.

.

Со попуст
JSER USB 3.1 Тип-C USB-C до 1.8 Инчен Микро SATA 16pin 7+9 SSD За Надворешен Хард Диск Комплет 5Gbps

JSER USB 3.1 Тип-C USB-C до 1.8 Инчен Микро SATA 16pin 7+9 SSD За Надворешен Хард Диск Комплет 5Gbps

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Поддршка USB3 Поддршка Микро САТА ,не поддржува msata / SATA хард диск. Поддршка на било Микро SATA1.8 " Микро SATA хибрид (HDD/SSD) дебелина не може повеќе 5mm.1 Тип-C USB-C до 1.8 инчен Микро SATA 16pin 7+9 SSD На Надворешен Хард Диск Комплет. Поддршка Микро САТА ,не поддржува msata / SATA хард диск. Поддршка на било Микро SATA1.8 " Микро SATA хибрид (HDD/SSD) дебелина не може повеќе 5mm.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 223.84

1 Дрвена лажица со ласерско гравирање смешни цитат "Рунда Да Се Разбуди Некои Срања" Лажицата е 12 "инчи (30

DEN 287.84

Висока апсорпција 19,7 x 23,6 инчи; ткаени со долга јамка изопачени микрофибери, што во голема мерка ја згол�

DEN 1.67

Мистериозно осветлување одозгора, подолу, или во рамките на, Старстранд дискретно оди таму каде што нем�

DEN 207.84

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Струја : AC0 02 A;Моќност : 0,5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога �

DEN 764.80

Ве молиме, дозволете 723 работни дена за испорака Пакетот содржи една ставка за список 3 / 4 инчи DN25 Градина

DEN 99.52

Видови Бариери Видови Во Евро Стил 2 пол преку 24 Пол 3,5 мм преку Теренот од 11 мм Еден И Двоен Ред...

DEN 1214.40

Компатибилна работа со 141 инчен 1280x800 30pin Конектор лцд панел N141 L1L02 N141 L1L03 N141l3L03 Rev Ова лвд контролор одбор С

DEN 2.00

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

DEN 448.00

Модел : Апстрактна шема Стил : Едноставен и модерен Класификација на бои : мермер бел мермер црн Без разл�

DEN 1566.40

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 30% на 1 од секои 2 Andе ги ажурираме стилови секој ден...

DEN 2.00

Компатибилен со i Phone 11 Pro Max Преживува : Капки од 2 метри Ултратенки : Дизајн на едно парче Одржливо направ�

DEN 508.80

Земја Како Што Е Означено ♡Материјал : навлаката за перници и влечките се изработени од висококвалитет�

DEN 1.00

Лесна и заштеда на простор алтернатива НА СМБ; Предвремен интерфејс за брза и лесна инсталација;...

DEN 1012.80

Резервна Батерија за тој скапоцен момент Замена На Батеријата За Никон ЕНЕл14а и ЕНЕЛ14 Компатибилен Со Н

DEN 1041.60

Тип : торба за оружје за : Galaxy A40 5 Материјал : PU кожа Shock Proof + AntiBratch + AntiSlip Производот вклучува : 1 Телефонска

DEN 884.80

КОМПАТИБИЛНОСТ : футролата за флип телефонот на целото тело е дизајнирана специјално за паметен телефо�

DEN 1.33

Qd Webcame 1080p Autofoc® Оваа ВЕБКамера НА YOUPECK КОМПЈУТЕР со CMOS од 5 мегапиксели се одликува со резолуција од 1080p со

DEN 109.76

€ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ€Капацитет : 200g / 200ml / 68 мл; Материјал : Алуминиумска Легура Quish quality quald Направен Од а�

DEN 2.00

40% полиестер, 50% памук, 10% најлон Балетската долна облека е изработена од полиестер, спандекс и најлон мат

DEN 543.84

Сет за суперВредност 100 Парчиња мали хартиени кеси за подароци со рачки : (10 " х5 "х13"), овие крафт хартиени

DEN 0.67

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1423.84

100% природен памук Нашите тампони се направени од памук без ГМО и се 100% биоразградливи, хипоалергични и �

DEN 175.20

Официјално лиценциран производ Квалитетни материјали што се користат за сите производи на Wincraft...

DEN 1.00

ПРОГРАМАБИЛЕН СО СИСТЕМ ЗА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој термометар има програмабилна карактеристика, така што

DEN 623.84

Погодно за торба за алатки De Walt, алатки за напојување De Walt 20 V (не вклучуваат батерија) Решетката на најго�

DEN 1241.60

* Направено од високо квалитетни материјали, стабилни перформанси, издржливи * Како дел од нормалното од

DEN 0.33

Функција заштитни странични клапи и предно надворешно затворање Максимална заштита за вашите најважни

DEN 4878.40

Производ 1 : НОЖ ЗА КОСКИ И ФИЛЕ : Премиерот 6инчен Нож За Коски И Филе има тесно, закривено и исклучително

DEN 0.33

[8,6 х 8,5 см 260 кубика] Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликув�

DEN 108.64

70% полиестер, 20% спандекс, 10% најлон Деца девојчиња без ракави леотард со шорцеви за танц Табела со големи

DEN 3.00

Одличен подарок за оние кои уживаат во тренинзите и вежбањето Покажете им ја вашата љубов и грижа Прила�

DEN 1724.32

Дизајнот на купот со висока ниска јамка нуди функционалност иesетска привлечност Густо тафтуваното Дек�

DEN 3.00

Име на производ : Оптоварување Ќелија;Модел : YZC97;Номинално Оптоварување : 40 Kg / 882 lb;Номинален Излез : 2€0 Г

DEN 2.00

ДИЗАЈН БЕЗ РАЦЕ : Уникатен дизајн на слушалки, совршен за ослободување на рацете Двоглавиот вентилатор �

DEN 287.84

Големина : 11 Материјал : издржлив Полиестер,надворешен материјал Е Ткаенина Од Оксфорд, лесна за чистење

DEN 2.00

Uономски дизајнираниот корисен нож содржи завртка за заклучување со ниско триење за брзо и лесно менува

DEN 143.84

Пакетот доаѓа со : ќе добиете 16 парчиња матрици за сликање за повеќекратна употреба, кои се 5,1 х 5,1 инчи /

DEN 0.67

Производ : 1pc поттикне опрема Материјал : 45# челик Третман за гаснење : гаснење на површината на забот...

DEN 415.68

КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ ОД ДИНОСАУРУСИ Оваа корпа за отпадоци има широк спектар на намени како што е складира�