.

.

Со попуст
AccDuer Spring 5 PCS Дијаметар на жица 1мм затегнување на затегнување со куки Мал продолжен челик Пролет Надворешен дијаметар 9мм должина 25-60мм Продолжени извори

AccDuer Spring 5 PCS Дијаметар на жица 1мм затегнување на затегнување со куки Мал продолжен челик Пролет Надворешен дијаметар 9мм должина 25-60мм

DEN 400.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Антирустични материјали : не'рѓосувачки челик 304 жица која не може да 'рѓа во влажна околина и да има силна отпорност на оксидација, отпорност на киселина и отпорност на корозија Употребата на висококвалитетни материјали преку повеќе процедури и прецизна обработка, со голема јачина и одличен квалитет на површината, одлични перформанси на тестот за замор, добра технологија за производство и стабилен квалитет. Има добра стабилност, отпорност на релаксација, отпорност на 'рѓа, долг животен век. Големината на производството е точна. Можете да изберете соодветна големина на пролетта за проширување според вашите вистински потреби за да ги задоволите вашите потреби. Широко се користи во различни прилики, како што се DIY, индустриско производство, одржување на машината, одржување на играчки, електричар, обработка на дрво, мебел, итн. Отпорност на корозија. Употребата на висококвалитетни материјали преку повеќе процедури и прецизна обработка, со голема јачина и одличен квалитет на површината, одлични перформанси на тестот за замор, добра технологија за производство и стабилен квалитет. Има добра стабилност, отпорност на релаксација, отпорност на 'рѓа, долг животен век. Големината на производството е точна. Можете да изберете соодветна големина на пролетта за проширување според вашите вистински потреби за да ги задоволите вашите потреби. Широко се користи во различни прилики, како што се DIY, индустриско производство, одржување на машината, одржување на играчки, електричар, обработка на дрво, мебел, итн.

Главните својства

Item Type:
Tension Spring
Material:
Steel
DIY Supplies:
Metalworking
Load Type:
Extension Spring
Usage:
Industrial
Note:
1. due to manual measurement, allow 0.1-0.5mm error occurs.:
2. Due to the difference between monitor and lighting, there may be slight color difference.:
We hope these springs are really nice collection to have on hand for most repair project, such as doors, curtain, automobiles, Watering can, piano, scissors, electrical equipment, repair tools, umbrella, kettle, razor, aircraft, antique tape recorder, repair toy, pliers and so on. :
Избор на купувачот
DEN 1.67

9мм Големина Со Тефлонски / Силиконски Септи Микролитар 090030Н Капа со ТЕФЛОНСКИ / Силиконски Прегради, 9мм

DEN 1.33

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

DEN 3.33

Личен Стил : Секоја Нијанса На Егејско Е популарна боја! Тоа означува доверба и елеганција во секоја сез�

DEN 0.67

Повлечете го затворањето ●Приврзок За Клучеви Од јагоди Ќе добиете 4 парчиња јаже за рачен зглоб со при�

DEN 2.33

Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : увмастило за лекување, завршна обработка на горниот с�

DEN 2.67

●Мал Вентилатор За Биро За Канцеларија И Домавентилаторот на бирото има 3 брзини, што овозможува намалу

DEN 3.33

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 15мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 15 / 16 инчи Должина На Спојување : 90...

DEN 3919.68

Вклучува влажни звуци Revo8faB црн слободен воздух 8 "субвуфер (EA), Grill се продаде одделно 200 RMS / 400 врв, и влажн�

DEN 1.00

Мултимедијален автомобил радио : овој радио главен уред одговара За ф орд Мондео 2006 2007 2009 2013 2013 2014...

DEN 280.00

Универзална Опрема Безбедна Опрема Лесна инсталација Силен Метален Дизајн Овој фитинг кафез одговара �

DEN 2.67

85%полиестер+15% спандекс Произведено во САД Или Увезено Материјалот на оваа крпа за плажа со качулка е 85% �

DEN 1439.84

€Smart Trackpad Q : Оваа Тастатура Во Магичен Стил Вградена Во Паметна Подлога За Патеки, Која Поддржува 1 Прст,

DEN 179.20

Многу погоден за отстранување на метални бруси по сечење, измазнување на заварите, мелење навртки и отс�

DEN 2.67

Перницата обезбедува вистинска количина на поддршка за позирање бебе во различни симпатични пози Идеа�

DEN 2.00

Пролетен Фестивал Црвени Пликови Изработени од еколошки и убав квалитетен материјал за табла, овие црв�

DEN 1.33

Отпорен на висока температура : Топлинската лента е изработена од полиимид и има отпорност на висока те�

DEN 1.33

Кутија со маслиново дрво врежана со слика на Ерусалим со theвездата на Давид со крстот Дијаметар 1,75 инчи..

DEN 0.33

Рачно изработено со одлична завршница Супер занаетчиството и металот што го направија ова Урн за креми

DEN 3824.00

Монитор за отчукувањата на срцето во стилот на зглобот и стоперка во црна опрема за тркачи Со опционалн�

DEN 1505.60

ЗЕМЈАТА ПРВО овој сет е извор од биоразградливи и одржливи материјали за да ја направите вашата кујна, �

DEN 2.00

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

DEN 957.92

Чекор Вежби кои дебар како што вежба Изработени од челик со голема брзина Направете различни големини н

DEN 1039.84

[Надграден Кревач На Мебел] Нашата ново надградена кукла за мебел вклучува 4 кукли со плус големина, мно�

DEN 159.84

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

DEN 1.33

Големина : големината на корпата за перење е 13,8 инчи во дијаметар и 17,3 инчи во висинаНашата пречка за пер

DEN 1.33

Алуминиумска Легура, стврдната со термичка обработка, а потоа галванизирана Издржлив и изолација, напр�

DEN 494.40

Изберете точна должина на водичи за блок или точна линија Точка бродови од кина обично треба повеќе ден�

DEN 2239.84

[Висококвалитетно Печатење За Долг Транспорт] Опремен со w / 203 DPI, печатачот за термичка етикета i DPRT SP450 в�

DEN 335.84

МОДЕН ДИЗАЈНќе добиете 6 парчиња од овие треперливи ЛЕДстолбни свеќиЛедстолбните свеќи изработени од в

DEN 2.67

Производот е 1 " SCH80 FPT Спојување Комплет за лесна и едноставна употреба Производот е произведен во Кина...

DEN 2.67

Железнички Акции Невообичаени граници на лисја во невообичаени бои за оваа рана er Ретко!!! Железничката

DEN 315.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 55% памук, 45% полиестер...

DEN 143.84

3 Hol Држач За Батерија : 3 x 15 V Box Кутија За Држач За Батерии (Батеријата не е Вклучена) Dim Батерија Држач Дим�

DEN 2.67

Практични Куки во Форма На С : овие Скуки изработени од врвен челик, издржливи и долготрајни со мазна пов

DEN 2.67

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

DEN 489.60

Процес На Производот : Обликот На Целиот Скелет Е Многу Реален, Така Што Атмосферата Е Многу Силна Миниј�

DEN 3119.20

Ова Е Сосема Нов Бел Вентил За Гас На Печката Роџерс Врвен Квалитет Замена Дел! Овој вентил доаѓа Со Комп

DEN 3.00

Висок квалитет : Нашите балони со вода се изработени од висококвалитетен силиконски, мек и флексибилен,

DEN 270.24

Полиестер+Спандекс КАПАЦИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Може да се користи Како Капак За Седишта За Бебешк�

DEN 191.84

100% полиестер Повлечете го затворањето 【Поддршка и удобност за компресија】 Оваа функција за кошула за �

DEN 494.40

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Ме