.

.

Со попуст
Седиштето за тоалети ЕЕБИ со автоматско спуштање Брзо фиксирани шарки од не'рѓосувачки челик деко Дизајн Стандардна форма Универзална за бања 22.10.27

Седиштето за тоалети ЕЕБИ со автоматско спуштање Брзо фиксирани шарки од не'рѓосувачки челик деко Дизајн Стандардна форма Универзална

DEN 2297.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

Капакот на тоалетот со различни обрасци обезбедува пријатна удобност на седење и е изработен од висококвалитетен термосетирање материјал, кој е исклучително издржлив и хигиенски Капакот на тоалетот се затвора полека и тивко сам по себе и исто така спречува прсти или облека да се фатат. Практичниот клип гарантира дека хигиенскиот прицврстувач на не'рѓосувачки челик не'рнѓосувачки челик не се лизга и може брзо да се отстрани и повторно да се собере, со што чистењето е особено хигиенско и лесно. Општа форма : Благодарение на стандардниот облик V, U, O, капакот на тоалетот одговара на најразлична керамика. Седиштето за тоалети е изработено од издржлив и отпорен на гребење материјал, е расипан и, со својата хигиенска површина направена од дуропластична, е исто така идеална за јавни тоалети. Карактеристики на артикалот : Удобно комфор за седење лесно чистење благодарение на мазните површини Брза и лесна инсталација (вклучен материјал за прицврстување) Врската фиксирана завртка за завртки тука ништо повеќе. Изработено од скапоцена уреа-формалдехид смола погодна за сите стандардни суспендирани и хонорарни тоалети стабилни и разнишани хромирани хроми Позлатен метал шаркидал за семејства, ресторани, стоковни куќи, хотели, места за кампување Технички податоци : Надворешни димензии (W x D) : 47 x 38 cm Внатрешни димензии на очилата (W x D) : 40 x 32 cm Содржина на снабдување : - 1x тоалетно седиште - мотив по ваш избор - вклучен материјал за монтирање - замислени упатства за склопување заради условите за осветлување за време на фотографијата на производот и различните поставки на екранот, боите на овој производ може да не се репродуцираат автентично.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

Пакет Вклучувајќи : пакетот вклучува 12 парчиња воени отворачи за конзерви во 2 стилови, секој стил има 6 п

DEN 137.44

90% Полиестер, 10% Спандекс Изработен од висококвалитетен материјал, мек, еластичен и удобен за носење Све�

DEN 1.33

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

DEN 239.84

2 х Несечено Празно Сечило Одлично за замена на изгубени или скршени сечила! Не е потребно програмирање..

DEN 479.52

【€156 Инчен Поголем Капацитет И Мулти Организирани Џебови Q : Димензија12 "L x 7.5" W x 16 " H(одобрена авиокомпан

DEN 4232.00

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

DEN 2.67

Ротари заптивка на вратилото Двоен усна на вратилото 2,165 инчи ширина 0,551 инчи за Боре Дија 3,346 инчи нитри�

DEN 3.00

Уживајте во Интернет до максимум и добијте економична говорна комуникација до области како лоби, соби з

DEN 2.33

Изработен од безбеден материјал, кој е издржлив и практичен мокса стап за плодност Лесен и пренослив, ле

DEN 504.80

Материјалот со високи спецификации на атрибути е прецизен прецизен преку повеќе процеси, со голема јач�

DEN 0.33

●Ултразвучна машина за чистење е Чиста како нова и ја враќа својата брилијантност, повеќе режими на чис

DEN 1.67

Receiveе добиете 6 оценки со соединенија за метални тампони и полирање, идеални за чистење на тешки задачи, �

DEN 3.33

Само Совршено одговара за фитбит Јонски Паметен Часовник Не се вклопуваат други фитбит часовник бендов

DEN 159.20

Куќа мачка застрелан стакло слики изгледот на збунетост измешани со возбуда како што се отвори тој пода

DEN 147.68

Чаша за држачи за пијалоци широко користена, анти водата : држач за шишиња со вода може да стави шишиња с�

DEN 2.00

✿Премиум Материјал : оваа торба за складирање санитарни салфетки е изработена од стадо, сунѓер и Оксфор

DEN 799.84

Рачно изработена, Дрвена Хамса со Хебрејски Домашен Благослов Хамса За Заштита Дрво На Животот...

DEN 1.33

Брзо, сигурно запечатување, економично, лента со рамен удар, чувствителна на притисок, што може да ја зго

DEN 207.36

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

DEN 1.33

Оригинален дел за замена на OEM Блумфилд е светски лидер во индустријата за делови и опрема за пијалоци и

DEN 1046.40

Доста количина и добри комбинации : Може да добиете 24 парчиња црна пластична прилагодлива флексибилна д

DEN 397.76

Висока дефиниција и 170 степен широк агли на гледање со добра водоотпорна функција Применливо за различн

DEN 1.33

100% синтетички Повлечете го затворањето Машина за миење Ткаенина : Останете заштитени од груби УВ зраци �

DEN 4256.00

Димензии на производот : Ве молиме, погледнете го листот за спецификација Вклучува : Само тапа Стил / апл�

DEN 65.44

✨ Белешка : Опасност! Ве молиме, чувајте го овој производ подалеку од бебе и мали деца ✨ Премиум материј�

DEN 2.67

VESA 75 X75 и VESA 100 X100 компатибилни Погоден со монитори 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32 инчи во големина на екра

DEN 2.33

Претходно Скицирани 8х10 Платна Специјално третираното платно е полесно да се обои, а дрвената рамка е су

DEN 159.84

100% Чиста ХранаОдделение Минерално Масло УСП, вегански, без Глутен, Негмо Премиум низок вискозитет за ма

DEN 3359.84

Меле Технологии (Шенжен) Копродукции, високотехнолошка компанија специјализирана за Компјутерско Истр

DEN 3.00

☂ Антисино светло филм : Панел за заштитник на ТВекран Најдобра заштита од синосветло оптички одделени�

DEN 0.67

ПРЕМИУМ ЧЕЛИК ОД ДАМАСК : Изработен Од 67 Слоја Високојаглероден Челик Од Дамаск со 10cr јадро, Цврстината �

DEN 2383.84

Најпознат Бренд 100% Чисто И Природно Сертифициран Квалитет Терапевтско Одделение Загарантирана Чистот�

DEN 752.00

Погодно е да се замени скршениот Погодно е да се замени скршениот Се користи за замена на главата на пин�