.

.

Со попуст
3-инчен алатка за прекин на воздухот и пневматски комплет за мелница за мелница и додатоци 2in1diy алатка сет

3-инчен алатка за прекин на воздухот и пневматски комплет за мелница за мелница и додатоци 2in1diy алатка сет

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мешањето на воздухот е солиден, компактен и лесен Користете ја оваа мелница за умирање на воздухот за мелење, сечење и полирање. Карактеристики 1/4 (6мм) колек и 1/8 (3мм) колек, заден издув и со безбедносно заклучување. Алатката за намалување од 3 инчи е дизајнирана за сечење ореви, цевки од опашка, лим, пригушувачи и многу повеќе. Сечење стража ве штити од искри и остатоци. Бесплатна брзина : 20000rpm Потрошувачка на воздухот : 4 CFM Макс воздушен притисок : 90psi. Мешањето на воздухот е солиден, компактен и лесен. Користете ја оваа мелница за умирање на воздухот за мелење, сечење и полирање. Карактеристики 1/4 (6мм) колек и 1/8 (3мм) колек, заден издув и со безбедносно заклучување. Алатката за намалување од 3 инчи е дизајнирана за сечење ореви, цевки од опашка, лим, пригушувачи и многу повеќе. Сечење стража ве штити од искри и остатоци. Бесплатна брзина : 20000rpm Потрошувачка на воздухот : 4 CFM Макс воздушен притисок : 90psi. Макс воздушен притисок : 90psi.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Безбедност Сертифицирана и наведена од УЛ, признати безбедносни стандарди на САД, ги донесе строгите т�

DEN 3.33

Откривање на АИ : Анти шпионскиот детектор може автоматски да го идентификува, класифицира и снима опас�

DEN 1377.60

【Светло пилешко со шал】 : Влезете во духот на давање со ова светло пилешко со декорација на празнични ш�

DEN 3.33

1033SPA 95 X1 AMETIRC (R) Број на дел Алуминиум V појас макара за спа профил Vпојас Дијаметар на теренот од 95 мм Дија�

DEN 1262.40

Зголемување на инструментите 100x, 300x, 450x Зголемување на инструментите 100x, 300x, 450x Зголемување на окуларот 1

DEN 0.33

Баја Дизајни 587813 + 668007 Највисоки перформанси надвор од патот светла на пазарот РасаДокажано Решение ХИВ

DEN 1.33

【Премиум материјал】 : PU кожа водоотпорен материјал, висококвалитетен влечник со патент, здрав и отпоре

DEN 1156.80

Овој уништувач е погоден за чување и заштеда на тајни банкарски извештаи, парчиња картички во банка Пом�

DEN 3.00

Поставата е издржлива и лесна за чистење Ја одржува топлината, спречува изгореници и не ги повредува ва�

DEN 0.67

Прекинувачи Име на прекинувач Производ : Monolever Cross Cross Cross Rocker Master Switch Model : HKLFW12 HKLFW22 Position : 2 RATED напон : 150 / 250

DEN 193.92

Преносни торби за чевли за патувања : Материјал, кој може да се употреби за долгорочна употреба КОМПАТ З�

DEN 952.00

Модел на макара : 8М22АФ Терен за заби : 8 мм Материјал : Алуминиумска легура Ширина на ременот : 15 / 20 / 25 mm, ви

DEN 0.67

Оригинален дел за замена на OEM Волрат нуди целосна линија на прибор за готвење и е посветена на уметност�

DEN 250.56

Име на производот : конектори за компресија на типот RG6 F Димензии на производот : Должина пред екструзиј�

DEN 1169.60

Алуминиумска легура макара : макара е добро изработена од алуминиумски легура материјал, а оксидиранио�

DEN 103.84

· ◎ Големина : 24 инчи · ◎ Количина и тема : 50 компјутери кои не се повторуваат Налепници за цвеќиња · ◎ Ма

DEN 2.00

[Premium Design] Овие сечила со метална пила со повеќе алатки имаат стандарден дизајн на забите што обезбедува

DEN 2.00

Користете на рамна, лаплива површина : едноставно поставете ја оваа лента на работ на маса или шалтер, со

DEN 542.08

【Широка компатибилност】 Целосно компатибилен со симболот / Motorola TC55 ES85 ES85 XX TC55 AHJC11 ES MC36 【Спецификации н�

DEN 2559.84

Десктоп Optiplex 7050 MT Intel Core i5 6ти Gen i56500 DualCore процесор 3.2 GHz (3,6 GHz со турбо засилување) 256 GB SSD хард диск и 8 GB RAM ме�

DEN 0.33

Mxl16t макара за временски ремен Надворешен дијаметар : 10,33мм Ширина на опсег : 7мм (за ширина од 6 мм) / 11мм (з

DEN 115.04

【Димензија】 H10 (10мм / 0,39инчи) Хексбит штекер, погон од 1 / 2 инчи, вкупна должина од 4 инчи (100мм) 【Трајни】 �

DEN 0.67

Не'рѓосувачки челик сув мерач 1 / 4" Долна монтажа Оценка на притисок 05000psi Прозорец за поликарбонат Не'рѓо

DEN 2.33

Собранието на LG AGM76209901 Врати со заклучување на вратите е оригинален дел OEM (производител на оригинална о�

DEN 1.33

Внимателно создаден од Траки Мајер од антички рамки, секоја музејска пчела ја премостува убавината на а

DEN 3.00

Големина и материјал : M10x125, изработено од висококвалитетна алуминиумска легура со издржлива CNCмашинска

DEN 2.00

Јаглеродна четка, погодна за четка за јаглерод во Дремел, што се користи за алатка за заострување на еле�

DEN 1264.00

Издржлив материјал : Висококвалитетна напредна ткаенина Оксфорд со распрснување на вода и непропустли�

DEN 223.20

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

DEN 904.00

Овој овластен реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како ново Процесот

DEN 959.84

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на и�

DEN 800.00

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Пливаат побрзо и посилно во костим за капење

DEN 958.24

12 x 12 x 2 Случај за прикажување на орев со клучни карактеристики за квалитет на заклучување на дрвени случ

DEN 0.33

Compatible with all Toshiba Fire TV models : 32 LF221 U19 32 LF221 U21 TF32 A710 U21 43 LF421 U19 43 LF621 U19 43 LF711 U20 TF43 A810 U21 49 LF421 U19 50 LF621 U19 50 LF711 U20 50 LF621 U21

DEN 1.33

Брзо суво мастило се суши веднаш за да се спречат размазнување и измамници Врвот од 0,7мм создава линии б�

DEN 0.33

Издржливи кратки лажни нокти овие квадратни печат на ноктите се еднократно, дебели на врвот, за да не се