.

.

Со попуст
Panchitalk Chiffon цвеќиња Апликација 1 двор извезена мрежа чипка ткаенина лента за лента за облека за шиење на венчаница од брида, шиење DIY

Panchitalk Chiffon цвеќиња Апликација 1 двор извезена мрежа чипка ткаенина лента за лента за облека за шиење на венчаница од брида, шиење DIY

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мода и убав дизајн Мека и удобна, лесна за чистење. Одлично за граничи и рабови итн., Исто така, може да се исечат на мали парчиња за употреба, не ја соблекуваат линијата. Идеално за шиење, белешка за книги, правење картички, кукли, лакови за коса, подароци, торби, невестински, занаети, декорација на капа, совршено погодно за облека, долна облека, градник, фустан, невестинска превез, изменета уметност, мода, костум, дизајн на накит, перница за пилиња, перници , Домашен декор (совршен за софата, капаци на маса, ватенка на капаци, перници, завеси, итн.) И така натаму може да се замисли. Материјал : Хексагонална мрежа дно + полиестерска нишка. Големина : Ширина : 21 см, должина : 1 двор (околу 90 см) .Факулации : Мода и убав дизајн. Сноп -книги, правење картички, кукли, лакови за коса, подароци, торби, невестински, занаети, декорација на капа, совршено погодно за облека, долна облека, градник, фустан, невестинска превез, изменета уметност, мода, костум, дизајн на накит, перница, домашен украс (украс за дома (украс за дома ( Совршено за капаци на софата, капаци на табели, ватенка капаци, перници, завеси, итн.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 191.84

Action Плани за безбедносни иглички】 Секој е прикачен со безбедносен игла, повеќе не поминува часови прав�

DEN 127.84

► Сигурен квалитет на кој можете да сметате направен од супериорна трајна легура и метална машина за ш�

DEN 0.33

Сите големини Вклучува парчиња шема и упатства за шиење Направено од обрасците на МекКал Печатено во СА

DEN 63.84

Мерки високи 1,88 инчи со ширина 2,75 инчи Идеално за украсување на фармерките, капи, торби, јакни и кошули Н�

DEN 0.33

???????? ??????? Идеалната големина ќе помогне да се прикријат недостатоците на малите и големите дупки и дово�

DEN 3.00

Материјал : овие свилени ресни се изработени од квалитетен полиестер, меки рачно изработени ресни, удоб�

DEN 1.33

Апликација : Закрпите за букви на овие облеки се погодни за сите видови облека, торби, капи, итн, Може да с

DEN 2.00

Zipperstop на големо овластен дистрибутер Ykk 32 "Vislon zipper ~ ykk #5 обликувана пластика ~ Одвојување Ykk боја 868 Sabel Brown

DEN 240.00

Големина : 36 "(должина) x0 Уникатен дизајн : Рачно изработен, драго, искривено Материјал : Кристал Rhinestone+мес

DEN 92.00

Ironелезо на лепенка или шиење на лепенка : Спецификација : приближно големина : 1,18 "x 2,16" (h x w) Ironелезо на леп

DEN 214.56

Помекото и слободно проточно предиво, ланче, достапна на пазарот Апсолутно убава и уникатна! Црна зелен�

DEN 521.60

Со предивото за сидро за плетење, везење, одење или виткање со рака или Машината N, можете да направите се

DEN 111.84

€Маскирна Шема Пренос На Топлина Винил Пакет€6 Пакет Маскирна Печатење HTV мерка 25,0 см*30,5 см, ПРИБЛИЖНО 12

DEN 1.33

72 "Vislon јакна патент YKK #5" 2насочен "обликуван одвојување 580 ~ црна (1 патент / пакет) Ykk 2 Way Zipper Outerware Capper ОДГОВ�

DEN 175.20

Пакет вклучува : има 24 парчиња железо на броеви од 0 до 9 број, вклучувајќи 4 парчиња од број 1, 3 парчиња од �

DEN 3.33

100 % полиестер Инспирирана кардинална декорација инспирирана од куќа со снег покриена со птици и паѓање

DEN 47.84

Информации за производот : Стил 0316nl, SKU 0316 NL_A2, Trims на декопро кабелот Додадете елеганција, убавина и детал

DEN 2.67

Водич за цвест на три агол за шиење со 2 завртки за палецот Широк спектар на апликации за шиење на работ и

DEN 111.84

Мека Ширина : 5 / 8 "(15мм) Пакетот Содржи : 5 јарди Златен Кактус Печатење Еластична Спандекс Сатен Бенд...

DEN 3.00

Вклучен пакет ќе добиете токи од 42 парчиња во 3 големини, 14 парчиња / големина, а големината е околу 0,7x053 ",

DEN 111.84

Име : Кугар (планински лав) Големина : 5,93 x4 Прилагодено кугар (планински лав) печ за везови Апсолутно супе�

DEN 1.33

Големина : 3,2 x 2 инчи / 8,1 x 5,1 см (приближно + / 5%) Кука Прицврстувач поддршка (јамка парче не се испорачува

DEN 271.84

Материјал : ПУ кожа Ширина : 11,8 инчи или (30 см) Вклучен пакет : 2 метри Идеално за украсување облека, костум�

DEN 0.33

Увезени Затворање на тока Миење на рацете Тип : сет за клип за лак; Големина : 18мм (внатрешна ширина)...

DEN 0.33

♥ Професионално машинска везена користејќи висококвалитетна нишка за вез ♥ Лепило за железо додадено

DEN 143.84

Везено Големина 0,8 x 4 инчи Големина 0,8 x 4 инчи Ние работиме немилосрдно Ако има некој проблем, извинете се

DEN 2.33

100% најлон Пакетот содржи 4 јарди патент ланец и 16 екстраголеми влечења Овозможува единечни патенти или �

DEN 88.80

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.00

Материјал : ткаенина Боја : Како што покажува сликата Големина : Како што покажува сликата Висококвалите

DEN 3.00

[Пакетот вклучува] : getе добиете 5 јарди / картичка jacquard Ribbon Boho Jacquard Ribbon е приближно 2 инчи во ширина [Квалит

DEN 0.33

Што ЌЕ ДОБИЕТЕ box 1 кутија од 6 големини круг Транспарентен Бел ноктите кристал кристали монистра (вкупно

DEN 1.00

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

DEN 0.67

Метални 18мм x 8mm Затворање на половината за затворање куки и очи спојници за шиење облеки за шишиња за до�

DEN 2.67

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД000 прегледи со пет starвездички : од потврдени клиент

DEN 3.33

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

DEN 0.67

Добро изработка, убава и во деликатес Големина : приближно 30,5 см (горе 12 инчи) x42cm (средна 16,5 инчи) x44cm (дно �

DEN 159.84

Она што го добивате : Овој пакет вклучува 9 парчиња Месечината Starвезда Шие на везени закрпи Доста количи�

DEN 3.00

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

DEN 2.33

Овој сет вклучува 1 пиличка секоја од следниве бои : 2420, 2915, 2975, 4667, 2000, 4241, 2606, 4670, 2615, 2024 Овој сет вклучува 1 п

DEN 2.00

Содржина на пакет : Еден пакет од 10 копчиња Големина : 19мм (3 / 4 ") Дебелина : 1мм Материјал : цинк Производ К�

DEN 89.44

【Големина】 Внатрешен дијаметар : 30мм / 1,18 "; Дебелина : 3мм / 0,12" 【Предност】 Орпрстен Површинска легура �

DEN 318.40

✔ Квалитетен материјал : Алатката за кожа AWL е изработена од издржлива челична игла и квалитетна тврда д