.

.

Со попуст
Симпатична Коса Еластика Врски Бруто Зрно Лента Лак За Коса Лак Клипови За Мало Тинејџерско Мало Бебе Девојчиња Деца Жени Полка Точка

Симпатична Коса Еластика Врски Бруто Зрно Лента Лак За Коса Лак Клипови За Мало Тинејџерско Мало Бебе Девојчиња Деца Жени Полка Точка

DEN 612.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мали Слатки Вратоврски За Коса и Штипки За Коса Со Лак - ќе добиете 2 пакувања рачно изработени црни вратоврски за коса со точки и 2 спакувани штипки за лак за коса,најдобар Божиќ,нова година,денот на вљубените,роденден,подарок за свадбена забава за девојчиња и жени Супер Удобни Еластични Врски За Коса-неметалната машна за коса е изработена од мек ткаен материјал. измерете околу 3,15 инчи.не е лесно да се скрши и деформира, нема оштетување, нема бразда на косата кога ќе ги отстраните еластиките на косата, што може да ја стабилизира вашата фризура. Бутик Клипови За Лак За Коса Со Бруто Зрна-дизајн на клипови Без лизгање прикачен со целосно обложени алигаторски клипови за заштита на косата на бебето и избегнување влечење бебешка коса, големина : 3 инчи, совршено вклопување за малку коса на бебето, фина, густа или тенка коса, тие нема да се лизгаат и ќе останат цврсто добро таму. Една Големина Одговара На Повеќето-Симпатична светло-бела црвена полка точка печатење коса машна и клипови се исто така погодни за мали цветни девојки, бебиња, мали деца, деца, тинејџери, деца или жени. Прекрасен избор за нејзините пигтили, шишки за коса, опашки или само прицврстете еден лак на главата и држете ја косата подалеку од нејзините очи. Широка Примена - можете да носите по една машна за коса или штипки за да одговараат или да имаат совпаѓање за двојни плетенки! Прави вашите опашки да изгледаат слатко и погодно за разни прилики, туш за бебиња,роденден,свадба,летен одмор,тематска забава, фотографија, божиќ,нова година,подароци,датум,спорт,јога и многу повеќе. Симпатична Гросгрин Лента За Коса Машнички, Бебиња Девојки Симпатични Стеги За Коса, Женски Врски За Коса Нараквици, Еластични Ленти За Коса, Додатоци За Коса За Мека Опашка За Густа Тенка Коса, Без Оштетување Без Бразда - Црн Пакет за Печатење со точки : 2 Пакувајте Слатки Еластични Вратоврски За Коса 2 Спакувајте Слатки Клипови за Лакови за коса за бебиња лаковите за коса се рачно изработени од висококвалитетна лента за гросгрин; Прикачени со целосно обложена коса клипови За Заштита На Косата На Бебето И Избегнување На Оштетување На Косата.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

18 во 1 Комплет За Чешлање Бебиња : пакетот доаѓа со комплетот за чешлање бебиња, вклучувајќи датотека за �

DEN 0.67

Пакетот вклучува : 18 парчиња бебе девојка најлон ленти за глава, Совршен За секоја пригода и секоја прек�

DEN 0.33

Бебе Зајаче Уши Лента За Глава : Овие и растегливи ленти за глава го прават детето преслатко и привлечно,

DEN 111.84

Пакетот Вклучува2 ПАРЧИЊА (1 Пара)лакови за коса Сигурно ќе најдете боја што одговара на која било од обл�

DEN 977.60

Побезбедна датотека за нокти за бебиња што нема да ги оштети кутикулите или меките кревети за нокти, мож

DEN 0.33

Памук, Лен СУПЕР МЕКА : Уникатните ленти за бебиња со удобно и меко чувство беа изработени од висококвал�

DEN 151.84

Безбедни и нежни за ноктите заменските глави за нокти за бебиња се направени со висококвалитетна шкурк

DEN 239.84

Пакетот вклучува : 16 парчиња Пластична Лента За Коса, Совршена за секоја пригода и секоја прекрасна сезо

DEN 734.40

Убава Фиба Сигурно Ќе Најдете Совршена Фиба За Да Одговара На Додатоци За Жени Накит Нова За Девојчиња Б

DEN 413.44

СЕТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ ДУПЧАЛКИ за НОКТИ : комплетот за дупчалки за нокти доаѓа со дупчалки од волфрам кар

DEN 2.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 510.40

Коса Лакови Пакет Вклучува 14 парчиња симпатична коса лакови клипови за девојки, 3 цврсти бои и 9 шарени е

DEN 214.40

Материјал : лентата за коса за девојчиња е изработена од еколошки материјал и исклучително еластична на

DEN 319.84

Таа ќе се чувствува како кралица на џунглата со овие преслатки лакови од џунгла, животни, омбре и тропск�

DEN 1.67

12 Парчиња3,4 Унца (100мл) Ја одржува кожата на вашето бебе да се чувствува мека, мазна и заштитена...

DEN 127.84

СИГУРЕН КВАЛИТЕТ овие се направени од смола, пластичната Лента За Коса е мека и супер еластична,издржли

DEN 1.33

Изработен Од Одличен Плетен Памук, Мек И Удобен За Носење Ленти За Глава За Новороденчиња И Лакови За Гл�

DEN 127.84

Мек И Издржлив Материјал : Изработен од и квалитетен сунѓер, овој сунѓер за капење е мек и удобен за нежн�

DEN 425.60

Нов И Убав Дизајн, специјален Додаток За Вашето Дете Совршен За Фотосесии Или За Кој Било И Далиј Живот Л

DEN 2.67

Маслото за бебиња се заклучува до 10 пати повеќе влага на влажна кожа отколку обичниот лосион на сува кож

DEN 207.84

[Материјал] : овие цветни венци изработени од рачно изработени свилени цвеќиња, но изгледаат како вистин

DEN 0.67

МАТЕРИЈАЛматеријалот е изработен од растеглив и мек најлон Овие најлонски ленти се толку меки и лесни ш

DEN 3.00

СЛАТКИ 12 парови 12 пара различни стилови, бои и дезени вклучени за да одговараат на која било од облеката

DEN 271.84

●Пакетот Вклучува€пакетот лакови за девојчиња вклучува 60 висококвалитетни клипови за лак за коса во 30

DEN 3.33

ПридобивкиЈа Ублажува непријатноста во стомакот, подобро варење, го ублажува затнатиот нос, помага во з

DEN 1.00

Ленти За Глава За Мали Деца Ленти За Глава За Бебиња Памучни Ленти За Глава За Бебиња 49 Er Бебешки Ленти З�

DEN 820.80

СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК овие ленти за глава се совршен подарок за секоја пригода! Родендени, Туш За Бебиња, П�

DEN 816.00

Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри, Одличен Подарок За Туширање За Вашето Бебе Големи

DEN 1312.00

Глава Бебе Турбан Лента За Глава Мало Девојче Мало Дете Ленти За Глава За Девојчиња Коса Симпатични Раб�

DEN 95.20

Мултифункционален ова може да се користи како играчки за заби, играчки за заби, четка за заби за бебиња �

DEN 475.20

Висококвалитетен Материјал За Лента : Материјалите Со Лента Што Ги Користиме Се Сите И Со Висок Квалите�