.

.

Со попуст
Вгуст Лагер За Усни Дамка 26 Течен Кармин Во Боја Долготраен Навлажнувачки Водоотпорен Течен Кармин 3мл Корејска Дамка За Усни

Вгуст Лагер За Усни Дамка 26 Течен Кармин Во Боја Долготраен Навлажнувачки Водоотпорен Течен Кармин 3мл Корејска Дамка За Усни

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

УБАВ КВАЛИТЕТЕН СЈАЈ за УСНИ : Овој Комплет Кармин е Многу Мазен, Лесен За Боење По Употреба Е Сјаен Правејќи Го Не-мрсен и Правејќи Ги Усните Многу Удобни Погодни За Целата Сезонска Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Забавите За Подрипнување Се Одлични За Секого, Без разлика дали Сте Почетник За Шминка или Шминкер. Долготрајно Ова е нелеплива Чаша. Кармин што не избледува, Кој може Да Трае Цел Ден Откако Ќе се Исуши Целосно. И Кога Пиете Бојата Нема Да Се Пренесе Поради Неговата Висока Покриеност. ВОДООТПОРЕН КОМПЛЕТ ЗА УСНИ ЗА НЕЛЕПЛИВИ ЧАШИ : Нашиот Комплет За Сјај За Усни Е Многу Водоотпорна И нелеплива Чаша, Не Бледнее, Ефект На Кадифе На Површината На Маглата Што може Да Трае Долго време. Тоа Е Погодноза Чистење И Може Брзо Да Се Исчисти Со Средство За Отстранување Шминка За Усни. Бидете Убави Во Текот На Денот. Нежна Шминка За Кармин Карминот Може Да Ги Задоволи Вашите Потреби Во Секое Време И Да Ве Направи Сјаен Фокус На Толпата. Можете Да Го Користите Овој Производ Класични Бои За Да Се Создаде Деликатна Шминка. Се Препорачува Да Се Нанесе Мелем За Усни Пред Употреба За Да Се Избегне Непријатност На Усните. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : Нашиот Комплет Кармини Лесен за Носење, Можете Да Се Смените во Различни Бои што Ви се допаѓаат Во Секое време. Насекаде Да Им Покажеме На Луѓето Поинаква Убавина.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 820.80

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : кутијата за кармин за носење е изработена од кожа од микрофибер, водоотпорна и мног

DEN 319.84

Лесно соблечена водоотпорна или каква било тешка шминка еднаш Започнете од мелем, потоа свртете се кон �

DEN 118.24

Преполни со есенцијални масни киселини и провитамини кои ја омекнуваат, условуваат и навлажнуваат кожа

DEN 0.33

На здравје! Нашите препи пастелни тетоважи за забави се декор за забави што го баравте + загарантиран хи�

DEN 0.33

Висок сјај, ултра пигментирана формула Ги навлажнува усните со шеа путер Лесен мирис на ванила Точка Па

DEN 1115.20

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�

DEN 3.33

①Карактеристики На Производот Ударите Се Мазни И Мазни, А Ајлајнерот Може Да Се Нацрта По Желба Бојата �

DEN 0.67

ПРЕКРАСНИ ОЧИ СО ВОЗРАСНАТА ПАЛЕТА НА СЕНКИ ЗА ОЧИ : Дизајнирана да стане ваша палета за секојдневни или

DEN 639.84

Лизгачките прегради на квадратниот комплет откриваат целосна низа боја со хипер квалитет Супер порибе�

DEN 1385.60

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 0.33

За да учествувате во забавата, треба да ја залепите 12 дена однапред за да биде видлива Во рок од 24 часа, т�

DEN 0.33

4 Кармин во Боја : 4 видови мат кармин, издржлив, водоотпорен, лесен за отстранување на маслото за чистење

DEN 109.76

Пакет за привремени тетоважи за Ноќта на вештерките : 3 чаршафи ракави Привремени тетоважи (големина : 5,8

DEN 111.84

€Самовила Хајлајтер Во Прав ● прашокот со висок сјај доаѓа во шест различни бои : бела месечева светлин

DEN 697.44

Овој производ за убавина е 100% оригинален Маскарата за зајакнување на јачината на звукот И зајакнување н

DEN 3.00

Забележете Дека Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока Или Не С

DEN 163.84

Палета за шминка со 78 бои за сенки и руменило во елегантна црна палета Доаѓа со 60 високо пигментирани бо�

DEN 1.33

€®Висококвалитетен Сет За Шминка●Овој Комплет За шминка севоедно Доаѓа Со Се што Ви Треба! Боите Се И С

DEN 2.33

Ексклузивната технологија ги одржува течните кармини со висок сјај за подолго носење Високо влијание, �

DEN 1.33

€Деликатна Шминка За Очи ● стапот за сенки за очи има 12 различни бои, што може да ви помогне да дизајнир�

DEN 271.84

Богата боја на усните Висока покриеност Долго носење, лесна текстура Хидратантен / навлажнувачки, удобе

DEN 143.84

?€12 ШАРЕНИ ТЕЧНИ АЈЛАЈНЕРИ q неонски бои, идеални за секакви прилики, како Што се Ноќта на Вештерките, Бо�

DEN 111.52

Непогрешлив Пропоследен е остри, молив ајлајнер кој обезбедува до 24 часовно абење на богата, кремаста, л

DEN 143.84

Quz 2 Pcs Праска Боја Менување Затемнети Усна Мелеми q 2pcs праска расположение Промена на Бојата Кармин Долг�

DEN 1.00

Авон Вистинска Боја Сенка Дуо Во Сиви Работи, Авон Вистинска Боја Негување Кармин Во Пролет Јоргованот,

DEN 2.00

❏ Омилен на девојкатамазен шарен ајлајнер и сјајна палета на сенки со една боја и повеќе бои Шминката е

DEN 132.64

КРАЈНА ОСНОВА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ : нашата шминка што пркоси на возраста и ја крева Шминката Со Технологија

DEN 335.84

€Употреба ● прво имајте малку нега на кожата и хидрирајте ја кожата; второ, нанесете една точка, а потоа

DEN 94.24

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден Молив З�

DEN 2.33

Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, За

DEN 32.80

Производот Содржи Погоден За Тип На Кожа : Општо Усните Ја Бледнеат Усната Линија Мртва Кожа Ефект : Не Д�

DEN 71.84

®Костум За Сите Прилики, Совршен За Многу Прилики, Како Што Се Секојдневно Работење, Ноќта На Вештерките

DEN 1.67

Боичка за ајлајнер : оваа сјајна боичка за ајлајнер што може да се спои е тотална тројна закана; Користет

DEN 77.44

●Сјај За усни ● Разбудете го Вашиот Изглед (И Расположение) со Нијанси Со Висок сјај Кои Се Светли, Блес�

DEN 454.40

●Мултифункционален●Покрај Цртањето Веѓи, Погоден Е И За Цртање Бради И Полнење На Линии За Коса Лесно �

DEN 73.28

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

DEN 271.84

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : овие мали куќишта се изработени од супермиграциска кожа и внимателно зашиени до соврше

DEN 159.68

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема