.

.

Со попуст
Hhygr Двоен редуктор на брадата, електричен V-облик на тенки тенок лик на образ на образ, машина за подигнување на лицето V-Line Подигнете го завој

Hhygr Двоен редуктор на брадата, електричен V-облик на тенки тенок лик на образ на образ, машина за подигнување на лицето V-Line Подигнете

DEN 576.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ефективно подигнување на лицето V : Оваа електрична машина за намалување на двојно брадата нанесете ја микро струјата и вибрациите за да го опуштите вашиот мускул за да ја обликувате линијата на лицето Се препорачува да се користи околу 10 минути секој пат. Дизајн на целокупна заштита : Ергономски дизајн и посебен материјал за да се балансира притисокот. Погодно е за сите видови на типови лице, совршено подигнете ги контурите на лицето, што може да се навлажнува и да се задржи топло за да ја затегнете кожата. 3 режими за масажа : Масажарот за кревање на електрична V се наоѓа 3 различни режими : режим за релаксација (сина светлина), паметен режим (виолетова светлина) и режим на засилување (црвена светлина) за да ја исполни вашата побарувачка. Анти -брчки и слабеење на лицето : Ефективно ја затегнува брадата, подобрување на брчките на лицето во максимална мерка. Собирање на образот и брадата, намалување на линиите со двојна брада и указ, подобрување на кожата. Широка апликација : Масажа за вас лице каде и да сте и што и да правите. Кога спиете, правите домашни работи, се бањате, готвење и сл., Совршено обликување на совршена v -линија брада и слабеење на лицето. Ефективно подигнување на лицето V : Оваа електрична машина за намалување на двојно брадата нанесете ја микро струјата и вибрациите за да го опуштите вашиот мускул за да ја обликувате линијата на лицето. Се препорачува да се користи околу 10 минути секој пат. Дизајн на целокупна заштита : Ергономски дизајн и посебен материјал за да се балансира притисокот. Погодно е за сите видови на типови лице, совршено подигнете ги контурите на лицето, што може да се навлажнува и да се задржи топло за да ја затегнете кожата.

Главните својства

Item:
Electric V-shaped Face Lifting Belt
Working Voltage:
3.7V 25mA
Battery:
3.7V 60mAh
Working Time:
About 3 Hours
Product Weight:
Approx.0.2kg
Product Size:
61.5*21.5cm
3 Massage Modes:
Electric v face lifting massager has 3 different modes
Package Included:
1 x Electric Slimming Face Massage Belt :
Избор на купувачот
DEN 175.52

Исус во јасли Евангелието на Лука вели дека кога пастирите отишле во Витлеем, тие „ги најдоа Марија и Ј�

DEN 479.84

【Голем капацитет】 Во кои има 5 фиоки, секоја града на фиоки може да носи 22 фунти Тие можат да ги чуваат в�

DEN 3.00

72% полиамид, 28% еластан; 76% полиестер, 24% спандекс Еластично затворање ➤ 4 Патчето за истегнување на четка�

DEN 3.33

【Антикражба и безбедност】 држач за заклучување на таблети со заклучување и 2 копчиња, таблетот за табл�

DEN 828.80

Материјал : полиестер Големина : Големината на случајот со пенкало е околу 22 L*12 W*5 H cm...

DEN 111.84

【Универзална големина, но не сите】 совршена целокупна големина (16x16 инчи / 41x41cm) на нашата RV Sunshade одгов�

DEN 1.67

15 / 16 инчи Фино заробен бакарен проводник, калај позлатен, за максимална спроводливост, флексибилност и �

DEN 944.00

Кратка кадифна+гума Направени во САД или увезени Материјал : Ова смешно шише со топла вода со покривка е

DEN 719.20

Зимски стил : Оваа зимска декорација е совршена за додавање на забава во сезоната на празници Одликувај�

DEN 2.67

? Можете да користите соодветна алатка според вашите потреби ? Тие изгледаат многу природно и еве други �

DEN 3.00

Ултратенок и свилен екран за заштита на екранот, дизајниран специјално за мониторот Acer B7 B247 YC Благата об

DEN 3.33

★ Појавување на едноставна мода, траен квалитет, долг живот, полноправно ★ Се однесува на кој било прос�

DEN 0.33

Системот за предупредување од предиво од црвено јадро помага во процесот на инспекција TuffTag обезбедува

DEN 3.33

Персонализирајте ја оваа врежана рамка за да создадете уникатен подарок за најблиските Направено од ал

DEN 2.33

Кожа Повлечете го затворањето Абразија и отпорна на топлина направени со премија жито и велур кожа од с

DEN 352.00

Комплет од 3 декоративни полици со лебдечки wallидови обезбедува пространа површина за прикажување на се�

DEN 127.20

✅ Квалитет : Оваа УВ заштитена ламинирана налепница е одлична за внатрешна или надворешна употреба Вре�

DEN 0.67

☀ AntiFade & Wear ResintОвој сет на спалистови е антиизладен и антисмалување дури и со дневна употреба, без дефор�

DEN 399.84

Керамика Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа прилагодена кригла за промена на бојата доаѓа в�

DEN 2.00

Заштедете пари : Секоја крпа за хартија од бамбус треба да се користи од 80 до 100 пати Една ролна од бамбус

DEN 2.67

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

DEN 2.67

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 1494.88

Кофа за капење добар материјал, не лесно да се крши или деформира, издржлив за употреба, служење живот Ко

DEN 596.80

Цена за : Секој тип на тркало : 1 Точка : Пресечен тркало Тип : 1 Нокаут со дијамант : Нема макс РПМ : 19, 000 Мате

DEN 159.84

МАТЕРИЈАЛ : Семејство каде животот започнува и љубовта никогаш не завршува Мултифункционална Торба Изд

DEN 0.67

Дополнителна поддршка за вашиот секс Уживајте во сексот против wallидот полесно од кога било, сексот на в

DEN 304.00

96% памук, 4% спандекс Уживајте во активните летни денови во овој лесен резервоар Мешавината со памук и сп�

DEN 111.04

【Време на испорака】 ✈✈✈ Експетитирана испорака : 35 дена ✈✈✈стандардна испорака : 718 дена ♥ 【Мекиот �

DEN 1118.08

【Полнач за батерии M18 100% компатибилност】 18 V 4порта XC литиум јон брз M18 полнач Замена M18 Milwaukee Charger за 48591802

DEN 787.20

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

DEN 967.36

Предмет : лента од количка до wallид Се користи за : Обезбедува коли, метро лавици и тубуларен мебел на стол

DEN 1201.60

21 / 2 "Д џебовите обезбедуваат голем капацитет за складирање Предниот канал за знаци за прилагодено рекл�

DEN 0.67

Нова замена IR далечински управувач BN5901315 A Не се вклучени батерии и упатства Не е потребно програмирање 9

DEN 2.67

Вклучува 1 парче подлога за полирање на рацете на дијаманти (решетка 80#) Големина : 95 x 60 x 28mm / 3,74 "x 2,36" x 1,1 "(

DEN 784.00

Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен карбид, со површина за обложување и третман

DEN 825.60

Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрас�

DEN 441.44

Индустриски прекинувачи / гранични прекинувачи Индустриски прекинувачи / гранични прекинувачи Индус

DEN 3.33

Леплива лента : Тешката лента елиминира дупчење, мелење, заварување, завртка и рафинирање поврзано со ма

DEN 376.32

Цврста заграда и издржлива, ја поддржува ламбата, стабилна и не е лесна за паѓање Ова е добра замена за с�

DEN 1461.92

Достапно под повеќето околности и погодни за сите видови на Сандерс и машини за пескарење Тип на зглоб :

DEN 0.33

Самолепливото алуминиумско решение дава единствена можност да се примени сопствена графика на подови �

DEN 2.33

Ограничување на притисокот и алармантно : Контролер на притисок Погоден за контрола на притисокот, огра