.

.

Со попуст
Квморзе 10.2''''glass Десерт купола со база, 11,8 Декоративна табла за торта со стаклена купола, фиока за приказ на овошје за торта за кујна, роденден, свадби, десерт за мезе

Квморзе 10.2''''glass Десерт купола со база, 11,8 Декоративна табла за торта со стаклена купола, фиока за приказ на овошје за торта за кујна,

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Погодна фиока за снек - чиста купола за стаклена торта е идеална за прикажување на колачи, овошје, пити и колачи во стил Може да се користи во вашиот бар за десерт, маса за торта, маса за забава, трпезариска маса, коктел -маса и многу повеќе, и одлични за Божиќна венчавка. 2in1 Употреба - стаклото мини торта за торта е одлично за крем десерти од чизкејк. Тие можат да користат заедно, а фиоката може да се користи независно за сервирање закуски или десерти. Разновидна - куполата за приказ на bellвончето не е само штанд за торта, а исто така е совршена за растенија, сукуленти, самовила, фотографии, медали, украсно пополнување и многу повеќе. Лесно чиста - плочата за леб во домаќинството е направена од багрем дрво и стаклени материјали, лесно е да се исчистат и може да се стави во фрижидер. Kvmorze чиста стаклена клоче купола тегла 1. Теглата за купола од чиста стаклена клока е изработена од багрем дрво и стаклени материјали, лесно е да се исчистат и да се користат долго време. Послугата за сервирање за сирења, десерти, овошје или украсни дисплеи во вашиот дом, свадба, забава или поставување настани.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

Состав : Стерлинг сребро Производител : Горхам Тип : прибор за прибор ножеви Состав : Стерлинг сребро Про

DEN 3.33

Измешајте три 16 мл Маргарита за 8 секунди или помалку Високи перформанси, 2 КС, 2степен мотор со 24.000 макси�

DEN 152.32

【Издржлив материјал】 : Направено од здрав нерѓосувачки челик, издржлив и не 'рѓосан, обезбедувајќи дол�

DEN 2.00

Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од едната страна Стилски дизајн

DEN 3.00

Чај сад виолетова песок чај сад Голем керамички буден чај сад дома 茶叶 罐 砂储 茶罐 大号 陶瓷 醒 茶罐 家 Чај сад

DEN 718.40

Класификација на полица : време на земјиште на пазарот : мај 2019 година Материјал : Пластичен број на слое�

DEN 2.33

Железо Кинеска рачка со чајници : Практичната рачка на чајникот е изработена од добар и стабилен железо

DEN 1.00

Слик и стилски : Не мора да ја жртвувате потрагата по функционалност Оваа тава решетката нуди доволно ск

DEN 0.67

Карактеристики : Помалку чад од масло, не е лесно да се држи до тенџерето Овој вок има нелеплива површина

DEN 0.33

Овој стилски дренажа за јадење има 2 метални нивоа во позлатена завршница Метал 2ниво на сад за јадење во

DEN 2.67

Изолиран, отпорен на топлина на табелата, без лизгање и отпорен на абење, заштити ја вашата маса од гребн

DEN 327.84

Методот за поставување може да ја исцеди водата брзо и да ги одржува стаклените чаши чисти и уредни Држа

DEN 1.00

Serviette Rings : Убаво разубавување за салфетка, едноставна и практична Прстени со салфетка : со удобен допир Д

DEN 0.33

Удобно за држење и издржлив Устата на чашата е заоблена за да одговара на формата на усната Моќно издава

DEN 2.00

Тавата / тавата е совршена големина за пржење месо, пржење зеленчук, пржење јајца, готвење риба, фахити �

DEN 553.44

Не'рѓосувачки челик Ова шише со вода е изработено од не'рѓосувачки челик, трајно и силно Дното усвојува �

DEN 1.00

Не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени Материјал : Ова изолирано шише со ватер е изработено од

DEN 2.33

Во добар дизајн, со добра изработка, ќе имате добро чувство на допир Заокружени агли и мазни рабови, не е

DEN 0.67

Екозанаетчиска девица ПВЦ боење ПВЦ лента со висока јачина на PVC Убав и практичен шуплив дизајн Погоден

DEN 135.84

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

DEN 111.84

Совршено вклопување : Наменето да се вклопуваат поголеми лименки или шишиња со пит шишиња од 22 мл до 24 мл

DEN 0.33

Големина : D 3,7 x W 60 x H 2,8 инчи (9,5 x 15,3 x 7 Материјал : меламин смола Направено во Јапонија Деликатна финиш на ж

DEN 3.33

Најлонска обвивка Само миење на рацете Висина 15,7 x Ширина 11,8 x Длабочина 7,9 инчи (40 x 3 Број на џебови : 1 (1 на

DEN 2.33

Користете : Материјал со суровини : пластика Број на модел : MF21696 Класификација : решетката што не е прекл�

DEN 1.67

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

DEN 751.84

Современа послужавник / Османлиска послужавник : Додадете допир на елеганција и разноврсност во вашиот

DEN 421.28

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина : 4,3 x 3,5 x 3,1 инчи (1 Тежина : 0,6 фунти (0,3 кг)...

DEN 3.33

Едноставна и лесна инсталација, можете да изберете бесплатна инсталација на удар, или можете да изберет

DEN 3.33

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

DEN 2.33

Lighthouse Christian Products Handwarmer керамички кригла има уникатен дизајн и охрабрувачки сентимент Карактеристики пе

DEN 3.33

Дизајн за заштеда на простор : Нашиот организатор може ефикасно да содржи џумби на делови и да го ослобо�

DEN 1232.00

Решетката за одвод за складирање на домаќинства, решетката за одводнување со повеќе функции, чувајте го

DEN 1.33

Модерна и шик, исклучителна изработка Направете ги вашите семејни собири повеќе елегантни...