.

.

Со попуст
Симва абразивен појас на ременот 1 парче 1220 150/100/75/50 мм абразивни пескачки ремени Дрво мека метал мелење појас Сандер појас

Симва абразивен појас на ременот 1 парче 1220 150/100/75/50 мм абразивни пескачки ремени Дрво мека метал мелење појас Сандер појас

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Исполнување на вашите барања за различни апликации Висока стапка на отстранување, добра отпорност на абразија, издржлива и практична. Одлично за полирање, пескарење, мелење и завршна обработка на не'рѓосувачки челик, благ / црн челик, сите метални, пластика, бакар итн. Погоден за не'рѓосувачки челик, не-ферозен метал, црни метални плочи и иверица од лопати, табла за честички, декоративни плочи, дрво и производи од ратан и други мелење и полирање; метални и неметални материјали со вода или со мелење на масло, мелење голема рамнина; Кожа, гума, ткаенина и полирана четкана. Широко користена во металургија, машини, бродоградба, лесна индустрија, кожа, дрво, градежни материјали, текстил и други индустрии. Исполнување на вашите барања за различни апликации. Висока стапка на отстранување, добра отпорност на абразија, издржлива и практична. Одлично за полирање, пескарење, мелење и завршна обработка на не'рѓосувачки челик, благ / црн челик, сите метални, пластика, бакар итн. Погоден за не'рѓосувачки челик, не-ферозен метал, црни метални плочи и иверица од лопати, табла за честички, декоративни плочи, дрво и производи од ратан и други мелење и полирање; метални и неметални материјали со вода или со мелење на масло, мелење голема рамнина; Кожа, гума, ткаенина и полирана четкана.

Главните својства

Grit:
P60-800
Joint type:
Butt joint
Feature:
1. Edge Durability:
2. Consistent Finish:
3. Long Life:
Applications:
Heavy polyester cloth backing,with high mechanical strength,versatile.:
Apply to furniture, flooring, plastic, metal, artificial stone industry.:
If for any reason you are not completely satisfied, please contact us right away and we will make it right. :
Избор на купувачот
DEN 585.60

Тип : Цилиндер Број на модел : MA16*50 Материјал : Не'рѓосувачки челик Тип : Тип на двојно дејство...

DEN 559.84

2 пакувања или 4 пакувања Зачувајте со 4 пакувања од 66 "коска во сечилата за сечење месо Ќе одговара на Гл�

DEN 2.67

?Средни Божиќни Торби За Подароци За Бонбони Нашите торби за подароци за божиќни подароци вклучуваат 15

DEN 63.84

Содржи : збир од 2 Може да добиете две идентични декорации Големина и материјал : 8inch (20 см) на најдолгата с

DEN 241.44

Екстра мека, кука и јамка Флексибилна, гумена подлога со општа намена овозможува рамен или контурен пес�

DEN 2.67

КОРИСТЕН МАТЕРИЈАЛ : оваа висококвалитетна Жична Лента за Бубамара е мека, издржлива и еднократно ВИСОК

DEN 1.33

метал, најлон САМОСТОЈНО ВЧИТУВАЊЕ МАКАРА КОРИСТИ САМ кабелски макара систем СО ремен и кука за да ја по

DEN 404.80

Продолжена должина : 15,25 "(Центар до центарот на топката на приклучокот) Компресирана должина : 9,75"...

DEN 1439.20

Имајте светлина, ќе патувате : Нашата цел, на кое било место на отворено кампфенер ја карактеризира техн�

DEN 2.00

Партиска марама за жени : Убави се за новогодишните забави, забави за Ноќта на вештерките, танцови претс�

DEN 1.00

Голтка и СјајВнесете возбуда во вашиот следен настан со овие прекрасни чаши за неонско осветлување без�

DEN 148.80

Лесен факел за пенкало предводено од мини, работи на 2 батерии на Energizer Max AAA (вклучени) Компактен факел ис�

DEN 2.33

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рамка

DEN 384.00

Име на производ : Јамка Прстен; Содржина На Пакетот : 5 парчиња x Јамка Прстен Главна Боја : Бронзен Тон; Ма�

DEN 3.00

За сопствениците На Play Station, Diablo III : Reaper На ДушитеКрајната Злото издание нуди "Последниот Од Нас" Нефалем

DEN 2.00

Четки за чистење прашина од ноктите, високо одделение и издржливи материјали, не се лесни за свиткување,

DEN 231.84

ПРЕДИГРИ во ДВИЖЕЊЕ : никогаш не знаете кога можеби ќе ви треба свињи за подигање на вашиот омилен пијал�

DEN 1.33

Издвоите Со Уникатна Боја : МЕТРОНИЧНА Сакура Розова 14, 5х19 ПолиПоштата се совршени за да ја истакнете ва

DEN 1585.60

ПРАКТИЧНА ТАБЛА ЗА СИРЕЊЕ : Табла За Сирење со 4 убаво изработени ножеви за сирење од нерѓосувачки челик,

DEN 158.24

Измерете приближно 8 инчи x 12 инчи (20 см x 30 см) Вертикално или хоризонтално Направено од тежок мерач метал

DEN 3.33

1 / 2 вати Подлога за ретардант на пламен Скокни 21 мерачи води (0,028 инчи, 0,70 мм) совршени за лепчиња без леме

DEN 0.33

Број на модел : sapt516 6 Инчен Dmx Пресврт Адаптер Кабел 3 Пински XLR Женски до 5 Пински XLR Машки Конектори...

DEN 4916.64

Водоотпорна површина со кожна површина со кожна кожна кожна покривка + црна технологија за печатење со �

DEN 1.67

Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваат трошоците за одржување Осигурете се да се исполна

DEN 2.33

Компатибилен Со Опел Омега Б (041999) / Одговара На Опел Омега Б 1994 1995 1996 1997 1998 1999 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Пр�

DEN 312.00

Советите за нокти за ноќта на вештерките се направени Од нетоксичен акрилик,заштита на животната среди�

DEN 0.33

Нашите Премиум огледала се кулминација на повеќе од 10 години искуство во правење огледала за туширање Д

DEN 2.33

Д заклучување на ланецот на обликот : Шестоаголна шипка за навој, обликување на едно парче преку прецизн

DEN 1.00

Ќе добиете 36 парчиња покани за забави со пеперутки, 18 парчиња виолетови пликови, 18 парчиња розови пликов

DEN 479.84

Сет за забави на плажа и базен : ќе добиете 12 парчиња топчиња за плажа на надувување од 12 инчи, 12 парчиња н

DEN 1028.80

Вашиот Мотив Disagu Кожата "Пинк чак", точно одговара за Вашиот Microsoft Xbox 360 подолу И покрај оптимална адхези�

DEN 127.84

Lumseенските летни врвови се изработени од полиестер 60% рајон 35% спандекс 5% Ткаенината е мека и удобна, лес�

DEN 3.33

HP Proliant DL580 G5 I / O системска табла СП : 449414001 Како : 013059001 Конектори : Конектор за SPI Board, четири конектори на X8 P

DEN 351.84

100% Чист Платина Силикон Суровиот силикон нема да се скрши и искине за време на секојдневната употреба Д

DEN 127.84

Квалитетен материјал : Транспарентни пластични рачки се изработени од ПВЦ материјал; Мини шрафцигери з�

DEN 14125.28

Високи перформанси и квалитет овозможувајќи им на работниците да градат нешто поголемо Безбедноста не

DEN 561.60

Зли рабови рачки со уникатен Дијамантски Камен Од 1500 Ронки и Празни Стаклени Плочи за употреба со Филмо�