.

.

Со попуст
Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Микромакс Болт А066 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/Јутјуб/Тикток/Видео/Снимање

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Микромакс Болт А066 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/Јутјуб/Тикток/Видео/Снимање

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја : топло/ топло бело/ бело светло (ОД 3300 K ДО 6500 K), и секој од нив има 10 прилагодлива осветленост, совршено ги задоволува сите ваши потреби Ова е вашето идеално светло за прстен за пренос во живо, фотографија, селфи, снимање видео На Јутјуб и така натаму. [Цврст Држач за статив 360] Надграден не телескопски статив изработен од висококвалитетен алуминиум, најдобро користен на биро може да се прилагоди од 1 инч до 7,25 инчи, видете слики. Можете лесно да го заклучите на вашата погодна висина. Исто така, може да работи како столна ламба поради тоа што е опремена со мини статив штанд. Постабилен и покорисен од другите. [Универзален Држач За Телефон] Користејќи го ротирачкиот дизајн 2-во-1 360, го комбинира држачот за вратот на металниот мобилен телефон и држачот за прстенести светла, поддршка за прицврстување на телефонот во вертикална или хоризонтална, искористете го максимумот од овој круг светлина. И тој е прилагодлив, може да се прилагоди на повеќето мобилни телефони, се додека големината на екранот на телефонот не надминува 7 инчи. [Далечински Управувач и USB Напојуван] доаѓа со bluetooth далечински управувач, компатибилен е со IPHONE IOS и Android. Поврзан преку Bluetooth и можете да фотографирате/видеа без да го допирате вашиот мобилен телефон на 10 метри/ 32 стапки. USB-портите може да се користат со повеќе уреди, како што се поврзување НА USB-полнач, мобилен , компјутерски домаќин и лаптоп. [Држач за телефон И Држач За Светло] Секое Светло За Прстен Тек Стиз има држач за телефон од 360 степени и статив што може да се повлече кој без напор ви помага да снимите различни нивоа на осветленост и агли на осветлување! Држачот за телефон е погоден за подлога и повеќето паметни телефони. Максимално 10-инчно Прстенесто Светло Со Држач за Статив компатибилен со Вашиот Завртка А066 Затемнет со 3 режими на боја и 10 нивоа на осветленост, погоден е за речиси сценарија, совршен за видео во живо/ Видео На Јутјуб/ фотографија на селфи/ осветлување на шминка и многу повеќе. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Прилагодени 3 Опции За Светла Боја-Топло Бело Светло.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

14 " Целосен HD 400nits nanoedge рамка ips ниво дисплеј со неверојатни 90% сооднос екрантело Интел Ево Платформасовр�

DEN 3.33

Интелигентна индукција : Корицата може да се отвори со рака, а индукцијата е брза за 0,3 секунди Стереоско

DEN 2.00

Материјал : полиестер Висококвалитетен материјал Направени во САД или увезени Обични врвови, трендовск

DEN 1.67

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

DEN 3872.16

Ѕвезденото Небо Ноќно Светло проектор самовила светла : ротирачки проектор фрла шарени ѕвезди и месечи�

DEN 2.00

Вклучува 420 клешти за прстени за свињи, добро спакувани во пластична кутија за складирање Изработен од в

DEN 0.67

Технолошкиот заштитник на целото тело + екран компатибилен со Sony Reader PRST1 (WiFi) е специјално дизајниран со �

DEN 3.33

Оригинален Стапче За Продолжување На Цевката За Брзо Ослободување На Dyson Orange Одговара На V7, V8, V10, V11 Комер

DEN 1.33

Едно парче ладно месо вилушка Изработени од најдобрите 18 / 0 нерѓосувачки челик Модерен, високо стилизир

DEN 287.84

【Специјален дизајниран за Insta360 x3 / x2 / x】 Тоа е специјална чаша за вшмукување, направена за insta360 еден x3, x2,

DEN 3.33

Материјал : Месинг Димензии : Должина : 1,7 инчи (4,2 см), Ширина : 3,5 Инчи (8,7 см), Висина : 10,2 инчи (25,5 см)...

DEN 414.40

Опсег на сензори за температура / брзина од 2599,9 степени Fspeed опсег од 275 mph Белешка : Потребно е набавка на �

DEN 0.33

Погодно 3 во 1 Зголемување на ламбата : Според барањата на сценарија за различна употреба на корисници, н�

DEN 175.84

Рачен пароброд за облека, брзо отстранување на брчките, моментално пеглање и абење Пеглањето не ја повр�

DEN 2.00

Керамичкиот терминален блок е важен додаток за електрично поврзување, што е погодно за поврзување со ел

DEN 1476.80

Чисто дрвоЗА ЛИНДНЕР ова значи : автентично дрво во совршена, темна обоена завршница Површината е многу

DEN 0.67

Максимална агресија и долг живот Идеално за работен агол од 1525 степени Фенолна поддршка Земја на потекл

DEN 351.84

✅ Низок чад Дополнителната светлосна формула на чувствителниот лепак за продолжување на трепките го н

DEN 0.33

Технологијата со мастило со високи перформанси ги комбинира најдобрите квалитети на течно и гел мастил

DEN 0.33

Иновативниот синтетички Колински го комплетира тековниот каталог на Рафаел на синтетички четки за сад

DEN 2.00

Симпатична шик и стилски : Прославете го вашиот туш за бебиња на извонреден начин со овие убави, тоа е де�

DEN 712.00

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши Печа�

DEN 1.33

Производите ОД Тиково Арб се направени од одговорно собрано тиково тиково кое се суши до совршенство и �

DEN 145.44

Боја : Црна Димензија : 3,35 инчи (8,5 см) Максимална тежина на лежиштето : 5кг Тежина на единицата : 10g...

DEN 1.67

Поправете притисокпин со боја за заклучување по повторното или прилагодување на јадрото Со употреба на

DEN 2.00

Ткаена Ткаенина Мекиот неутрален сјај на ленените нијанси што е заробен во современата текстилна колек

DEN 1.00

КОМПЛЕТ ЧЕТКИ ЗА ПАТУВАЊЕ СО АКВАРЕЛ овој сет од 3 четки за боја на ликовен уметник вклучува Версатил се

DEN 108.64

100% полиестер Затворање на ременот Само миење на рацете 【Чувајте топло руно】 На секоја жена му треба па

DEN 137.44

Одборот за развод на DB9 лесно ги прекинува машките конектори DB9 во полето, не е потребно затегнување или �

DEN 623.84

●Висококвалитетен Материјал●Изработен од Висококвалитетна Пластика,цврст и цврст, лесен за чистење Б

DEN 230.24

Поддржете го стандардниот приемник за далечински управувач RC "+" Поврзете се со позитивниот пол на батер

DEN 0.67

Произведено во Сад АБУ е прилагодлива пост база која нуди заштита од влага и завршен хардверски изглед �

DEN 1.67

Изработен Од Висококвалитетен Анодизиран Алуминиумски Материјал, Кој Не Само Што Е Издржлив, Туку И Ста

DEN 3.00

Вентилатор / исклучен вентилатор Забрзување на вентилаторот нагоре / надолу (6брзини) со звучна потврда �