.

.

Со попуст
SELCRAFT Анти-Лизгање Прилагодливи Монистра Маска Бравата Еластична Лента Капа Пластични Рамен Спирала Тока Маска Затка Уво Кабел Влечење Копче-10mm-1000pcs 815

SELCRAFT Анти-Лизгање Прилагодливи Монистра Маска Бравата Еластична Лента Капа Пластични Рамен Спирала Тока Маска Затка Уво Кабел Влечење Копче-10mm-1000pcs

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот опсег на еластична деформација, лесно може да ја врати оригиналната должина без деформација ШИРОКА УПОТРЕБА : Нашата еластична лента може да биде широко користена за украсување на домот или ремени, врвки, ленти за коса, деколте, шорцеви, здолништа, ракави, хулахопки, ленти за глава, врвки, перики, дневници, капи, чанти, па дури и САМ накит. Еластичните ленти, исто така,можат да бидат широко користени во маски, или ремени, за појаси, деколте или занаети каде и да ви требаат. ДРУГИ АПЛИКАЦИИ : дише, пере, бело еластично јаже е широко користено за шиење маски за лице, ленти за коса, чевли, врвки, чкртаници, ракави,пелени за бебиња, изработка на накит. СОВРШЕН за ШИЕЊЕ : Со ножици можете да ја скратите еластичната лента во должината што ја сакате. Користете го за појаси, деколте или рачно изработени занаети. НИКОГАШ НЕ СЕ РАСПАЃА : Многу фините нишки се плетени со висока густина, никогаш не грижете се за кршење или повторно кршење, најдобар избор на кабел за уши по прифатлива цена.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

【Висококвалитетен материјал】 Овој чист ригинестон е изработен од висококвалитетно стакло, префект на

DEN 2.67

Невидливи (прикриени) ykk најлон затворени патенти Совршен за облека, фустани, здолништа, занаети и проек�

DEN 1.00

5,5 см извезена лепенка за морал Додатоци за воена облека Оваа квалитетна лепенка е навистина одлична за

DEN 2.00

*Големина : Постојат различна големина, погледнете ја сликата со големина *Овие закрпи од розова цвет о�

DEN 1156.80

Поголемата Подлога за Сечење Со Преклопување од 24 х 36 инчи има паметен дизајн на преклопување и е идеалн

DEN 2.33

Издржлив материјал Сребрените громи се изработени од здрав пластичен материјал ABS, кој никогаш нема да

DEN 2.00

Самото заздравување на сечење е направен од врвен материјал, професионален и практичен за употреба Диз�

DEN 159.84

Bowtique Emilee преклопена над еластична е мека, истегната и живописна најквалитетни материјали за вашите про

DEN 111.84

Железо или шијте на која било облека Врвен квалитет, детален вез Пеглани закрпи нема да излезат...

DEN 3.33

Поддршка на топлинска заптивка Ironелезо на или шие на која било облека Големина : 3,4 инчи ширина до 2,1 инч

DEN 94.40

Производител : BR44 (од 1987 година) Модел : AM0161 T 01 BR44 Карате Шотокан извезено лепливо лепило до кимоно, желез�

DEN 191.68

Костарика Costa Ricans Automobile Car Mini Flags Costa Rica Mini Coche Flag Gran para ur coche o casa Бела Бандера де Костарика Automobile Costa Rica Rearview

DEN 0.67

Материјал со висок квалитет : Везени, еколошки, меки, многу деликатни и убави, е совршено за модна облека,

DEN 1321.60

100% Мрежа Женски Модни Кристали Слајдови Флип Апостолки Плажа Рамни Танга Сандали Женски Слајдови Крист

DEN 449.60

Соодветна Количина : ќе добиете 1 парче дипломирање украдени, 169 парчиња црно железо на закрпи вкупно, им�

DEN 91.68

Бренд : Гутерман Количина : секоја Состав : 100% рајон Инструкции за перење : што се перат на 95 степени...

DEN 253.76

1,5 инчи од 50 двор 100 процент полиестер Одличен квалитет Достапно во различни ширини и бои Совршено за сва

DEN 420.64

【Материјал】 Направен од високо квалитетен ПВЦ, цврст, но лесен и издржлив 【Големина】 Висина : приближ�

DEN 0.67

Издржлива пластична мешавина на стилски копче Единствени ембалиња за занаетчиство 5 CMX12 CMX15 CM Издржлива

DEN 95.84

Лесен за инсталирање Отстранлив и еднократно Заменува големини на патент : 3, 4, 5, 8, 8 C, 10 Работи на : шатори

DEN 3.33

Кристално стакло вежба е одделение, мазна исечена површина, проucирна со висока дефиниција, дупчење чист

DEN 1030.40

Издржлива метална конструкција Лепак исполнет назад за железо на или fixfix Врска со висока јачина...

DEN 2.33

Сатен Бренд : Берисфорд Количина : на метар Боја : 488 топло чоколадо Ширина : 1 см / 0,4 " Бренд за информации

DEN 2.33

Изобилна количина : ќе добиете пакет од 300 парчиња Божиќни дрвени копчиња вкупно, имаме 2 различни форми �

DEN 78.24

Материјал : легура на цинк Лесно стајлинг, лесно прилагодување на обемот на половината Нов дизајн на ток

DEN 111.84

100% железо Затворање на тока Боја : Розово злато, виножито, сребро, античка бронза, Гунметал ; Количина :

DEN 3.00

Стаклото шише со тркалезно пинче на пинот е изработен од висококвалитетна ткаенина и целосно поставен �

DEN 111.84

Пакет вклучуваат : пакет од 50 пластични слајд на триаголник Компатибилен со мрежи и ремени од 3 / 4 "(25мм)...

DEN 601.60

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Raider Bn Patch Без кука и јамка Ова е лепенка од ескадрила о�

DEN 1446.40

СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТ9 Ролни Јута Ленти Чипка Занает Лента и 7 Ролни Јута Рустикален Панделки Чипка Занае

DEN 1.67

Големина : 9 x 6cm (3,55 x 2,36 инчи) Дојдете со поддршка на обрачот и јамката 3Д конструкција на везови, различни

DEN 0.33

Не отфрлајте ги старите ротациони лопати, користете ги во секачот за навој на Bladesaver Дајте им на користен

DEN 3.00

Пакет : должина од 3 дворови x 4 инчи ширина бежочна чипка за очила Основна ткаенина : памук; Тема за везови

DEN 575.84

Книгата за лепенка за кука и јамка доаѓа со десет страници со материјал за јамка Книгата за лепенка во в�

DEN 395.04

Погодно ролна за борење : Божествената ролна за бонгли има кадрава форма Тоа е многу флексибилно и лесен