.

.

Со попуст
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Bose SoundLink Color Sounder 2 За светска моќност за 3 уреди USB TypeC, USB-A за патување помеѓу САД/ЕУ/АУС/НЗ/Велика Британиј?

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Bose SoundLink Color Sounder 2 За светска моќност за 3 уреди USB TypeC, USB-A

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со звучникот на бојата на Bose Sound Link 2, така што можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, одговара на САД, Велика Британија, ЕУ, Кина излезни и многу други (види слики) Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции. ⚡ 【USB конвертор】 : Ова ја претвора моќта во вашите USB порти. И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките за полнење само со еден уред. ⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со звучникот на бојата на Bose Sound Link 2, така што можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, одговара на САД, Велика Британија, ЕУ, Кина излезни и многу други (види слики). Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 260.80

Моите шарени Садови за сапуница се рачно обликувани, печени во печка, застаклени и реферирани за издржл�

DEN 159.84

Козметичка торба за патување со голем капацитет, повеќеслоен дизајн, држете ги сите ваши шминки Идеален

DEN 2.33

Рачно изработени Рачно изработени Хималајска Лед Светилка За Сол Топло бело лед светло за атрактивен с�

DEN 1.00

Моќни Перформанси За Ладење : Компресорот Ембрако, контролорот Карел и системот за ладење на вентилатор

DEN 1.33

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

DEN 1192.00

Земја : СамоаГодина : 2022 Номинална Вредност : 5 ДолариМетал : Сребро Дијаметар : 39 мм Тежина( е) : 31...

DEN 2.67

Карактеристики : Ге Метал Клипот Шприцеви Нерѓосувачки Челик Клипот поединечно опремени на свој шприц �

DEN 2.67

* ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КАРТИЧКА : нашите покани за роденден се испечатени на висококвалитетни картички за д

DEN 3.00

Полиестер Затворање на патент Само миење на рацете 1 / 4 поштенски дизајн Две странични џебови Официјалн�

DEN 1073.60

Забелешка : алатката припаѓа на сопствени неработни проблеми, а не наплата, добредојде, ве молиме консул

DEN 3.33

полиестер Произведено во САД Или Увезено Ова е маска за очи од полиестерски материјал, дише и удобна, те�

DEN 207.84

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

DEN 111.20

HQRP® USB ДО МиниUSB Кабел плус HQRP® Coaster; Должината на кабелот е 6 стапки / 1,8 м; Пренесувањето датотеки е безбе

DEN 147.68

Правоаголните Засолништа за Херп имаат капаци за самозаклучување со прозорци со прегледувач / фидер со

DEN 464.00

Месинг Компасот е најдобриот подарок за вашето семејство и пријатели Пренослив дизајн, удобен за носењ�

DEN 2.33

Ова е Сосема Нова Дополнителна Тешка Сила Кевлар Vмид V Појас Врвен Квалитет Replacмид Кевлар Замена Дел!...

DEN 1118.40

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1.67

МАСНОТИЈАТА ЕВ е формулирана за сите електрични возила Го штити металот на конекторот од оксидација и к

DEN 3.33

Димензии : 4, 72х3, 54х9, 06 Материјали : Полиестер, Камен, Бамбус, Метал, Пластика Воодушевете ги младите и ста�

DEN 1440.00

Тешки Лежишта 1 вртливиот тркалце има носивост Од 112 Кг тркала доаѓаат со монтажни плочи и завртки Нема �

DEN 0.67

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 3.00

Димензии (во инчи) : 6,7 Л х 4,3 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

DEN 143.84

Пакет : 30 ПАРЧИЊА; Големина : 12 Инчи; Боите Вклучуваат : Црна; Прекрасни и уникатни мермерни балони : модер�

DEN 447.84

Што Ќе Добиете : пакетот доаѓа со 1 парче зајаче пината, 1 парче маска за очи, 1 парче пината стап, 1 пакет ко

DEN 318.40

ТЕ Поврзување Дел Број 915051 Контактирајте не за повеќе детали! Прашајте За Попусти За Волумен И Количина.

DEN 2.33

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна ТочкаВисока јачина и цврстина.Лесен за употреба.Издржлив во упо�

DEN 2.67

ШЕКСПИР VHF 95 СТАПКИ 5399 6 DB 2 ПАРЧЕ.5 СТАПКИ 5399 6 DB 2 ПАРЧЕ Шекспир Галакси Стил 53999 ' 6 " VHF 6d B Gain Collinear фазен 5 / 8 �

DEN 1086.40

ЛЕПИЛО кука има широк спектар на апликации и може да биде добро за складирање на разни мали предмети за

DEN 559.84

Големината на ранецот е 14х10, 2х4, 7 во / 35, 5х26х12 см Ранецот е изработен од висококвалитетно платно...

DEN 0.33

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Додадете складирање на кој било неискористен простор пред или зад вратата од плакар�