.

.

Со попуст
За PS4 Pro - Аниме jujutsu itadori kaisen no yuji gojo satoru kugisaki inumaki nogara toge ps4 или ps5 налепница за кожа за PlayStation 4 или 5 конзола и контролори Дек винил DUC -47288

За PS4 Pro - Аниме jujutsu itadori kaisen no yuji gojo satoru kugisaki inumaki nogara toge ps4 или ps5 налепница за кожа за PlayStation

DEN 342.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, анти-судир и прашина или абразии Може да се користи и за покривање на постојните гребнатини или штети на конзолата и контролорите. Направено од високо квалитетен винил со дизајн со висока резолуција. Винил со висок квалитет излегува целосно чист ако некогаш одлучите да го отстраните, без кинење или остаток. Инсталирајте : Темелно исчистете ја површината. Ставете го на секое парче декорација. Нанесете топол воздух на површината на декларацијата за најдобар резултат (Забелешка : Може да се користи фен за да се зголеми адхезијата на лепилото). Забелешка : Производот се испорачува од Кина, така што ќе бидат потребни 15-25 дена за да пристигнат !!. Опис на производот : PS4 PS5 налепница на кожата Имаме целосни верзии како што се : PS4 Normal, PS4 SLIM, PS4 PRO, PS5 DISC, PS5 DIGITAL MODLE COLLESS SHICKER SKINCE за PS4 PS5 PLAYSTATION 4 PLAYSTATION 5 лесен за употреба и лепење. Лесно е целосно да се отстрани. Отстранлив лепило поддржан винил. Заштитете ја вашата конзола и контролорот од прашина и гребнатини. Декорирајте ги и разубавете ја вашата конзола и контролор одличен избор за подароци за компатибилност на пријатели за PS4 PS5 Play Station 4 Play Station 5 Пакет Вклучен : 1 x Поставете ја кожата на конзолата PS.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 726.40

✾100% сосема ново, никогаш не биле искористени, сите делови се тестираат и контролирани со квалитет пред �

DEN 0.67

Ова забавно исполнето поевтино од десетина специјално издание има исто толку додатоци колку што пекари

DEN 1396.80

Дизајнирано и продадено од Компас Лито Печатење со висока резолуција за долготрајни резултати Винил де

DEN 0.67

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

DEN 1.00

Поврзете го кој било друг лесен пиштол во педалот за нозе Се користи за патка кога играше игри на Намко (�

DEN 646.40

Жичен сензор бар за Nintendo Wii Добијте го инфрацрвениот сигнал од Wii конзолата Потребно е само поврзете го п

DEN 953.60

Употреби : Донесете нов моден стил на вашиот Play Station Прави многу добар подарок во големи прилики како Бож

DEN 3.00

Реална играGameplay огледало во фудбал во реалниот свет со софистицирана контрола на топката, реактивно сн�

DEN 846.40

Истовремено наплаќајте и играјте со Wii U Game Pad Наполнете директно од конзолата или која било друга напоју

DEN 3.00

Целосно заштитно : Заштитете го вашиот прекинувач од случајни водопади или капки и анти гребење Погоден

DEN 3.33

Заматете го далечинскиот управувач на Wii за да се искачи и да го искористи Nunchuk за да ги контролирате над�

DEN 2.00

Силиконски случај за контролер PS4 Ја олеснува употребата на контролорот Го штити вашиот контролер од пр

DEN 2.33

Истражете го затворот на легендарниот Влад Импалер, несреќата на Цариград, кој го инспирираше митот за �

DEN 686.40

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд компјутер случај дава целосна заштита за главната конз

DEN 1.67

Модел за поддршка : PSP 2000 Пакет вклучуваат : 1 сет на целосна обвивка за куќиште Комплетен сет за замена на

DEN 159.20

Пејте го своето срце на 80 тите музика! Широк спектар на песни од вашите омилени уметници од 80 тите години

DEN 2.33

Дизајнирано и продадено од Егеек Амз Го штити вашиот уред од нишки и гребнатини Винил декорации за PSP Go П

DEN 403.20

8 влезови A / V и SVideo 3 влезови на компонентите 3 влезови на Етернет (широкопојасен интернет) 8 влезови AV / SVide

DEN 2.00

Прилагодливи цели за фитнес : Програмата ќе дизајнира тренинг специјално за вас Повратни информации и о

DEN 1.67

Getе добиете : New3 DSXL / LL тврда торба CARTE CASE BLACK COLOR X 1 Состојба : Сосема нова Ве молиме, споредете ја сликата и �

DEN 444.80

Комплетот за карактер на Марио е официјално лиценциран од Нинтендо Комплетот вклучува и стилус на кара�

DEN 782.40

6 стапки долг кабел Слот за мемориски картички Прецизен 3Д аналоген стап Функција на бавно движење...

DEN 702.40

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд компјутер случај дава целосна заштита за главната конз

DEN 3.33

Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со моќни кожи за вашиот Nintendo 2 DS XL! Не ја сакате ко

DEN 0.33

【Полнач за брзо полнење за контролор PS5】 штандот за полнење е дизајниран за полнење на два контролори PS

DEN 2.67

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Касети за игра само како ш�

DEN 819.20

Tech Техника на игри е популарен производител на додаток за видеоигра во Јапонија ・ Декорирајте ги вашит�

DEN 335.84

Безжичен контролер со високи перформанси PS3 се вклопува во дланката на раката ? 【Компатибилен】 Безжиче

DEN 0.33

Висококвалитетна ламинирана винил заштитна кожи (конзола и Game Pad не се вклучени) Лесен за нанесување и л�

DEN 1569.60

Боја : екран на допир бело Тип : екран на допир Број на модел : За Logicom LITE 552 Модел : За Logicom LITE 552 Боја : екран �

DEN 3.00

Оваа кутија за касети за конзола за игри е изработена од трајна транспарентна тврда пластична обвивка, �

DEN 836.80

Целосно заштитно : Заштитете го вашиот прекинувач од случајни водопади или капки и анти гребење Погоден

DEN 934.40

Play Station 5 Дигитално издание плочи за лице Одлично за стримичари / гејмери ​​кои сакаат да го покажат нов�

DEN 2.67

Активна АИ : ПЕС 2012 се стреми да го рекреира движењето и етиката на тимот на реалниот фудбал, а активната

DEN 0.67

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, антисудир и прашина или абразии �