.

.

Со попуст
T6.61/6.71RD1 Tapered Cap Plug - OD 6.610-6.710 , ID 6.530-6.630, Flange OD 7.190 - Red LDPE MOCAP

T6.61/6.71RD1 Tapered Cap Plug - OD 6.610-6.710 , ID 6.530-6.630, Flange OD 7.190 - Red LDPE MOCAP

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Засилениот дизајн одговара на повеќе дијаметри Затворањето на двојната функција може да се користи како капа или приклучок. Засилениот дизајн одговара на повеќе дијаметри. Затворањето на двојната функција може да се користи како капа или приклучок. Капаците со пластични приклучоци со полиетилен на мокап се ефтини затворања со двојна функција што можат да се користат како приклучок или капа. Овие засилени полиетиленски капаци на приклучоци се направени од цврсти, но флексибилен полиетилен за да формираат безбедно вклопување, но сепак лесно отстранети. Надворешна должина : 1,50in / прирабница Дијаметар : 7.19in / мал внатрешен дијаметар : 6,53in / мал надворешен дијаметар : 6,61in / голем внатрешен дијаметар : 6,63in / голем надворешен дијаметар : 6,71in.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 223.84

[ДИМЕНЗИИ] : 49"(11×20см), Тежина : 140гр [МАТЕРИЈАЛ] : Изработен Од стп кожа со пвц прозорец, издржлив метален ха

DEN 0.67

AC / Dc Адаптер Напојување Компатибилен Со Лежечки Велосипед Free Motion 9600 CEX2252 P3 Платина €БЕЗБЕДНОСТ : со меѓ

DEN 538.88

Кригла за кафе со антистрес слоган за сите херои на секојдневно Клугата со мрзливост е направена од пор�

DEN 0.67

Месечен календар за подлога за биро со еден месец по лист, еден блок дневно, кој опфаќа 12 месеци, јануари

DEN 1508.80

Издржлив : овие мали шишиња со желби се направени од боросиликатно стакло, со висока транспарентност, ма

DEN 4216.32

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 14мм Спојување со 2 дијаметар : 22мм Должина на спојување : 66 Спојува

DEN 947.20

Секојдневно луксуз : Стран за бонбони 6 "Сет на садови вклучува четири шармантни порцелански чинии, секо�

DEN 8184.96

★ Количина и големина : 15 различни рамки за фотографии + додатоци, целокупната големина на photoидот на фот

DEN 3984.00

Вмрежување LAN Hubs & Switches LAN Hubs & Switches Cisco Catalyst 2960 S 24 PS L Switch Управувано 24 x 10 / 100 / 1000 (POE) + 4 x SFP Rack Mountable POE Cisco Cata

DEN 159.84

Увезени Затворање на кука Само Хемиско чистење ? Материјал : Направено од 316 L нерѓосувачки челик за долг

DEN 591.84

●Професионален Организатор На Скали ● Нашите корпи За скали Во форма На Буквата Л Имаат Димензии прибл

DEN 367.84

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 167.84

Изработен од челик со голема брзина, висока цврстина, отпорен на ' рѓа, цврст, издржлив и одличен за употр

DEN 0.67

Мултиупотреба : Може да биде и симпатична цветна вазна, мал пластеник, држач за пенкало, полица за органи

DEN 2.67

Изработен од 100 проценти алуминиум за стил и издржливост Спакувани со 2 инчи и 1 1 / 4 инчен приемник произл

DEN 0.67

Сите Во Една Алатка жица стриптизета, стегач, и машина, Брзо и Сигурно Компактен Стегач, Модуларен Етерн�

DEN 735.84

Пакет од 24 пластични лебдечки LED свеќи со топла бела светлина Водоотпорна и активирана вода Направено о�

DEN 111.84

【Одлични материјали】 Нашите капаци на безбедносните ремени се составени од фланелета со меѓуслојни в�

DEN 1.00

1 Комплетна заштита за вашиот телефон додека ја одржувате достапна.compatile со повеќе модели на телефон.Сек

DEN 329.60

Издржлив : Ригорозен процес, без избледување, без 'рѓа и, униформа дебелина и издржливост Керамиката мож�

DEN 73.76

Двапати повеќе од животот на стандардните светилки со блескаво светло Најдобра вредност Оригинална оп�

DEN 5209.60

Текстура на природно дрво, направена од целото парче дрво, покажувајќи ја природната текстура на дрво Л�

DEN 719.84

Цврст материјал : Секоја кутија за бонбони е изработена од исклучителен картон Тој е исполнет со мали бо

DEN 744.00

Рингке Тенок компатибилен Со Samsung Galaxy Watch 5 Pro (НЕ За Galaxy Watch 5 40,44 mm) Цврстиот компјутерски материјал гарант

DEN 8504.32

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 7 / 8 инчи Спојување на носење 2 дијаметар : 15 / 16 инчи Должина на спо�

DEN 96.00

1972 година Меморијал Пени на Линколн, нециркулиран Број на ставка за инвентар #1.500 / А Ве молиме, прочитајт

DEN 255.68

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

DEN 4212.64

лабораториска Опрема Што се Користи во Училиштата, Професионалните Структури и Лабораториите Сигурен

DEN 1.67

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 2.00

Исклучителни производи, бидете квалитетни и разумна цена,Исплатливи Ве молиме погледнете го описот на �

DEN 1457.60

Материјал : не'рѓосувачки челик, многу отпорен на 'рѓа, корозија и ладење, цврсти и издржливи, информации