.

.

Со попуст
Ирисгарден 6метри/лот 1СМ ШИРИНА САМОСТОЈНИ Материјали За Шиење Еластична Лента Рачно Изработена Еластична Лента За Облека-Златна И Црна-15мм Ширина 5м Должина

Ирисгарден 6метри/лот 1СМ ШИРИНА САМОСТОЈНИ Материјали За Шиење Еластична Лента Рачно Изработена Еластична Лента За Облека-Златна И Црна-15мм

DEN 207.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожата, силен еластичен погоден за рачно сечење Може да се намали на било која должина, најдобра опција за изработка. Плетената еластика со добар квалитет е многу еластична, а во опсегот на дозволена еластична деформација на истегнување, лесно може да ја врати оригиналната должина без деформација. Нема чуден мирис, отпорен на смалување, долг растеглив, дише, може да се пере во машина, лесен за употреба и перење. Еластичниот Кабел е совршен за правење маски за маски за лице. Еластични ленти за шиење на безброј рачно изработени самостојни проекти. Кабел За монистра Одлично За секој занаетчиски проект, детски ракотворби.Совршен за сите занаетчиски проекти од накит до облека. Исто така, многу практичен кабел за прицврстување капи, или качулки, безбедни очила, капаци или капачиња за леќи или завиткајте подароци. Ако сте незадоволни на Кој било начин со нашиот Еластичен Кабел , ние ќе ви ги вратиме парите за да ви обезбедиме задоволство. ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. Достапно во две големини : 1 : 1,5 мм*5м 2 : 1мм*6м може да се однесува На Сликата Разликите Во Бојата На Бојата може да бидат предизвикани од некои други причини како што се рефлексија на бојата во мониторот,осветлување,позадина итн.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД000 прегледи со пет starвездички : од потврдени клиент

DEN 3.00

Шие или железо на оваа лепенка може да се пеглата или да се шие Нашите закрпи се фантастични за аплицира

DEN 105.44

Зборни разновидни стилови : Ви нудиме 12 ролни панделки со шипки со 12 стилови, а секој стил има околу 2,19 дв

DEN 0.67

⭕material : Главниот материјал на овие мини ресни е полиестер Изработено, квалитетно, убаво, силно и издржли

DEN 383.84

? Совпаѓање на производот : 4мм / 20454pcs, 1130pcs по решетка, 18 различни бои, со вежба за поени, пинцети и четка за

DEN 1.67

? Квалитетен материјал Нашите кружни копчиња се направени од природно дрво, обезбедувајќи издржливост

DEN 62.24

Состав : извезена Единица за продажба : сингл Состав : извезена Единица за продажба : сингл Ironелезо на вез

DEN 2.67

Опција (1) 30 x 20cm сина боја пакување листа во торба 10 x листови 30x20cm Леплива Стадо за кристал дефиниција 10 x �

DEN 399.84

Печатено печатење на екранот Печатено на ткаенина од црно платно Еколошки одговорно мастило засновано

DEN 65.92

Овој конец е брилијантна нишка за везење со шест влакна Направено од двојно мерцеризирано за да му даде

DEN 2.00

Тркалезни сфери пени : занаетчиска пена срце во форма на срце, многу убав и романтичен, може да биде за св

DEN 3.33

Материјал : Овие копче е изработено од висококвалитетна смола, мазна и издржлива Големина : 18 / 11 / 25мм Вкл

DEN 3.33

?? врвен квалитет и детално печ за вез Супер силна поддршка за лепак за заптивка на топлина Оваа лепенка �

DEN 111.84

Логото е составено од „мол“ и „сјај“ „Мол“ е основната единица на количината на супстанции, која се з

DEN 2.33

Материјал : Направено од 100% јута, добар идеален за DIY Мерење : 3 инчи x 10 двор, приближно...

DEN 336.00

Материјал : 70% Чинлон И 30% Спандекс Добра еластичност : еластичната лента е издржлива и мека, има силна ел�

DEN 1.00

Можете да ја украсите облеката, чанти, капи итн Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, ленти за

DEN 191.84

Големина : 260x260mm Висококвалитетен лепенка Ново и неискористено Исто така, видете ги и нашите други понуд

DEN 2.67

Совршено за создавање дисплеи за торта, вежбање украсување торта или изненадувачки гости на вашата сва�

DEN 2.33

13x18x6mm (0,51x0 Техника со 3 слоеви за позлата Про65 без олово без никел Продадени на 4 парчиња Бесплатна станда

DEN 3.33

Она што го добивате : Пакетот доаѓа со 10 парчиња денот на независноста на денот на топлина винилни листо�

DEN 1.67

Оваа велосипедска лепенка има тркалезна лепенка со заптивки на сите гранки на војската на Соединетите �

DEN 3.00

Топлина запечатена поддршка Ironелезо вклучено или шијте го Големина : 3,0 инчи Направено продадено од Мил

DEN 2.33

Големина на триаголникот : 1,3 "x1" x0 Овална дупка Големина : 1" x0 Дупка за заокружување Дијаметар : 0...

DEN 49.44

Земја / регион на производство : Ерменија, стил : извезено Занает : Везено железо на апликација, Главна бо�

DEN 186.88

Еластични Врски За Коса : Усвоен материјал од шинлон и еластични влакна, оваа лента за шиење е издржлива

DEN 571.20

Пакетот вклучува : 1 парче дрвена рачка AWL Иглите се остри, држете ги подалеку од децата...

DEN 111.84

Материјал : нашите свадбени букет иглички се изработени од метален и пластичен вештачки бисер материја�

DEN 160.00

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

DEN 3.00

[Пакетот вклучува] : getе добиете 5 јарди / картичка jacquard Ribbon Boho Jacquard Ribbon е приближно 2 инчи во ширина...

DEN 1566.40

Купете 2 Добијте 1 дополнителен бесплатен (точна лепенка) *** Ironелезона *** или шијте Официјална големина :