.

.

Со попуст
N/A Nordic Glass Целиот сет чај сет чајник за чајници за домаќинство сет свежа чаша за вода во дневна соба со чаша

N/A Nordic Glass Целиот сет чај сет чајник за чајници за домаќинство сет свежа чаша за вода во дневна соба со чаша

DEN 1505.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нежните линии, убава форма, уживајте во сопственото време Складирање на чаши, едно решение, така што работната површина повеќе не е неуредна. Спирален филтер, ефикасно филтрирајте го Pomace, миризлив чај. Чајник високо боросиликатно стакло отпорен на топлина, без пукање при ненадејно ладење и ненадејно загревање. Тенџере од четири сезони, чај, кафе, сок, ладни пијалоци може да се контролира. Нежните линии, убава форма, уживајте во сопственото време. Складирање на чаши, едно решение, така што работната површина повеќе не е неуредна. Спирален филтер, ефикасно филтрирајте го Pomace, миризлив чај. Чајник високо боросиликатно стакло отпорен на топлина, без пукање при ненадејно ладење и ненадејно загревање. Тенџере од четири сезони, чај, кафе, сок, ладни пијалоци може да се контролира. Нежните линии, убава форма, уживајте во сопственото складирање на Teame Cup, едно решение, така што работната површина повеќе не е неусперален филтер, ефикасно филтрирајте ја pomace, миризлива стакло со отпорен на топлина отпорен на топлина, без пукање во ненадејно ладење и ненадејно тенџере со греење од четири сезони од четири сезони , чај, кафе, сок, ладни пијалоци може да се контролираат, материјал : стакло, керамика, метал -пакет содржина : 6 чаши + држач за чаши + тенџере + шпорет база + Трејјуз : како што е прикажано на сликата, пакетот вклучува : чајник * 1 сет (прави (прави не вклучуваат други предмети за демонстрација) Совети за вид : 1.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

5x6cm стил застрелан стакло Мери 2,25 "високи и 1,8" во дијаметар Сувенир Од Детроит, Мичиген Прави одличен под

DEN 271.20

? Карта за убави желби : знак на предниот капак „Најдобри желби“ со злато и можете да го напишете вашиот

DEN 0.33

Погодно за различни прилики, може да се користи за пиење чај, вода, вино или топли и ладни пијалоци Тие се

DEN 1.33

1деална и за случајна и формална декорација на табели.Овој прстен на салфетка е погоден за сите видови н�

DEN 528.00

Дистрибуира и ја задржува топлината рамномерно Совршен за готвење, сервирање и складирање Одлично за т�

DEN 3.33

Кафе и занает : Занаети го вашето утро десно со топол пијалок што се служи во вашата омилена кригла од ов�

DEN 4319.84

●Мултифункционална Кутија За складирање Е разноврсна канта за складирање што може да се користи како к

DEN 412.80

Цврст дизајн : Оваа решетка за бања е изработена од јаглероден челик, издржлив и 'рѓосан Робусниот струк�

DEN 3.33

STOVETOP Безбедно издржливо боросиликатно стакло чајник што се користи директно во гас или електричен шпо�

DEN 1488.00

Чајник од чај со еден клуч чај чајник Црн чај специјален производител на чај Елегантна чаша домаќинство

DEN 2.00

Направено од бела керамика Слика отпечатена од обете страни Овој производ има висока завршница на сјај

DEN 189.92

Гроздобер држач за тоалетна хартија ❤ [Одличен подарок] Тоа е исклучителен и привлечен подарок за родит

DEN 1.33

ВЕРСТИЛ ПАРА ТОДАС СУСЕСИДАДИ ДЕ ХОГАР Димензии del Producto : 13 Le permite Extender su Fregadero Espacio con ms de lavado y Tomando Habatacin...

DEN 1.67

Издржлива и разноврснаГонска и дексстерозна, тродимензионална елеганција Нека цвеќињата цветаат и паѓ

DEN 334.40

Среќна продажба HSSSGldbru, совршен 5 компјутерски јапонски дизајн керамички ради, златна четка Приближни ди

DEN 3.33

Најлонска обвивка Само миење на рацете Висина 15,7 x Ширина 11,8 x Длабочина 7,9 инчи (40 x 3 Број на џебови : 1 (1 на

DEN 2.00

【Рачно изработен стилски дизајн】 : 4 парчиња 9 инчи триверт душеци, 1 компјутер 9,5 инчи за складирање Рач�

DEN 723.20

Овој тенџере е обликуван како могилица, без линијата на половината, линијата на рамото, деколте и други �

DEN 1.00

Големина : 16*12*8cm; Капацитет : 180мл; Материјал : Кинески сад за рачка од тепсија Гонгфу Ча ; Кинескиот глинен

DEN 415.20

Класична колекција на кристали во Даблин, класична кригла за кафе, поставена за чај, кафе или топла вода

DEN 4300.80

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

DEN 2.67

Совршено вклопување : Нашата конзерва или шишиња со шишиња е дизајнирана да се вклопи во секоја стандар�

DEN 1160.00

★ Лесно складирање на најразлични кујнски прибор, како што се капаци за тенџере и табли за сечење, подал

DEN 233.28

Винил позадинаАутолепетка, не е потребен дополнителен лепак ПВЦ материјал, водоотпорен, докажан прашин

DEN 2.00

Конструкција на тешки wallидови за дополнителна јачина и издржливост Поглед на керамика Идеално за внатр

DEN 2.33

●Чувајте Ја Храната Посвежа е совршено решение за да ја одржите вашата храна свежа Намалете ја сметкат�

DEN 1.33

Назнајте пченица слама и цевка од не'рѓосувачки челик со капак, без вкус и без остатоци, држејќи го зачин

DEN 2.33

Фрижидер може држач за држач : фино изработка, има убаво носење на оптоварување Фрижидер Организатор за�

DEN 361.60

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 0.67

100 % памук, мрежа Памук, мрежа, постава од волна Само миење на рацете Инспирирани од јапонските пазари на �

DEN 239.68

Гаранцијата на производителот не смее да се применува 3,9 x 3,1 инчи (10 x 8 cm) керамика, направена во Јапонија.

DEN 1540.80

Држач за хартиена крпа под кабинетот монтирање на самоуправа кујна countertop wallид за монтирање хартиени др�

DEN 1.33

Висококвалитетна кригла го прави совршен подарок за секого Печатено само на чаши со највисок квалитет �

DEN 2.33

Ткаени прстени за салфетка сет од 6 : Добар квалитет на вода зглоб, одличен додаток на поставувањето на т�

DEN 1211.20

Зиша чај сет домаќинство кунг фу чај постави керамика за чај 紫砂 茶 具 家用 功夫 茶 具 茶杯 陶瓷紫砂 茶 具 套装 家用

DEN 1.00

Оваа лажица е дизајнирана со едноставен, но моден стил, стилски и високо одделение, погодна за дома, заба