.

.

Со попуст
Калај кутија itrolle 6pcs 80x34x10mm правоаголни метални садови контејнери со празни држачи за шарени садови за садови за бонбони за занаетчиски таблети комплет за опстанок

Калај кутија itrolle 6pcs 80x34x10mm правоаголни метални садови контејнери со празни држачи за шарени садови за садови за бонбони за занаетчиски

DEN 127.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Димензии на контејнерот : Правоаголна калај кутија Димензии 80 x 34 x 10mm / 3,15 x 1,34 x 0,4inch (L x W x H) Висококвалитетен материјал : Направено од висококвалитетен материјал за лимчиња, нетоксичен и безопасен, анти-рист, заоблен раб смислен дизајн, лесна врска, не грижете се за гребење на кожата, побезбедна. Мал и преносен : Правоаголниот сад за калај кутија е мал и исклучителен, лесен во тежина, лесен за носење, едноставен и елегантен во дизајнот, обезбедувајќи ви забавен и практичен сад за мини складирање. Широк спектар на употреба : Метални лименки можат да се користат за чување и организирање на мали предмети како што се бонбони, чај, козметика, кармин, USB кабли, билки, апчиња, занаети за накит и друго. Содржина на пакетот : getе добиете 6pcs бели контејнери за слајд-топ лим за вашите потреби за дневна употреба. Материјал за спецификација : Димензии на Tinplate : 80 x 34 x 10mm/3.15 x 1,34 x 0,4inch (L x W x H) Боја : Белиот пакет вклучува : 2 парчиња бели правоаголни садови контејнери Известување : Рачно мерење, големината е малку погрешна. Може да има мали разлики во боите заради различни екрани.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

Quogind Компатибилен Само со Iphone X / i Phone XS (5,8 инчи) Лесно за ставање и полетување Поддржува безжично полнење.

DEN 854.40

Заменува лифтмастер, занаетчија, далечински управувач од Чемберлен и клуч Далечинскиот управувач вклу�

DEN 169.60

Нема надворешно напојување, нема батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија Нашите про

DEN 3.00

Средно заварување со соларна моќност со филтер за автоматскозатемнување Префрлување од светлина во те�

DEN 193.44

[Висококвалитетен Метален Материјал ] извлекувач од типот мост изработен од висококвалитетен метален м

DEN 383.68

ГОЛЕМИНА СРЕДНИ ПЛАСТИЧНИ ПАНТАЛОНИОдговара на 3236 инчни половини Отворите на нозете се 1824 инчи, а ширин

DEN 2.67

Задоволете Ја Вашата Променлива Побарувачка : ќе добиете 40 парчиња памучни влошки за повеќекратна упот�

DEN 207.36

Рејтинг на адаптер : Светски 100v ~ 240 V 50 / 60 HzUL НАВЕДЕНИ 8 Стапки Вкупна Должина На Кабелот Сите производи се

DEN 0.67

Женски миење на ситево1 чистач Ова нежно миење е безбедно за интимна кожа и одлично за сите Нема потреба

DEN 606.40

Еднократна дупка направена од висококвалитетен метален материјал со одвојлив гумен ракав Металниот ма

DEN 353.28

Прилагодлива алуминиумска долга рачка, прилагодлива во од 25 до 53 инчи, ви овозможува да ја завршите цела

DEN 2.33

Чашата со моливи е конструирана од пластика отпорна на удар Цврста црна боја 100% содржина на рециклирана

DEN 3.00

90% Полиестер, 10% Спандекс Затворање на врвка Машинско Перење Мешавина од полиестер и спандекс може да би�

DEN 188.80

Овој неосветлен прекинувач за селектор е дизајниран да заштити од навлегување на цврсти туѓи предмети �

DEN 3.33

Рохс Во Согласност : Да Рохс Фталати Во Согласност : Да + Карактеристики : Палета На Производи : TRANSZORB SMCJ Се

DEN 478.40

ЗА ПАТЕНТОТ на куќиштето, нема потреба да се плашите дека патентот ќе се скрши и рачниот ќе се испушти КО

DEN 2.00

Изработени од нерѓосувачки челик 304 и завршени во мат црна боја, ѕидните куки се водоотпорни и отпорни н�

DEN 2.67

Изработен од хартиен материјал, мала тежина и лесен за инсталирање Ѕвезда дизајн, изгледа, и...

DEN 1.33

Внатрешен дијаметар : 30мм Надворешен дијаметар : 48мм Дијаметар на ширина : 8мм Запечатете го материјалот

DEN 2.67

✅ Екст пролет, алатка, 302 SS, 1 1 / 2 OAL, PK6, Заврши : Обичен ✅ Wireица Дија : 0 ✅ Целокупна должина : 1 1 / 2 in ✅ Дефлек

DEN 168.00

●Разбирлив процес на работа ● Лесно ракување, четири чекори за правење смути, можете да направите пове�

DEN 2.33

Вашата единица е калибрирана пред пратката со нов сертификат за калибрација што може да се проследи на N

DEN 156.64

Пакетот вклучува : A IDC алатка за стегање и 4 типа На Заглавија НА IDC Конектори,FC 10p ® 20pcs, FC16 P € 10pcs, FC20 PÉX 10pcs

DEN 1033.60

CMOS Модул на сензорот за камера OV7670 со поддршка од 24пински приклучок 20 V поддршка на камерата YUV RGB JPEG 2 MP со

DEN 1516.80

Знакот од дрвен блок е со димензии 5 х 10 х 1,5 инчи Совршена големина за полица, биро или висат на ѕидот...

DEN 0.67

Дизајн : Франција Дуна од Пилат ла ТестдеБУК ПАТУВАЧКИ СВЕТСКИ КОРИСНИЧКИ КОРИСНИК ; 3,15*2,95 инчи, големин�

DEN 95.84

Бидејќи Ефикасно Има Глава На Секој Крај Од Инсталираната Занитвам, Може Да Поддржува Оптоварувања На Н

DEN 494.72

Компатибилни модели : Галакси А21 Едноставен SCV49 (Модел Fall 2021) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структу�

DEN 0.33

Третман со топло и ладно топлото и ладното лекување може да ги опушти уморни очи, олеснување за замор и т

DEN 0.67

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 5мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 / 4 инчи Должина На Спојување : 22...

DEN 1.33

Предмет : Пролет на гас Тип : Азот со тешки работи Материјал : Јаглероден челик Опис Спецификација на про�

DEN 1489.60

Број на модел : U EU12912 T89 T1 T21 T2 T71 TY17 T7 T Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : К�

DEN 252.16

Моден Дизајн, Лесен за ставање и лесен за полетување Одлична заштита на вашиот телефон од нечистотија, г

DEN 191.68

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : малата торба за шминка за чанта е изработена од врвна Ткаенина Од Оксфорд и материјал з�

DEN 1.00

МАТЕРИЈАЛранецот бакугу кацуки е изработен од оксфорд, издржлив и лесен, не избледува во боја, еколошки