.

.

Со попуст
DW20V7 за замена на батеријата Dyson V7, адаптер со заклучување на активирањето, конвертирајте за батеријата DeWalt 20V во за батеријата Dyson V7, погодни за апсолутен V7 апсолутен

DW20V7 за замена на батеријата Dyson V7, адаптер со заклучување на активирањето, конвертирајте за батеријата DeWalt 20V во за

DEN 573.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Solution Одредено решение за замор на рацете : Адаптерот за батерии YMWLKJ V7 доаѓа со заклучување на активирањето на активирањето, кое не мора цело време да го држите копчето на вашата правосмукалка за чистење Само треба да го притиснете копчето за четка за да започнете да четкате. Не се грижите да води кон замор на рацете. (Вклучен е заклучување и адаптер за активирање). ➤ Компатибилен со вакуум на серија Dyson V7 : Овој адаптер за батерии V7 е компатибилен со Dyson V7 Motorhead / Motorhead Pro, V7 Trigger / Trigger со HEPA, V7 Car +Boat, V7 Absolute, V7 Flucky, V7 Animal / Animal Pro +, V7 Dattress / V7 без кабел, V7 Extra / SV11, 968670, 229687 ECT. (Батеријата не вклучува, само за вакуумите V7 серии). ➤ Забележете за De Walt до For Dyson V7 батерии : Овој адаптер за батерии V7 е во согласност со стандардите за тестирање на безбедноста на FCC и CE. Конвертирајте за Dewalt 20 V батерија DCB200 DCB201 DCB203 DCB204 DCB205 DCB206 DCB207 DCB181-XJ, DCB181, DCB180, N123283, N123282, DCB201-2, DCB606-2, DCB609-2. Што може совршено да моќ за правосмукалците Dyson V7. (Не за V6 V8 V10 V11 DC31 DC45 вакуум). ➤ Повеќе опции и подолго време : Ако го имате овој v7 универзален адаптер за прицврстување, само треба да се припиете на адаптерот за батерии до батериите DEWALT, што значи дека можете да ја користите вакуумската чистач V7 серија без оригиналната батерија V7. Колку е паметно и каква погодност! (Забелешка : Адаптерот не може да се користи за полнење на батеријата). Multiple Заштита на безбедна заштита : Направено од висококвалитетен огноотпорен материјал ABS, тој обезбедува над-напон, прекумерна струја, прегревање и заштита од краток спој. Дијагностика со индикаторска светлина за комуникација на статусот на работа на батеријата. „Зелена светлина“ значи нормална работа, „црвена светлина“ значи дека батеријата истекува. Само извадете ја батеријата по употреба. 24 часа Поддршка за клиенти, 1-годишна гаранција, ако имате проблем со вашиот адаптер DW20 V7, ве молиме контактирајте не за да ви помогнеме да ја решите!. Solution Одредено решение за замор на рацете : Адаптерот за батерии YMWLKJ V7 доаѓа со заклучување на активирањето на активирањето, кое не мора цело време да го држите копчето на вашата правосмукалка за чистење. Само треба да го притиснете копчето за четка за да започнете да четкате. Не се грижите да води кон замор на рацете. (Вклучен е заклучување и адаптер за активирање). ➤ Компатибилен со вакуум на серија Dyson V7 : Овој адаптер за батерии V7 е компатибилен со Dyson V7 Motorhead / Motorhead Pro, V7 Trigger / Trigger со HEPA, V7 Car +Boat, V7 Absolute, V7 Flucky, V7 Animal / Animal Pro +, V7 Dattress / V7 без кабел, V7 Extra / SV11, 968670, 229687 ECT. (Батеријата не вклучува, само за вакуумите V7 серии). ➤ Забележете за De Walt до For Dyson V7 батерии : Овој адаптер за батерии V7 е во согласност со стандардите за тестирање на безбедноста на FCC и CE. Конвертирајте за Dewalt 20 V батерија DCB200 DCB201 DCB203 DCB204 DCB205 DCB206 DCB207 DCB181-XJ, DCB181, DCB180, N123283, N123282, DCB201-2, DCB606-2, DCB609-2. Што може совршено да моќ за правосмукалците Dyson V7. (Не за V6 V8 V10 V11 DC31 DC45 вакуум).

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 303.68

Двоен прстен со мачо вибрира, држи петел и топки цврсто за да ве задржи потешко подолго и има VIBR Мачо дво�

DEN 447.20

Комплетот е погоден за монтирање на велосипеди за деца, оски или носачи на багаж Знамето за предупредув�

DEN 4185.28

Sleek & Modern Нашите акрилни закачалки се суштински за секој плакар Тие се изработени од кристално чиста акр

DEN 2.67

Моќно движење без четка, бакарна емајлирана жица со висока температура, антипреоптоварување, машина пр�

DEN 0.33

Digital 2,7 K дигитална камера со 16x зум】 Резолуцијата на видео 2,7 K и дигиталниот зум од 16x ви овозможуваат да �

DEN 134.24

Одделение : Стандард Облик на пресек : круг Дурометар : 70а Опсег на температура : 80 ° до 480 ° F Количина на п�

DEN 0.67

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

DEN 175.68

100% полиестер Детали за испорака : За да ви овозможи да го добиете пакетот што е можно поскоро, веднаш ќе и

DEN 0.33

Дијаметар на родител : 25 мм Должина на мозочен удар : 40 мм Компактен тип на цилиндар : Стандард...

DEN 2975.84

Антилизгање на опашката на опашката : ЦПУ со висока прецизност, ергономски дизајн против лизгање, рачно

DEN 632.00

★ 【3Д пирамида дизајн е ефикасно звучно изолирано】 Експериментот докажа дека пирамидните панели се ед

DEN 2.00

【Професионален ветробрански стакло】 Професионалец дизајниран за микрофон за кондензатор на сини сне�

DEN 2458.08

Одговара на 2 5инчен приемник и има ефикасна должина од 12инчи; има 5 75инчен пад и пораст од 8 Ви овозможува

DEN 1252.80

1 : Голема големина на лекување до 8,27 "x824 "(21*22*26cm) , доволно за модел од 10,1 инчен или мал LCD печатач што треб

DEN 0.33

Материјал : Направено од високо алуминиумска легура со низок јаглероден челик, издржлив и отпорен на ко�

DEN 287.84

【DIY Забавувајте се】 : DIY дијамантскиот сликарство може да доживее чувство на достигнување да се биде сл�

DEN 175.20

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ✅ Ултра компактен патнички крпи : �

DEN 3.33

Замена Honeywell 50250 50259 серија филтер за прочистување на воздухот Го заменува префилтерот Honeywell HRFAPP1...

DEN 2.67

Индустриски прекинувачи Индустриски прекинувачи Индустриски прекинувач Пресекувања : Тип : 1 Пол 2 Трки�

DEN 1.00

100% полиестер ♥ Лонг обрн чувај повеќе сјај и далеку Сонцето не е повторно и лицето нема да се изгори...

DEN 0.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на влечење ★ Облека со д

DEN 2.67

Костумајте за вашата влезна врата, плакарот или дневната соба за калта, спалната соба или кујната подал�

DEN 191.84

Дизајн на сплитво2 во стилот на патент : Поминете помалку, но добијте повеќе на Yecaye Ова над организаторот

DEN 2.00

Оваа макара е конструирана со премиум алуминиумска легура, голема јачина и издржлива Тешка должност, мо

DEN 0.33

Како да се користи : тоа е самолепливо и нема лепак и лесен за употреба Само залепете ја налепницата за н�

DEN 1.00

Сензор за слики со висока резолуција, висококвалитетна репродукција на бои, висока дефиниција; Сензор з

DEN 1231.84

100% сосема ново Подготвени за подарок Занаетчиски материјали За белешки, картички и изработка Добредојд

DEN 2.67

[Вистински и природни бои] Огледалата на огледалото на огледалото Хоријучи кои ги рефлектираат вистинс�

DEN 3.00

Klutch 4 1 / 2in Диск од типот 29, користи 120 лигавици цирконија материјал за брзо сечење и пескарење Тип 29 им ово

DEN 2.00

Цврсто сребро Одлична изработка Одлична изработка Оваа мезуза е изработена од стерлинг сребро со добра

DEN 1502.56

Замена за Mindray Datascope Beneview T8 Leadwire Единица по продажба : 1 Замена за Mindray Datascope Beneview T8 Leadwire Единица по продажб�

DEN 207.84

Најдобар подарок : Дрвените знаци прават одлични прикази во вашиот дом и домовите на вашите пријатели П�

DEN 2.67

Акрилна еластична Затворање на копчињата Само миење на рацете Доволна употреба во секојдневниот живот