.

.

Со попуст
2 парчиња ретро жична далечинска игра подлога џојстик контролер класичен жичен N64 64-битен GamePadој џојстик компатибилен со видео конзолата N64 System

2 парчиња ретро жична далечинска игра подлога џојстик контролер класичен жичен N64 64-битен GamePadој џојстик компатибилен со видео

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

>> Аналогна контрола на стапчињата ја командува вашата акција со прецизност, додека легендарниот Д-рампа нуди класично чувство за игри; се одликува со десет копчиња, една аналогна „контролен стап“ и 8-насочна насока за насока, сите поставени во „М >> Тесна и точна аналогна контрола, контролорот има 10 копчиња за функции (вклучувајќи функции на лево и десно рамо и Z-активирање). Врз основа на ергономски и дизајнирани да ги соберат рацете убаво, полесно да ги зафатите од другите контролори. >> Компатибилен со N64 Rumble Pak и Memory Pak. >> кабелот е приближно. 1,7 метри (6ft), вклучувајќи конектор за притисок и лесен за употреба. Користете кабли за продолжување на контролорот, можете да играте низ просторијата. Oyојстикот може да се отстрани и може да се замени, ве молиме контактирајте ја поддршката на продавачот доколку ви треба замена на новиот џојстик. >> пакет вклучуваат : 2x жичен контролер за игри за N64 (сина+црвена). >> Аналогна контрола на стапчињата ја командува вашата акција со прецизност, додека легендарниот Д-рампа нуди класично чувство за игри; се одликува со десет копчиња, една аналогна „контролен стап“ и 8-насочна насока за насока, сите поставени во „М. >> Тесна и точна аналогна контрола, контролорот има 10 копчиња за функции (вклучувајќи функции на лево и десно рамо и Z-активирање). Врз основа на ергономски и дизајнирани да ги соберат рацете убаво, полесно да ги зафатите од другите контролори. >> Компатибилен со N64 Rumble Pak и Memory Pak. >> кабелот е приближно. 1,7 метри (6ft), вклучувајќи конектор за притисок и лесен за употреба.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Белиот пакет вклучува : 1x UMD задната врата Оваа пластична врата за замена со метален прстен е компатибил�

DEN 1371.20

Tipo de Interrustor : Interrusher de Perilla Сертификат : CCC Номбре де ла Марка : Луасин Ориген : CN (Ориген) Tipo de Interrustor : Interrusher de

DEN 5599.20

Овие рекови играат идентични со оригиналната игра, но користете ги сите нови делови, така што ви е загар�

DEN 987.20

Стотици избори : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со моќни кожи за вашиот Sony PS Vita! Не ми се допаѓ

DEN 3.33

1 Напојувајќи се со батеријата АА, батериите не се вклучени.compatibalty со која било верзија на конзолата Nintend

DEN 0.33

Компатибилен за далечински управувач на Wii Направете ги вашите постапки повторно да одговорат со замен�

DEN 1035.20

Безбедно и удобно, секогаш на дофат Брзо инсталирање без да користите специјални алатки или расклопува�

DEN 1097.60

Зголемено искуство за игри за игри за голф во Марио : Специјални додатоци за голф за поголема точност и ч

DEN 977.60

【Бесплатни 900 Super Classic Games】 Оваа рачна конзола за видео игри X12 има носталгични 900 NES / SNES / GB / GBC / GBA / Arcade Games,

DEN 2.00

Боја : E3 FDS15 P1 Тип на прекинувач : Прекинувач за близина Сертификација : CCC Потекло : Кина на копното...

DEN 325.28

Преземете ја улогата на елитен агент на силите на Пингвин, завршувајќи ги врвните тајни мисии Играјте о�

DEN 1350.40

Винил Деклас за прекинувачот Nintendo (само пристаниште) Печатење со високи резолуции со употреба на еколош

DEN 454.40

Налепница Super MarIO PS4 изработена од висококвалитетен PVC лепило, лесен за лепење и отстранување, не останаа

DEN 6365.28

Колекцијата Хари Потер содржи : Комора на тајни, затвореник на Аскабан и пожар од пожар Колекција на Хар�

DEN 319.84

Заврши јаглеродни влакна со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат финиш, оваа стилска тек

DEN 606.40

Касета за печатење и игри со висина Сите игри RPG / ARPG со функција за зачувување на батеријата, Акција игра

DEN 3.00

Стилски куќиште за паричник PU, направен за Huawei Honor 7 C / Y7 2018 / Y7 Pro 2018 / Y7 Prime 2018 Елаборат дизајн : изграден

DEN 0.67

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд компјутер случај дава целосна заштита за главната конз

DEN 1.67

? 【Најдобра жична програмабилна замена за контролорот за прекинувачи oyојкон само рачен режим】 Постој�

DEN 1265.60

Компактен изглед, професионален чипсет обезбедува одлични перформанси на системот и не зазема простор

DEN 1.33

Винил Деклас за прекинувачот Nintendo (само пристаниште) Печатење со високи резолуции со употреба на еколош

DEN 198.40

Користете ја оригиналната картичка за игри во САД / ЕУР за Mega Genesis Megadrive Game Card Користете Flash Kit MD Electress Gold PCB

DEN 470.40

Користете ја оригиналната картичка за игри во САД / ЕУР за Mega Genesis Megadrive Game Card Користете Flash Kit MD Electress Gold PCB

DEN 0.67

Идеална замена : проucирен случај, вклучувајќи гор, дното, контролорот за држач и модемот Ретро замена за

DEN 1200.00

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд случај PU, дава целосна заштита за главната конзола, рад�

DEN 945.44

Решајте загатки и соберете ги индициите, за да научите како може да се заглават чудовиштата повторно Зе�

DEN 1078.40

Getе добиете : New3ds XL тврда торба носење куќиште со чудовиштеловцирај на црна боја Внатрешниот дел е израб�

DEN 2.33

Додатоци за Sony PSP Пакетот содржи : Најдобар нов LCD екран на LCD за Sony PSP PSP3000 Висок квалитет и ново Додатоци з

DEN 1382.40

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Касети за игра само како ш�

DEN 0.33

Направено од налепници за лепило ПВЦ (отстранлив) Целосниот сет вклучува налепница со двојна рачка + Фил

DEN 619.20

Заложба за квалитет : Направено од врвно лепило, лесен за инсталирање и отстранување, без леплив остаток

DEN 694.40

Wii Nunchuk & далечинска кожа Лесна, инсталација без меурчиња и отстранување на гуо Тенки и цврсти штити од с�

DEN 1012.80

Заштитете го вашиот 2 DS XL во нашиот уникатен стилски куќиште за сиво и црно носење! Нашиот симплистички д

DEN 1232.00

Пластична обвивка за замена на кертриџот за игри NES Висок квалитет ABS Секоја обвивка спакувана во ПП тор�

DEN 0.67

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Касети за игра само како ш�

DEN 280.00

Потреба за прикриена брзина (PS3) Она што започнува во градот е сместено во кањоните, бидејќи потребата за

DEN 0.67

Заврши јаглеродни влакна со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат финиш, оваа стилска тек

DEN 2.33

Кожата на УСКИНС ги покрива предните и задниот дел од Sony PSPGO Заштита на гребење со двојно слој тежок вин�