.

.

Со попуст
HJKOGH 50pcs/lot 3D Nail Art Decoration Decoration Gradient Love Heart Heart Ship Fleshing Freshing for DIY Manicure Nail Carms Accessory Designer

HJKOGH 50pcs/lot 3D Nail Art Decoration Decoration Gradient Love Heart Heart Ship Fleshing Freshing for DIY Manicure Nail Carms Accessory

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Погоден за повеќето природни и лажни нокти, можете да направите најразлични смели и стилски дизајни за нокти Направете ги ноктите да изгледаат поелегантни и сјајни. Можете да создадете дополнителни ефекти за привлекување на око. Декорациите за нокти се изработени од материјали, нема оштетување на ноктите и може да се користи за кој било стил на нокти. Тоа е најдобриот подарок за мама, женски пријатели и сопруга. Бисерите за нокти се погодни за свадба, салон за нокти, шопинг, плажа, забава, слободно време, канцеларија и други прилики. 3Д скапоцени камења и украси се класични дизајни што ги додаваат на вашите нокти, можете да изберете различни кутии за да одговараат на вашата боја на ноктите според вашиот избор, тоа е вашиот најпосакуван подарок за женски пријатели и семејство. Можете исто така да ги користите за украсување на вашиот дом, телефонски случаи, очила, правење картички, уметност на тело, итн. Уметничкиот шарм на 3Д накит. Различни бои и стилови на накит за уметност од 3Д нокти се слатки и модерни, што ги прави вашите нокти да изгледаат поелегантни и сјајни. Доволно стилови за да ги задоволите дневните потреби за дизајн на ноктите и да ги направите ноктите попривлечни. Погоден за повеќето природни и лажни нокти, можете да направите најразлични смели и стилски дизајни за нокти. Направете ги ноктите да изгледаат поелегантни и сјајни. Можете да создадете дополнителни ефекти за привлекување на око. Декорациите за нокти се изработени од материјали, нема оштетување на ноктите и може да се користи за кој било стил на нокти. Тоа е најдобриот подарок за мама, женски пријатели и сопруга. Бисерите за нокти се погодни за свадба, салон за нокти, шопинг, плажа, забава, слободно време, канцеларија и други прилики. 3Д скапоцени камења и украси се класични дизајни што ги додаваат на вашите нокти, можете да изберете различни кутии за да одговараат на вашата боја на ноктите според вашиот избор, тоа е вашиот најпосакуван подарок за женски пријатели и семејство. Можете исто така да ги користите за украсување на вашиот дом, телефонски случаи, очила, правење картички, уметност на тело, итн. Уметничкиот шарм на 3Д накит. Различни бои и стилови на накит за уметност од 3Д нокти се слатки и модерни, што ги прави вашите нокти да изгледаат поелегантни и сјајни.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 175.84

【1】 Адаптер со употреба на ултра прецизност CNC машински алати, софистициран материјал, висок интензите�

DEN 1.33

неговиот тесен висок дизајн и елегантната форма го прават идеален за кујна, гаража, канцеларија или дру�

DEN 584.00

Тешка издржлива ткаенина, без мирис, хеви метал, еколошки Големиот капацитет може да ги задоволи вашите

DEN 572.32

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

DEN 2.67

Мерки високи 5,5 "широк x 3" Наменето за внатрешна и надворешна употреба до 5+ години Едноставен процес на а�

DEN 1.00

Димензии : 0,25 Инчи Длабочина х 3 Инчи Дијаметар Материјал : Доломит КУЛ И СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Користете го ов�

DEN 475.68

КИНЕСКИ КАЛЕНДАРИ моделот е јасен, а бојата е светла ГОДИШЕН КИНЕСКИ КАЛЕНДАР има широк спектар на апли�

DEN 143.84

Висококвалитетен растворувач печатен декларација на висококвалитетен винил Трае пет до седум години д

DEN 864.00

Направено од густ нерѓосувачки челик и пластичен акрилик Повлечете ја задната плоча за влечење на прст�

DEN 323.68

Тип : 2 Позиција 5 Начин; Потрошувачка На Енергија : DC 24 V Влез = Излез = PT 1 / 4 "Издувни гасови = 1 / 8" Големина н�

DEN 111.84

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

DEN 1.67

Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Чинии Спецификација : Сосема Нов Производ

DEN 2.33

Ова е совршена работа за блокирање на светлината за да земе удобно средно време Добијте со спиење по нап

DEN 838.40

Дами танцуваат монистра со врвни ланци, појас за градник за танцување, племенски костим за танцување по�

DEN 2.00

Лесен за употреба : се поврзува преку USB, сериски, паралелно и е компатибилен со медиумски ролни кои имаа�

DEN 527.84

Пластика Висококвалитетен водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос Површината НА УСБфлешуредот �

DEN 1.67

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

DEN 1.00

Полиестерски памук Затворање на врвка машинско перење ПАРТИЈА СКАРА ПРЕСТИЛКИ Унисекс дизајнот го пра�

DEN 1433.60

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Ме

DEN 3.33

Полиестер Направено во САД Видови на поврзување : Поминувајте ја токливата на градите и закопките на но�

DEN 6148.80

Со Дизајн Со Една Рачка, Потребен Е Само Контролен Уред За Прилагодување На Протокот и Температурата на

DEN 2.00

Материјал од природно дрво Аквариум Дрифтвуд е изработен од дрва со високо одделение, цврсто и издржли�

DEN 255.84

Jet International производ А ++ со врвен квалитет etет Лапис Лазули што се врти меркаба нишало стапче зашилени кра

DEN 654.40

Едноставна, но не и ниска форма Целокупната вселенска атмосфера е елегантна и умна Уметникот е инсталир

DEN 0.33

Тие се еден од најкул стилови на располагање и силни! Направени од неодимиум ретки земјини магнети напр�

DEN 1.67

Фесто Оригинален Сосема Нов Производ Ве молиме проверете го моделот и бројот на производот на производ�

DEN 479.84

❥ Андоер Q08 топката главата користете 100% материјал од легура на алуминиум, висок квалитет и издржливост

DEN 1352.00

❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Кабинетот Ко�

DEN 255.84

Направено со органски памук без органска цена Органски тампони ослободени од белење на хлор, пестициди,

DEN 1.67

Материјал : АБС материјал Тежина : Околу 65гр Метод на инсталација : Бесплатна инсталација за удирање и за

DEN 191.84

✅ Исчистете, условете и заштитете го ентериерот на вашиот автомобил со нашата формула севоедна во која

DEN 207.84

Пссе со висок Квалитет Овој Прекинувач oled случај е составен од мек и издржлив компјутерски материјал, ш�