.

.

Со попуст
NKK прекинувачи за прекинувачи за прекинувачи DPDT 0.4VA 28V

NKK прекинувачи за прекинувачи за прекинувачи DPDT 0.4VA 28V

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

МФР : - НКК прекинувачи Пакет : - послужавник. Статус на дел : - Активен. Тип на монтирање : - преку дупка, десен агол. МФР : - НКК прекинувачи. Пакет : - послужавник. Статус на дел : - Активен. Тип на монтирање : - преку дупка, десен агол. Вклучување на прекинувачот DPDT преку дупка, Спецификации на десниот агол : MFR : - NKK Switchs Series : - Пакет : - Статус на делот на фиоката : - Активен тип на монтирање : - преку дупка, десен агол коло : - DPDT Функција на прекинувачот : - Оценка на струјата на тековната рејтинг (Засилувачи) : - 0,4 VA (AC/DC) Тип на активатор : - Стандардна тркалезна активатор Должина на активирачот : - 6,30мм осветлување : - Неилуминиран тип на осветлување, боја : напон на осветлување (номинален) : Стил на прекинување : - компјутер Димензии на намалување на панелот на игла : Тема за грмушка : - Неиздржана, заштита на квадратни инженери : - Карактеристики : - Процес Запечатена Оперативна температура : - -30 ° C ~ 85 ° C Активирачки материјал : - месинг, никел позлатен електричен живот : - 50,000 циклуси Оценка на напон - AC : - 28 V Оценка на напон - DC : - 28 V.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

Може да се прилагоди за да одговара на големината на разни модели на мелница за агол со помош на расклоп�

DEN 1484.80

Пиновите на Dowel се произведуваат на пневматска опрема за даул и доаѓаат во предсекни должини и дијаметр�

DEN 3.00

Освежителен комплет за декорација на летни забави, погоден за тропски забави, забави во базен, забави за

DEN 1200.80

ПОСЛУЖЕТЕ И ЗАШТИТЕТЕ : одличен подарок за загревање на куќата за пријател или за себе, нашите шарени пл�

DEN 4079.84

ПРЕМИУМ ИЗРАБОТКА Вилерој и Бох е иновативна компанија со извонредна експертиза за дизајн и долга исто�

DEN 1516.80

Rovner C1 RL MK111 C1 RL EFLAT ALTO SAXOPHONE LIGATUREцрна Количина на пакет на артикли : 1 Број на модел : C1 RL Земја на потекло : С�

DEN 479.20

Патување Изолирана Кригла За Роботика Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно д�

DEN 319.84

✿Премиум Материјал : оваа чанта за шминка е изработена од ткаенина од диагон, висококвалитетен материј�

DEN 2.67

За нас : Пиншуо Осветлувањето е професионална фабрика за производство НА ЛЕД светилки од 2009 годинаПроиз

DEN 159.84

Зелени Покани За Дипломирање 2023 Со Бели Пликови Пакет Од 20 Покани За Забава Во Град Безвременски диплом�

DEN 1185.60

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

DEN 1438.40

?●Поддржете ги сите игри со Прекинувачи ● овој контролер е одлична замена за контролорите на прекинува

DEN 2.33

Материјал : Не'рѓосувачки челик Овој авион се преклопува рамно за лесно компактно складирање...

DEN 0.67

Количина : Вклучувајќи 20 извонредни и слатки покани и 20 соодветни пликови, доволно за да ги задоволите в�

DEN 3.00

①Употреба Низ целиот збор + Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100240 V, 50 / 60 Hz ●Вградена Безбедносна Заштит�

DEN 271.84

Песната Е Син Дунав Рачно за ротирање на часовникот во насока на стрелките на часовникот,а потоа ослобо�

DEN 4423.04

Машината за сечење на силиконско црево Redback беше развиена поради прашањето на делови за кастрење или се�

DEN 2.67

❁Економски отпорен на абење, Голем калкулатор, Направете го вашиот производ подолг работен век Користи

DEN 1324.80

Може да се користи совршено на вратата за туширање со сапуница, површината со плочки, замагленото оглед�

DEN 1176.00

Применлив Модел : Компатибилен Со Роборок Т7С Т7С Плус С7 С7+ Робот Правосмукалка Лесен За Инсталирање : не

DEN 2.67

ОСОБЕНО ПОГОДЕН ЗА МЕБЕЛ ЗА БАЊА И СТАКЛО : Благодарение на проѕирниот дизајн, заштитникот на копчето на

DEN 9784.32

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 3 / 4 инчи Спојување со дијаметар од 2 дијаметар : 7 / 8 инчи Должина н�

DEN 1.33

РАЧНО ИЗРАБОТЕНО И УНИКАТНО УМЕТНИЧКО ДЕЛО РАЧНО ИЗРАБОТЕНО И УНИКАТНО УМЕТНИЧКО ДЕЛО Оваа прекрасна ч

DEN 959.84

€ Мултифункционален Android 11 Car Stereo ® овој двоен din автомобил стерео е опремен со 9инчен екран на допир, физ�

DEN 3.33

Изработена Од Вистинска Кожа Од Крава Со извонредни конци, издржлива и отпорна на абење Силно Магнетно �

DEN 2.00

Производство на материјал : Изработено од висококвалитетен алуминиумски легура материјал, здрав и издр

DEN 2.00

Содржина на пакетот : Getе го добиете Денот на Свети Патрик убаво 24 парчиња кратки лажни нокти (12 големини)

DEN 1241.60

РДС тјунер покажува станица / песна / уметник на ЛЦДдисплеј Директна Контрола НА ЦД1 USB Порта За Флеш Ди

DEN 588.48

40ти Роденден : една розова 40ти роденден тиара со " 40 "и еден 40ти роденден појас со" 40 и Прекрасен ", погоден

DEN 220.32

1Изработен од квалитетен материјал за долготрајна издржливост.Дизајниран со водоотпорен капак на двој�

DEN 1.33

● OEM Lexmark Casteridge ЗаменаКомпатибилен со Lexmark E260, E260 D E260 DN, E360, E360 DN, печатачи на печатачи E460 Овој кертриџ со в�

DEN 3.33

ЦВЕТНИ ШУМСКИ БЛУЗИ ЗА МАСАНЕ ВКЛУЧУВААТ ОСНОВЕН Пакет вклучува 24 парчиња цветни шумски животни исечоц

DEN 0.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Мешавина од памук...

DEN 0.33

Прекинувачи Прекинувачи карактеристики : Пакетот вклучува : 1x Надворешен Ir Сензор За движење Прекинува�

DEN 0.33

РАЧЕН ДРЖАЧ за ГЛАВА ЗА ТУШИРАЊЕ : мат црна пренослива глава за туширање, елегантен геометриски дизајн с