.

.

Со попуст
PobeStech компјутер случај за компјутер, компјутер случај за компјутер, Case 1PC вентилатор Компјутер Употреба на напојување дома LED за случај на нем, топлина CM, светлечки м

PobeStech компјутер случај за компјутер, компјутер случај за компјутер, Case 1PC вентилатор Компјутер Употреба на напојување дома LED за случај

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесно за инсталирање и ослободување Ефикасна дисипација на топлина, ниска бучава. Материјал со висока густина, низок јаглерод еколошки. Исклучителната метална мрежа обезбедува посилен капацитет за ладење. Ултра тивок, ви дава удобна околина. вентилатор за ладење. вентилатор за ладење. Пакетот вклучува 1 X Компјутерски Карактеристики на вентилаторот за ладење - Сензор : Не е поддржан вентилатор за компјутерски случај. - Ултра тивко, ви дава удобна мијалник за топлина на компјутер за компјутер. - Напон : вентилатор за кутии од 12 V компјутер. - Материјал : ладилник за куќиште на ABS и метал компјутер. - Предностите на ултра, висок, голем вентилатор за ладење на ветерни компјутер. - Тип на лежиште : Лежиште на запечатување на масло. - CFM : 45,84cfm. - Ефикасна дисипација на топлина, ниска бучава. - Должина на жицата : 30 см. - Исклучителната метална мрежа обезбедува посилен капацитет за ладење. - Боја : розова. - Ниво на бучава : 22d B-A. - Тековна : 0,15А+-10%. - Големина : околу 12 x 12 x 2,5 cm/4,72 x 4,72 x 0,98inches.- Lifeивотниот век : 30000 H. - Материјал со висока густина, низок јаглерод еколошки.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1279.84

Засилувач за позиционирање на ременот : 40100 фунти 2 седишта во 1 : лесно се претвора во засилувач без грб...

DEN 1.67

Димензии : 6 "x 1,2" x 0,5 " Рачно обоени од квалификувани занаетчии Направено во Израел Уметник : Јаир Емануел.

DEN 0.33

Не дремливо олеснување на алергијата Алергии на затворено и отворено 24 часа олеснување Заштитете од пр�

DEN 1360.00

Метал тип : 14к Злато Температура на солидус (топење) : 1 Течност (проток) температура : 1,340°F (727°C)...

DEN 255.84

Декоративно прстен за јадење : Изработено од гласен керамички со одличен квалитет, добро спакувано со к�

DEN 0.67

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонб

DEN 3.00

Пластика ОРГАНИЗАТОР ЗА ШИЕЊЕРентабилно, е вашиот прв избор за складирање, едноставен изглед Дизајнот �

DEN 0.33

●Компатибилен само за i Phone 13 Pro 6,1 Инчи Објавен 2021 година ® ПРЕМИУМ ЗАШТИТАсо заштита : Рамка На Браникот

DEN 1.33

Музичката кутија е одличен мал подарок за роденден, годишнина, свадба, Божиќ, Денот на вineубените, Денот �

DEN 479.84

За Системот За Видео Игри Атари 2600 Еден Играч Игра Користете Со Џојстик Контролер Програмиран Од Хауард

DEN 2.67

РЕШЕТКАТА ЗА ПЕШКИРИ ДВА ВИДА НА УПОТРЕБА : Држачот за крпи се одвојува две отстранливи прачки што можат

DEN 543.20

Замена Хепа Филтер Компатибилен Со Дисон Чиста Топла+Кул (HP04) грејач за прочистување + вентилатор, Dyson Чи�

DEN 323.20

Realme 9 (5 G) се напојува со 2,4 GHz октајадрен процесор и доаѓа со 4 GB RAM меморија Realme 9 (5 G) пакува 128 GB внатрешно с�

DEN 1.00

Фалсификуван од висококвалитетен легиран челик ЦРМО Обезбедува дополнителен дофат над стандардните п�

DEN 276.80

Име на производ : Реле За Општа Намена;Модел : JQX10 F3 Z Напон На Серпентина : AC 220 V;Контакт Капацитет : AC 250 V 7.5

DEN 79.84

●Додадете Повеќе Забава Во Животот : Комплетите за сликање дијаманти сами може да доживеат чувство на д

DEN 127.84

Хардверска поврзаност Кабли за конектори Cirago HDMI до VGA Cirago HDMI до VGA VGA / MINI телефон / USB / HDMI за аудио / видео у

DEN 1176.00

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

DEN 1.67

◆ Терапија со спиење : Ви помага да се поткупите, повеќе одморен сон со решавање на несоница, општа немир

DEN 927.84

Содржина : Висок квалитет CLT 406 S CLTK406 S C406 S M406 S Y406 S 406 S тонер кертриџ (4 пакет, 1 Black+1 Cyan+1 Magenta+1 Yellow) Принос на с

DEN 386.24

Комплет од две пластични шејкери за јајца Двете јајца се сини Мазен и кристално јасен звук Број на предм

DEN 267.04

100% мешавина од памук Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табе

DEN 180.64

Изработен од жилав, мек висококвалитетен силиконски здрав материјал, без мирис, што може да се пере Лесе

DEN 0.33

100% Легура ИЗДРЖЛИВИ И СВЕТЛИ : Нашите Прстени Се Изработени Од Висококвалитетни Материјали, Издржливи И

DEN 3.33

Лантроникс Едс4100 4Порт Уред Сервер Со По4 Х Дб9, 1 Х Рј45 Сервер со четири порти Нема напојување Eds4100 Е Првио

DEN 296.00

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 2.67

Максимален рејтинг на притисок од 300 пси Температурен опсег од 40 до +250 Степени Ф.со овие фитинзи, цревата

DEN 1890.40

Сет 18pc 100+ s / d Сет 18pc 100+ s / d Сет 18pc 100+ s / d Сет 18pc 100+ s / d Сет 18pc 100+ s / d Сет 18pc 100+ s / d Сет 18pc 100+ s / d Сет 18pc 100+ s / d Сет

DEN 3.33

Закачалки за таписерија за wallsидови држачите за подлога за пиша се функционални и практични, не само пог

DEN 491.20

Фитмент : вретено игла цевка черупка е замена ЗА ЕЗОДИ Гас Електрични TXT PDS 2001up, кој е направен според про�

DEN 1.00

Преносна големина Големината на торбата со кутии со пилули е 4,6x388in, што е симпатично и мало, и може лесно

DEN 0.33

Земја на Потекло : Сад Должина на пакетот : 10 Ширина На Пакетот : 4 Висина На Пакетот : 5 Кабел За Напојување

DEN 159.84

Акупресурниот Масажер помага Да се Подобри Циркулацијата на Крвта Стрес и Ослободувач на болка и, исто �

DEN 672.00

Тие можат да се користат како украси за домови, канцеларии и продавница На Божиќ или на други фестивали �

DEN 3.33

Полиестер + мрежа Womenените возрасни фустани за танцување без ракави, тркалезно деколте, повлечете го зат

DEN 233.44

100% полиестер Направено во САД 【Испорака】 Стандарден превоз : 815 дена забрзана испорака : 35 дена...

DEN 0.33

Направено од висококвалитетен полиестерски материјал за да се обезбеди издржливост и долговечност Мож

DEN 143.84

Безболна Кристална Гума За Коса : дали сте уморни од сечење брич, болно депилација или скапи ласери, проб