитетен метал од не'рѓосувачки челик, нема да 'рѓа, машината за стрижење е добро дизајнирана, и

DEN 168.00

Цврста полирана конструкција на хром Ги чува топлите тави и плочи од површините Формирана жица во стили

DEN 7761.60

Designид дизајн поставен, 60 / 70 / 80 / 100cm Crossbar по избор, заштеда на простор ★ Карактеристики Лесно исцедете во

DEN 207.84

【Трајлив материјал】 Овој замрзнав ракав за кафе е изработен од издржлива неопрена со висока густина с�

DEN 3628.32

Исклучителна изработка, исклучителни детали и деталите може да се видат насекаде Оваа практична тока �

DEN 337.92

Три совршено портирани делови за да ја покажете вашата храна поединечно и хармонично! Повеќе бои за да о

DEN 0.33

Платно, памучно влакно Поставена памучна обвивка Само миење на рацете Голем капацитет и издржливост : 18,

DEN 239.20

Рачно изработено ножеви со целосен тен, фалсификувани од фино зрнест, шведски челик 14 C28 N за неверојатна

DEN 2.67

За сите извори на топлина индукција греење / Гас / електрична печка Нелепливи перформанси, здравје, го�

DEN 1.33

Користете и за готвење и за сервирање Безбедно за употреба на вашиот најдобар прибор за готвење кои не с

DEN 2.67

Тип на категорија на артикли : Ножици за градинарство Како што е прикажано како слика Тип на алатка за гр

DEN 3.00

Шише со керамичко масло применливо за најразлични сцени, како што се куќа, канцеларија, работна површин�

DEN 735.36

ღ 【Складирање со повеќе артикли】 Контејнери за складирање на сува храна со ориз можат да ги задоволат

DEN 101.60

Апс 【Премиум материјал】 Оваа рамка за покривање на тенџере е изработена од високо квалитетен ABS матери

DEN 159.84

100% памук ★ Добар материјал : Нашите мексикански тркачи на маса се изработени од предиво во боја со повис

DEN 285.60

леано железо Површинска режачка решетка на опсегот Заградата за шпорет на гас не е за време на готвењет�

DEN 2.67

Полки за полици со неверојатна боја и дизајн, додадете стил за да ги освежите полиците, фиоките и плакар