.

.

Со попуст
Влочки за полирање на подот од 3 1500 решетки - Полирање на плочки камен мермер гранит бетонски керамика реновирање 1 парчиња

Влочки за полирање на подот од 3 1500 решетки - Полирање на плочки камен мермер гранит бетонски керамика реновирање 1 парчиња

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакување : 3 "1500 решетки за полирање на подот на дијаманти Дијаметар 80*Вкупна дебелина 12мм, средна дупка 11,5 мм, влажна употреба, не сува употреба. Работи одлично за полирање на бетонски подови, полирање на мермерни подни, полирање на гранит, полирање на камени подни итн. Задниот дел е изработен од висококвалитетен памук, кој е лесно да се закачи од Велкро,. Оптимален вртежи во минута 2200 максимум RPM 4500. Пакување : 3 "1500 подложни за полирање на подот на дијаманти. Дијаметар 80*вкупна дебелина 12мм, средна дупка 11,5мм, влажна употреба, не сува употреба. Работи одлично за полирање на бетонски подови, полирање на мермерни подни, полирање на гранит, полирање на камени подни и др. Задниот е изработен од висококвалитетен памук, кој е лесно да се закопне од Велкро,. Оптимален вртежи во минута 2200 Макс РПМ 4500. Брзо, агресивно полирање, работи одлично за полирање на бетонски подови, полирање на мермерни подни, полирање на гранит, полирање на камен под.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.67

Пп Произведено во САД Или Увезено ✿ Нашите бенто кутии се направени од пп материјал, кој е силен и изд�

DEN 150.24

ИДЕАЛЕН ЗА : НАДВОРЕШНИ АПЛИКАЦИИ КАКО : ПРОЗОРЦИ, ВРАТИ, РОЛЕТНИ, НАДВОРЕШНА ОБЛОГА, МЕТАЛНА / ВИНИЛНА ОБ

DEN 735.84

【11x85 "Хоризонтален знак на пејзажот】 Lising е за 1 пакет Врвна оптоварена литература или графика, лесно да �

DEN 467.36

Оваа Мала Футрола За Убавина е рачно изработена од висококвалитетна кожа од крава, со фин и уреден проце

DEN 1.67

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо...

DEN 0.67

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : нашата уникатна функција за бирање на скелетот ви овозможува директно да ѕирнете во �

DEN 639.84

✅ Надграден дизајн на контурирано рамо : Дизајнот на криви на рамото на нашите закачалки за облека им по

DEN 186.24

Лепило врски со повеќето повисоки површински енергетски супстрати, вклучувајќи метал, стакло и висока �

DEN 1460.80

2 Во 1 Таванот На Светлината На Вентилаторот : Таванските Вентилатори Со Осветлување Може да се Користат

DEN 95.84

Digipartspower кабелот е сосема нов Исто така со висок квалитет и широка употреба Секој детал е внимателно раз�

DEN 10752.00

Модел : Сет Тип на моќност : Напојување на напојување Напон на напојување : 220 V Опсег на примена : Мелница �

DEN 118.24

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката За превозот : Стандардна Испорака 721

DEN 644.80

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 3.00

СЛУГИНКАТА на ЧЕСТА : Слугинката на честа е најголем поддржувач на невестата Тие се тајниот херој на сва

DEN 1.33

Стил r Ултра паметни вакуумски појаси 2 појаси во пакет Направено со Кевлар Дизајнирано да се вклопи : Еу�

DEN 3.00

Unit_Count 1 Персонализирани подароци : Сè уште барате уникатен подарок за вашите најблиски? Ова кристално ср

DEN 5599.84

Вградените жлебови изградени од тврда пластика се протегаат по предната и задната страна на куќиштето �

DEN 672.48

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

DEN 0.67

Инспиративни Чаши За Цитати Со десетици уникатни и шарени цитати од вашите омилени светци, папи, свети м

DEN 343.84

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

DEN 104.96

Албахем Биг Шут Спреј Пакети Моќен "Воздушен Удар" За Експлозија На Прашина, Нечистотија И Остатоци Од Н�

DEN 1.33

Овој чекор за согорување калории не само што ги регулира мускулите, туку ви помага и да се подобрите во ц

DEN 383.84

●Изработен од материјал од железо и нерѓосувачки челик, кој е цврст и издржлив ●Четкана обложена рачка

DEN 2.67

Лента за врзување : полиуретанската лента е обложена со силно акрилно лепило кое помага да се пополнат п

DEN 2.67

Одговор на фреквенцијата : 10 Hz до 32 k Hz 2 ом стерео, 4 ом премостена операција со целосен опсег...

DEN 255.84

●Заштитник На Екранот за приватност И Нема Потреба Од Дополнителен Заштитник на Екранот iphone 13 pro max случ

DEN 1071.84

9 парчиња Безбојни Прачки За Поправка На Вдлабнатини со различни големини (Ц1Ц6;Б8, Б9, Б10), 1 еез гумена хам

DEN 2.00

♠ Постојат 2 вида методи за откривање, 3 видови режими на аларм и различни прагови на аларм ♠ Со 24часовен

DEN 1073.60

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 344.48

Големина на производот : 4,1 х 1,8 инчи (10,5 х 4,5 см) Земја На Потекло : Кина Материјал : Бамбус Овој уред е мал, �