.

.

Со попуст
X-DREE 2pcs Страна Монтирање Преклопени Кабинетот Фиока Слајдови Лизгалки Железнички 27cm Должина (2 unids, montaje странични, gabinete plegado, diapositivas, deslizadores,riel, 27 см, должина

X-DREE 2pcs Страна Монтирање Преклопени Кабинетот Фиока Слајдови Лизгалки Железнички 27cm Должина (2 unids, montaje странични, gabinete

DEN 1536.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име На Производот : Фиока Слајд;Материјал : Метал Боја : Сребрен Тон. Големина(Секој) : Преклопен : 270 x 33x 12mm/ 11 "x 1.5"(L*W*T)Расплетувана Должина : 54cm/ 21". Тежина : 504гр (Пезос : 504гр. Содржина На Пакетот : 2 х Слајд На Фиоката (Контенидо дел пакет : 2 х дијапозитива дел кахон. 2 парчиња Странична Монтажа Преклопени Слајдови За Фиоки На Кабинетот Лизгалки Шина должина од 27 см 3 преклопен дизајн, движење на топчести лежишта, странична монтажа.Амортизирана карактеристика за намалување на бучавата при подигање.Се користи Во Канцелариски мебел, Кабинети, Плакари, Кујни.Опис На Шпански2 унидс, монтаје латерал, габинете плегадо, дијапозитивас, деслизадорес, риел, 27 см, лонгитудномбре дел продукто : Дијапозитива дел кахон; Материјал : Металкол : тоно платеадотамано (када ) : Плегадо : 270 х 33х 12мм / 11' 'х 1.5 '(l * w * t) надолжен грев плегар : 54 cm / 21' 'пезос : 504gcontenido del paquete : 2 x diapositiva Del Cajjon.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

DEN 1.33

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 0.67

КОМПЛЕТ ЗА поправка НА часовникот САМ : ќе добиете 2 парчиња движења на часовникот со долг вртежен момен�

DEN 479.84

Состојба : Нови И Вистински Фит Модел : 16П Г2 АХ 20ИМ Фру Број : 5 CB1 D03765 Забелешка : ве Молиме проверете Дали P

DEN 0.33

Сосема Нов и Еколошки, Индустриски Стил, Убав и Издржлив Тоа ќе Одговара на Различни Стилови На Декораци

DEN 3.00

Опсег со широк употреба, тој е погоден за надувување брод, сплав, динг, кајак, кану , Преносен и лесен, лес�

DEN 947.20

Име На Производот : Шарка;Материјал : Пластика, Метал Боја : Црна;Димензија ( Расплетува) : 65 х 64 х 20мм / 2,6 "�

DEN 881.60

Шарката за задник обично се користи за вратите на кабинетот △ Лесен за инсталирање Користи исклучителн

DEN 559.84

ПРЕКЛОПУВАЊЕ : црна решетка за крпи за бања може да се преклопи на ѕидот за да заштедите простор Идеален

DEN 1916.96

Топло и поканувачко : Завршувањето на никелот со никел обезбедува лесно четкан топлосив метален изглед

DEN 3.00

€Гроздобер стил q Антички Четкани Кабинетот копчето го прави вашиот мебел поатрактивни и елегантни ●С�

DEN 1545.60

Усвојува квалитетен нерѓосувачки челик, цврст, цврст и издржлив Со процесот на полирање на површината, �

DEN 911.84

Минимизирајте ја оштетувањето на имотот со апсорбирање на влијанијата од обидите за пробивање и заедно

DEN 3.33

Атом Тек е професионален производител на производи за домаќинство, имаме професионален тим за истражув

DEN 1163.20

100% сосема нов и добар квалитет Издржлив и лесен за инсталирање Убави украсни шарки Совршен за гроздобер

DEN 3.00

100% водоотпорен УВ отпорен на двојно користена обвивка Формира силно и издржливо засолниште од сончева �

DEN 3.33

Овој пакет од 4 копчиња за фиоки за лицето од леано железо, се фрлаат во тешка железо со антички мат финиш

DEN 402.40

ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ ЗА БАЊАДржи до 2 резервни ролни и издава 1 ролна; Вклучува горна полица за влажни ма

DEN 1203.20

Боја : злато Издржлив и лесен за инсталирање Доаѓа со симпатична и мала пластична чиста кутија, што е пог

DEN 239.84

Материјал овој кабинет влече е направен од висококвалитетна легура на цинк, што е цврсто и издржливо ? Г

DEN 0.67

Име на производот (трајно во употреба) : шарка на цевки; Материјал : (најнова технологија) не'рѓосувачки ч�

DEN 809.60

Трендовски дизајн : самостојниот држач за тоалетна хартија со интегриран држач за ролна за тоалет е вис�

DEN 5237.92

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста

DEN 3.00

Нерѓосувачки челик Решетка За Ткиво од Нерѓосувачки Челик : Изработена од нерѓосувачки челик, обезбеду�

DEN 1848.00

Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбедност и цврстина Изработени од најдобрите цврсти месин�

DEN 3967.52

L12 Големина : 12cmx10cmx10cm Материјал : ЦинкЛегура Тип : Држачи За Хартија Стил : Класичен Инсталација : монтира�

DEN 0.67

【Држете до 4,4 фунти】 вклучително и 4 мали куки, исполнете ги вашите потреби за складирање за мали предме

DEN 25.28

11 / 4 Во (32 мм) Дијаметар Копчето Завршено Во Бело Сложено изработени со прецизни детали за доживотна убав

DEN 4685.44

Запознајте различни стилови на декорација Бања појавување, подобрување на целокупната атмосфера Отстр

DEN 2.00

Направено од челик : Овие нозе за коса се изработени од 1 / 2 инчен дијаметар на цевката ладен валани цврст

DEN 1.33

Стакло Капацитет на тежина : 80 фунти Полиците се 3 / 8 инчи дебело чисто калено стакло Рамни полирани рабо�

DEN 2.33

@€Надградба На Нов Дизајн Q : Заштитниците На Подот На Ногата За Мебел се направени од задебелување на си

DEN 2018.24

Материјал : држачот на тоалетот е направен од одлична пластика, стабилен без никакво тресење по инстала�

DEN 2.67

Димензии : дијаметар од 1,18 инчи (30мм), 0,78инч (20мм) базен дијаметар, висина од 0,82 инчи (21мм) Единствена и сим�

DEN 2.00

● Тешка индустриска лизгачка шина : изработена од висококвалитетен ладно валани челик, силна и издржли�

DEN 0.33

Главна боја : бела; Име на производот : Магнетски улов Нето тежина : 313g; Содржина на пакет : 8pcs x магнетски у