.

.

Со попуст
Чинија за сервирање на керамика Staub, 9,5-инчи, цреша

Чинија за сервирање на керамика Staub, 9,5-инчи, цреша

DEN 2016.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Стаклена стаклена порцелан-енамела завршница Убавата завршница е многу отпорна на гребење. Stoneware нема да ја апсорбира влажната дифузија на топлина нежно и ја задржува топлината исклучително добро. Транзиции од рерна до маса убаво. Микробранова замрзнувач бројлери и рерна безбедна до 572 F. Безбедна машина за миење садови. Десигирана од Стауб во Франција произведен во Кина. Стаклена стаклена порцелан-енамела завршница. Убавата завршница е многу отпорна на гребење. Stoneware нема да ја апсорбира влажната дифузија на топлина нежно и ја задржува топлината исклучително добро. Транзиции од рерна до маса убаво. Микробранова замрзнувач бројлери и рерна безбедна до 572 F. Безбедна машина за миење садови. Десигирана од Стауб во Франција произведен во Кина. Елеганцијата и функционалноста на керамиката на Staub оди од замрзнувач до рерна до маса. Стаклената порцеланска завршница одговара на леаното железо на Стауб за да се меша совршено на горната маса. Безбедна рерна и бројлери до 572 F, керамиката може да се користи и во микробранова печка и се безбедни машини за миење садови.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Уникатна идеја за подароци : Тешко е понекогаш да се појави уникатна сегашност Не можете да тргнете наоп

DEN 2560.00

Модерна, дарежлива и исклучителна изработка Поклопете ја плочата за да ја направите целата маса уредна

DEN 95.84

Совршено вклопување : Нашата конзерва или шишиња со шишиња е дизајнирана да се вклопи во секоја стандар�

DEN 1.33

161 / 2" Должина x115 / 8 " Ширина Дизајн со врвен квалитет : Изработен од издржлив, флексибилен силикон за хран�

DEN 416.00

Безбедно и сигурен : БПАбез, изработен од храна од 18 / 8 не'рѓосувачки челик, шише изолирано со вакуум со д�

DEN 0.33

✅ Големина на кригла на кафе : 26x6,7 cm / 10 ✅ Термос материјал : 304 не'рѓосувачки челик ✅ Изолирана чаша за ма

DEN 416.00

Чувајте ги вашите ормани уредно, што е добро за помали или зафатени кујни, контра врвот, шкаф или дури и п

DEN 2.00

полиестер Направени во САД или увезени Полиестерска обвивка Нема затворање на затворање...

DEN 1.33

не'рѓосувачки челик Големина на производот : приближно 3,0 x 3,0 x 5,3 инчи (7,5 x 7,5 x 13 Тежина на производот : 0,17 к

DEN 4161.28

Производ : решетката за складирање Идеално за организирање на масата, можете да чувате козметички, прои�

DEN 448.80

пластика Контејнер за житни култури : Направено од врвен материјал, нашиот воздушен тесен контејнер е и�

DEN 2.67

Стенд за метална декорацијаза домови, станови, домови, кондоси, РВ, кампери, чамци и кабини Држач на тоал�

DEN 1.67

Овој производ се вклопува под вашиот миксер за кујната и му овозможува да лета за употреба Со пластична�

DEN 3.33

1 Чувајте ги шалтерите чисти и организирани прибор Четири решетки држат до 4 прибор одеднаш Подигнатите

DEN 2.00

1 Лесни за чистење и еднократно Занаетчиството е многу деликатно, сечење е прецизно, а.ideal за случајна и ф

DEN 1324.80

Лепилобакирање, користете како заштитник на екранот за телефон, не влијаат на вашата оригинална декора�

DEN 335.84

Одбори за торта : Овие тркалезни табли за торта се совршен начин да ги претставите вашите колачи, кекси, �

DEN 197.76

Гаранцијата на производителот не може да се примени Надворешни Димензии : Прибл 13,2 х 7,7 х 5,3 инчи (33,5 х 19,5 �

DEN 5312.00

201 Површина од не'рѓосувачки челик црн третман со борба против кара, широко користен во кујнски прибор и

DEN 0.33

Најдобриот настан фотограф некогаш сладолед лажица врежана кафе лажица чаша кафе лажица кригла за мажи

DEN 1.00

Овој дизајн лесно може да се вклопи во кој било декор на домот Забавете гости на вашиот следен настан со

DEN 1.67

Ве молиме погледнете го упатството за корисникот или упатството за корисникот или упатството за корисн

DEN 0.67

✅ Податоци за сервирање на дрво од багрем : Користете го најдоброто дрво за да направите пластери за сер

DEN 2791.36

Димензии : 42, 5х2 см Тип на вок : без гасови од масло Тип на капак : без капак Материјал : леано железо Подгот

DEN 312.00

100% полиестер Полиестерска обвивка Супер силно, е тестирано оптоварување за да се одржат повеќе од 44 bs! Н�

DEN 271.84

Платно Направени во САД или увезени Поставена памучна обвивка Се справува со затворање Hand Wash / Machine Wash La

DEN 212.80

Надоместокот за испорака е вклучена во САД и може од Јапонија Обично се потребни 714 дена за испорака Гол�

DEN 392.00

15 мл чаши Двострано печатење Микробранова и машина за миење садови Одличен подарок или расипете се да с

DEN 3.33

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

DEN 1.67

Оригиналната намера на дизајнот не е само шише со вода, туку и неверојатно уметничко дело кое ви овозмож

DEN 319.84

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

DEN 1.33

Повеќекратно складирање, заштеда на простор, густа основа, стабилна и безбедна Оваа алатка е добро скла�

DEN 2.67

Производител : Рид во шемата Сребрена скулптура од Рид и Бартон Не е монограмирано и е во одлична состој�

DEN 887.68

Големина на табла за суши (приближно) : 19,7 x 15,7 x 0,6 инчи (50 x 40 x 1 Тежина : приближно 5,9 фунти (1.800 g) (вкупна теж�

DEN 7267.20

★ Водата зовриена во чајникот од леано железо е мека вода, а вкусот е кружен и сладок Се користи за приго

DEN 3.00

●Дизајн под висок притисок, работен притисок 80 Kpa, брзо готвење, заштеда на енергија, заштеда на време, г�

DEN 263.84

Риба за кожа на кожатабрзо отстранете ги скалите на риби, многу е удобно и практично да се користи Четка

DEN 2.67

[Дизајн] Едноставна чаша за стакло во стилот на дизајн со лого на добро утро, многу лесна, ние специјално

DEN 0.33

MaterialQualyQuiality Material❤ најлонска мрежа + рамка од не'рѓосувачки челик, шаторот за храна за попап мрежа е изра

DEN 0.33

【Одличен перформанс】 Оваа хоризонтална машина за континуирано запечатување FR880 е погодна за различни

DEN 1.33

♦ Елегантен : Бронзената рак на чаша со железо вино додава допир на елеганција на вашата кујна или декор

DEN 868.00

ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : Циркулонскиот Сјај комбинира издржливи перформанси на садовите за готвење со супери�

DEN 3.33

Лен Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од едната страна Стилски ди�

DEN 161.44

【Премиум материјал】 304 Внатрешен сад, внатрешниот сад за ручек е изработен од високо квалитетен 304 не'р�

DEN 340.96

ИДЕАЛНИ ЗА СЕКОЈ РЕЦЕПТ ЗА ТОРТАДизајнирани За чизкејкови, овие тави се идеални за колачи наопаку, тира�