.

.

Со попуст
SELCRAFT 100pcs Маска Еластична Лента Гумени Јаже Уво Виси Јаже Прилагодливи DIY Мека Црна Бела Еластична Кабел Шиење Маска Занает Додатоци-5mm-50pcs 11

SELCRAFT 100pcs Маска Еластична Лента Гумени Јаже Уво Виси Јаже Прилагодливи DIY Мека Црна Бела Еластична Кабел Шиење Маска Занает

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот опсег на еластична деформација, лесно може да ја врати оригиналната должина без деформација ШИРОКА УПОТРЕБА : Нашата еластична лента може да биде широко користена за украсување на домот или ремени, врвки, ленти за коса, деколте, шорцеви, здолништа, ракави, хулахопки, ленти за глава, врвки, перики, дневници, капи, чанти, па дури и САМ накит. Еластичните ленти, исто така,можат да бидат широко користени во маски, или ремени, за појаси, деколте или занаети каде и да ви требаат. ДРУГИ АПЛИКАЦИИ : дише, пере, бело еластично јаже е широко користено за шиење маски за лице, ленти за коса, чевли, врвки, чкртаници, ракави,пелени за бебиња, изработка на накит. СОВРШЕН за ШИЕЊЕ : Со ножици можете да ја скратите еластичната лента во должината што ја сакате. Користете го за појаси, деколте или рачно изработени занаети. НИКОГАШ НЕ СЕ РАСПАЃА : Многу фините нишки се плетени со висока густина, никогаш не грижете се за кршење или повторно кршење, најдобар избор на кабел за уши по прифатлива цена. кои имаат добра еластичност им овозможуваат да ја вратат оригиналната должина без деформација.Ефикасно намалете ја болката и притисокот при носење маска во увото долго време. Носете го во најудобна состојба.Лесно лизгајте преку ерлкорд со мека прилагодлива тока која безбедно ја држи маската за носителот.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

50% стакло, 50% пластика Receiveе добиете намалување од 10 дворови (360 инчи) за секоја нарачка 10 јарди стаклен ка�

DEN 1406.40

Дигитално извезено Поддршка за запечатена топлина со висок квалитет Ironелезо или пораби...

DEN 3.00

Машината за шиење CKPSMS, резервни делови за резервни делови, ги опфаќа квалификувани јазици, кука, бобин, к

DEN 159.84

Цинк легура Погодно за правење ремени, прицврстувачи, багажници и ранци, занаетчиски проекти за DIY, итн...

DEN 1.33

Големина : 8,8 x 10,8 инчи железо на / шијте на лепенка Високо квалитетен трајно добро изработено 100% везена д

DEN 431.84

€ ® Овој комплет за проект за шиење ги содржи сите потребни алатки кои се потребни за извршување на осно

DEN 3.00

Материјал : Ткаенина (може да се шие или железо) Боја : Мулти бои како прикажување на сликата Големина : 11x6

DEN 2.33

Висококвалитетно шиење Железо или шиење Големина : Дијаметар 3 1 / 4 "или 8,3 см Брза испорака до, добијте го

DEN 0.67

Помекото и слободно проточно предиво, ланче, достапна на пазарот Апсолутно убава и уникатна! Тиркизна с�

DEN 239.84

Направено од високо квалитетен материјал за ткаенини, неткаен, издржлив и не е лесен за кршење или раски

DEN 0.33

Пакетот вклучува 20 парчиња иглички со копчиња од брош во 4 серии, кристал, вештачки бисер, емајл црна и ем

DEN 143.84

Направено од висококвалитетна пластика, издржлива, отпорна на абење Лесен и преносен, лесен за инсталир

DEN 148.64

Колекција од осум бели и осум разновидни бои погодни за обележување на светлина и темни ткаенини Креда �

DEN 3.00

Материјал : Дрво и метал, врв на дупки, удобно навој Должина : Околу 4,33 инчи, должината на иглата е приближ

DEN 2.00

Занаетчиски топчиња од пена : Можете да ги направите вашите омилени украси, да ја вежбате вашата можност

DEN 3.33

Она што ќе го добиете 50 G измешајте бои и големини со рамни полу кружни бисери и rhinestones, и пар пинцети и пе

DEN 2.00

Големина : 2 "x3" (5х8 см) Поддршка и јамка за прицврстување на кука Безбедно и нетоксично Перење и издржливо

DEN 2.33

Јајцата за правење занаетчии, исто така, можат да се користат како декорација на домаќинството Велигден

DEN 95.20

Врвен квалитет, детално железо за вез на лепенка Поддршка : Супер силна лепак за заптивка на топлина Ова�

DEN 0.33

Оваа лепенка ја мери висока 1,75 "ширина од 2" Железо или шијте на облека, багаж, ранци, капи и многу повеќе...

DEN 3.00

Одвојување на спортски патент 33 "ykk #10 обликувани екстра тешки Виссон боја 568 заптивка кафеава (1 патент / �

DEN 1.33

Големина на лепенка : Овие печ за везење на агенти се совршена големина Големата безбедносна лепенка е 10

DEN 159.84

200 парчиња копчиња од смола, дијаметар на овие копчиња 10мм 10 бои се различни бои ги задоволуваат вашите д

DEN 1132.80

Конусите од пена се лесни за правење во што сакате, како што е торта поп столб, торта за торта, центар за ц

DEN 69.44

Висококвалитетно извезено лепенка железо или шиење Големина : Ширина од 10,1 см должина 2,5 см (4 x 1 x 0,1 инчи)

DEN 127.84

Големина : приближно Целосна ширина 27см / 10,62 "инчи, целосна должина 28,5 см / 11,22" инчи (Направете ги вашите п

DEN 1.33

Висок квалитет : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, не е лесно да се избледи и е цврст и издржлив Не е ле�

DEN 2.33

Брза инсталација без алатки, ток на тексас без нокти, брза инсталација без алатки Одвојна тока на тексас

DEN 159.68

Направено од висококвалитетна ткаенина со спандекс, добро истегнување, мека, пријателска за кожата и уд

DEN 223.84

Qurality CALLITY terster_ еднострана полиестерска ткаенина мазни површински панделки, 100% полиестерска ткаенина ле

DEN 88.96

Висококвалитетно извезено лепенка Топлина запечатена поддршка Ironелезо вклучено или шијте го...

DEN 1.00

Ширина : 130см Декорација : чипка Функција : Еластична, растворлива во вода Материјал : Полиестер / памук С

DEN 1.67

Контрола на стапалото w / педал за стапало на кабелот Одговара на модели на пејачи 240, 247, 248, 250, 252, 257, 288, 353 /

DEN 1.67

Iridescent сјајна мрежа жична лента Додадете свој личен допир на кој било проект! Оваа лента има едноставна, �

DEN 2080.00

Материјал : Полиестер и секвенци Големина (LXW) : 130 см x 60 см / 51,1 инчи x 23,6 инчи Најдобар избор за украсувањ�

DEN 1.33

Производ : Ironелезо на извезени апликации, Тема : Спорт Состав : извезено, тип : железо Боја : Мултиобоена...

DEN 47.84

Стил : Везено Тип : Ironелезо Тип : Ironелезо Ironелезо на извезена апликација : Буква „Јас“ во пенливи сребрен

DEN 0.33

♥ Професионално машинска везена користејќи висококвалитетна нишка за вез ♥ Лепило за железо додадено

DEN 111.84

Премиум памук покриен со полиестерски ватенка / парчиња нишка Триполиестерско јадро дава сила со памук

DEN 165.44

Плоча за смолкнување на хартија Практичен и корисен дизајн, што ви носи многу погодност Мат за сечење за

DEN 1.67

Се користи за тренирање на мускулите на задникот, бутовите и телињата, како и рамнотежата на телото и по�

DEN 117.76

【Талести за дипломирање 2023】 Како подарок за дипломирани студенти, може да ја покаже вашата loveубов и гр�

DEN 127.20

Големина : висока 2,5 '' Висококвалитетно извезено лепенка за железо : Оваа медицинска сестра Апликација Ф

DEN 1.33

Увезени Затворање на тока Цврста тока на ременот на месинг Опциите за големина ја означуваат внатрешна�

DEN 2.00

2 инчи широк, 25 јарди секоја ролна во пластична количка, 100% полиестерска ткаенина сатенски панделки Боит